Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

A Gde se nalazi ta optimizacija?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
U developers options.

Sent from my Honor 8
 
Screenshot_2017-03-09-18-06-31-363_com.navigon.navigator_checkout_eu40.png
Na navigon aplikaciji, dali neko zna u cemu je problem?
Imam i sa nekim igram problem sto nece iz prvog puta da se prijavi na google play, zna li neko kako to da sredim?
 
ja nisam sluske dobio, jel los zvuk kako sam skuzio i koje sluske da kupim ako vredi da se slusa??

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel bi mogao neko da mi u par rečenica sumira utiske o telefonu (2gb/16gb), kakva je baterija, kvalitet zvuka, brzina (sm aplikacije me uglavnom zanimaju, igre skoro uopste ne...)

Probao sam da citam, al ima skoro 200 strana u temi :)

Jel ~145e realna cena na kp?
 
odlicna cena, ok tel ako nije mediatek processor, uzmi ako je snapdragon slobodno

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Igre ne igram, probao sam i MIUI i RR, ista je priča: sve radi super skoro uvek. Ali ume da zabode kada mu treba nekoliko sekundi da izbaci tastaturu ili home screen. Redovni restarti pomažu ali ne otklanjaju problem. Verujem da mi nedostaje RAM memorije. Aplikacije koje najviše koristim: google mape, chrome (5 i više tabova), tapatalk. Prebacivanje između njih uzrokuje ponovno učitavanje stanice (chrome) ili teme (TT).
Najčešće zabode u mapama.
Osim ako si nezahtevan korisnik, preporučio bih 3 GB, bez obzira na model/proizvođača.
 
nije nuzno 3gb, do juce smo koristili 1 gb kao vauuu.. ako je SN procesor slobodno uzmi...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ok, znaci mediatek izbegavati, kao i kod manjih redmi modela.
 
Od kad sam updateovao Viber juče stoji mi prazna ikonica za notifikaciju a nije mi stigla poruka. Izbrišem i opet se pojavi. Još nekom?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Od kad sam updateovao Viber juče stoji mi prazna ikonica za notifikaciju a nije mi stigla poruka. Izbrišem i opet se pojavi. Još nekom?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Uradi clear cache za viber i restartuj tel...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na ženinom R3 ista situacija od apdejta
 
Ne rešava clear cache i restart ništa. I u komentarima ima dosta pritužbi na poslednji update i ovaj problem.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam to dobio i odsvajpovao i nije se vraćalo.

Sent from my Redmi+Note+3 using Tapatalk
 
A da to nije mozda ikonica kod koje stoji "povratak u Viber" ("return to Viber")? Ako je tako, samo se udje u podesavanja/opste i iskljuci prikazivanje ikonice.
 
Neko uspeo da resi ovo?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Gde vam stoji ikonica Vibera? Kod mene se ništa nije promenilo kod updatea.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ecfda2267a82971e0aa7e8183ca1e8b1.jpg

I kad stigne poruka onda se jos jedna ikona pojavi, kad spustis Notification Bar, Viber se prikazuje u 2 reda, ikona na početku oba, zatim gornja prazna i donja sa porukom ili porukama.
 
Kod mene toga nema. Još ranije sam isključio show viber status icon, možda je zbog toga.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ima u viberu a ima i u podesavanjima telefona prikazivanje te ikonice (ne samo za viber).
 
Ovaj Kidence je tata mata, majstor svih znanja i zanata, Dzedaj nad Dzedajima... elem stvar se prosto rešava odlaskom u market, ne Maxi, nego Play Store, uradi update Vibera i sve radi lepo, krasno i fino kao i pre :)
Ovaj trik je prijateljski Kidence prikazao, care alal ti vera, za tebe je David Coperfield malo dete :)
3x ura za Kida ;-)
 
Izasao update za viber...sada je ok.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I ja se moram ovako javno zahvaliti Kidence-u
Vratio mi tel iz mrtvih.
Imao sam twrp-root i odradio update i od telefona dobio ciglu,ali ga je Dr.Kidence ozivio
 
jutros regularan update odradio, presao na 8.2.1.0 MIUI global stable, ali...avaj....trazio prilikom podizanja sistema factory reset i nema sanse da ga ne odradim...sad to odradio, ali opet podesavanja nekih stvari ispocetka...
 
Nazad
Vrh Dno