Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Tako je bilo i kod mene, ali mozes sam skinuti update i instalirati preko samog telefona.
 
Pirox, Kad vec kupujes sad novo, kupi Redmi Note 4 sa SD 625, imas tamo u temi od koga su ljudi kupovali. Cena je tu negde, ako je RN4 i malo skuplji sigurno vredi jer ima 3GB rama a 32GB rom, noviji i stedljiviji cpu, kvalitetnija izrada, vec ima nougat za njega.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Vidim da su uzimali od Vere, i našao njene oglase, ali Vera nema taj RN4 sa nougat-om. A video sam da ima redmi note 3 pro special edition 3/32 GB za Evropsko tržište za 195 Evra i daje garanciju od 12 meseci. Ako uspe da mi obezbedi garantni list odakle uzima, malo ću dodati novca i pobaću da uzmem taj.
 
dobijam 8.2.3.0 evo.. neko probao?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ukoliko koristiš Telenor ili Vip i dosta si van gradova, možda je ipak u ovom momentu bolji izbor RN3 special. Bar dok se kod naših ne pojavi RN4 special ili kako će ga već zvati.
 
Jeste. Koristim Telenor. A planiram da idem i u inostranstvo, pa mi potreban siguran telefon.
 
Ukoliko je to Evropa, definitvno traži telefon koji radi i na Band20 (Lte800), kao što je slučaj sa tim "special edition".
 
Da, planiram u jesen da idem u Nemačku. Hvala puno na savetu. Obratiću posebnu pažnju na to prilikom kupovine telefona.
 
Instalirah juce 8.2.3.. Za sada sljaka dobro.. Vidim dodali u regione BiH, vise slobodnog Rama sada 1.7 otprilike - pre 1.4, dodali miui forum ikonicu..security patch digli na 1.2.17. Moram videti bateriju..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pozdrav svima
moze li mi ko pomoci oko toga koji tel da uzmem ...xiaomi redmi note 3 SE 3/32
ili ovaj novi xiaomi redmi note 4X 3/32? mala je razlika u ceni ..Ali kakva je razlika u performansama? koji ima bolju kameru?
Hvala unapred
 
Instalirah juce 8.2.3.. Za sada sljaka dobro.. Vidim dodali u regione BiH, vise slobodnog Rama sada 1.7 otprilike - pre 1.4, dodali miui forum ikonicu..security patch digli na 1.2.17. Moram videti bateriju..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
zadovoljan i ja, popravili su prethodnu verziju

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Di ste skinuli 8.2.3 ?
Na sajtu ima samo global stable 8.1.6.0
 
Preporucujem svakome ko nije jos uradio update od nekog 5.7.3 RR-a da to uradi.
RR 5.8.2 Sve lepo glatko radi, 7.1.1 Android, prednja kamera radi, ma sve je super. Kroz Magisk manager primeniti Mic Fix samo i to je to.
 
Preporucujem svakome ko nije jos uradio update od nekog 5.7.3 RR-a da to uradi.
RR 5.8.2 Sve lepo glatko radi, 7.1.1 Android, prednja kamera radi, ma sve je super. Kroz Magisk manager primeniti Mic Fix samo i to je to.
Potvrđujem. Sinoć sam instalirao rr i sve radi ko podmazano. Čak su i miracast sredili. Trajanje baterije mi je odprilike kao na miui. Za šta služi tak mic fix? Nisam primetio neki bug.
 
Preporucujem svakome ko nije jos uradio update od nekog 5.7.3 RR-a da to uradi.
RR 5.8.2 Sve lepo glatko radi, 7.1.1 Android, prednja kamera radi, ma sve je super. Kroz Magisk manager primeniti Mic Fix samo i to je to.
Jel koristis i Radon kernel ili onaj koji dolazi uz Resurrection Remix? Da li ima negde detaljno uputstvo kako da se flesuje taj ROM i kernel?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Potvrđujem. Sinoć sam instalirao rr i sve radi ko podmazano. Čak su i miracast sredili. Trajanje baterije mi je odprilike kao na miui. Za šta služi tak mic fix? Nisam primetio neki bug.

Nije mi radio mic ni u redovnom pozivu ni u whatsapp aplikaciji.

Jel koristis i Radon kernel ili onaj koji dolazi uz Resurrection Remix? Da li ima negde detaljno uputstvo kako da se flesuje taj ROM i kernel?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Cini mi se da sam Radon kernel flesovao.

Meni se cini baterija malo manje da traje nego na RR 5.7.3 ali rekao bih zanemarljivo.
 
@blastoise
Zanimljivo, ja taj problem nemam. Nisam testirao na whatsap jer ga nemam

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pozdrav svima
moze li mi ko pomoci oko toga koji tel da uzmem ...xiaomi redmi note 3 SE 3/32
ili ovaj novi xiaomi redmi note 4X 3/32? mala je razlika u ceni ..Ali kakva je razlika u performansama? koji ima bolju kameru?
Hvala unapred


znam da ima dosta dosta upoređivanja modela na internetu, ali me interesuje vase misljenje pa vas molim ako neko ima iskustva sa oba modela da mi pomogne :)
 
Mislim da je 4x i po kameri i po brzini vrlo vrlo malo bolji od rn3 pro,se.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
hajro86 - i baterija je malo bolja, tako da vredi dati to malo više para za 4X. Jedini plus kod RN3 SE je to što ima band 20, iliti radi na 800MHz LTE frekvenciji što ti je u principu bitno jedino kod Telenora, Vip i Mts imaju mali deo baznih stanica na toj frekvenciji.
 
SD650 je nešto jači od SD625 u 4X, ali i malko manje štedljiv.
 
Nazad
Vrh Dno