Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Na XDA nije trazio lovu ali njegov najnoviji build je 3 $ a verovatno zbog linka, mada je po meni OK sto je to napravio, hoce covek da mu se isplati, svi ostali buildovi su for free :)
 
Poslednja izmena:
znači zbog toga je uklonjen. gde ima njegov najnoviji build da se skine legit, daću mu 3 usd :D
 
pozdrav ekipi i u ovoj temi...
Jedno pitanje... Da li je iko imao potrebu da mjenja bateriju na ovom telefonu? Ako jeste gdje je nabavljao novu i kakva su iskustva? Vidim da su cijene od nekih 5, 6 dolara pa do 14, 15 dolara...
Žena koristi ovaj telefon nekih godinu dana, ali joj je osvjetljnje ekrana uglavnom jače, pa je baterija ovih dana pokazala "zamor", jednostavno sad "iscuri" brzo, ..dok u stanju mirovanja nije velika potrošnja...
 
znači zbog toga je uklonjen. gde ima njegov najnoviji build da se skine legit, daću mu 3 usd :D

http://www.vafin-dev.ru/

2.2.3 (current)
new kernel and vendor from 8.0.1.0 global rom
rom included uboot and preloader from global 8.0.1.0
removed permanently notify from permission control when it run
fixed PrintSpooler
fixed data/core repletion
set 400Mhz touchscreen for battery
revert to aosp keyboard(google keyborad removed)
added perfomance settings in settings/accessibility(working only with root)
added changelog in device info settings
some other fixes and changes

Sta mu dodje ovo - rom included uboot and preloader from global 8.0.1.0 ??
 
Poslednja izmena:
Moze mala pomoc?
Komp nece da cita usb ne znam zasto , sta da radim?
Sta da instaliram sta da skinem :)
 
Ljudi pomagajte, hitno trebam nesto da prebacim, instalirao sam drajvere na komp ali opet nista
 
Иди преко ФТП и Filezilla или инсталирај на оба уређаја Sendanywhere па пребаци. Aко је већ хитно, да не експериментишеш...

Sent from RMN2
 
Izasao novi global stable

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Super.Ako mi bude sve radilo kako treba sa wi fi-jem necu nikad vise da menjam
 
Izasao novi global stable

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Da li taj global stable brise recovery, za root mi je lako jedino se ne bih zezao vise sa recovery posto je zenin telefon :) ? Na nekoj staroj 6.3.3 smo pa bih probao nesto novije :)
 
Nisam jos probao, ali siguran sam da brise.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Koji je to stable ?
Na sajtu im jos stoji
Version: V8.0.1.0.LHMMIDG (MIUI8) .
Taj imamo...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
b753fb41c2c9ab5387ff1e02b297773e.jpg


Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ja sam instalirao ovaj apdejt, i sve radi kako treba.
Sad imam verziju 8.0.3.0

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
ja i dalje imam problem sa wi fi-jem.:/
nervira me sto na globalu nema da se menja font :s zenska posla
 
Само дев МИУИ са xiaomi.eu. Растура и никаквих проблема нема...
[emoji6]

Sent from RMN2
 
Drugari mala pomoć .sad sam na 6.1.29 beta,nudi mi update na 6.4.14.kako je izišao miui8,pokušao bi njega da ubacim.šta je bilo oko zaključavanja(butloadera) kod prelaska na noviji rom.kako u par koraka do miui8.hvaka veliko

RN2
 
Poslednja izmena:
Znači da ga pustim da se sam updejtuje na 6.4.14 a posle ću sa tog da updejtuje na 6.11.24 weekly?
Ili da skinem 6.11.24 pa direktno preko ovog sadašnjeg rom-a?

RN2
 
Ne mogu da idem na instagram preko mobilnog neta. Pre dam mogla, a mislim da bisam nista menjala.Kako da namestim da radi, znam da je bilo negde da se namesti koje ap mogu a koje ne?
 
Pretpostavljam da si na MTS.Ako jesi, idi u podesavanja, pa sim settings, izaberi karticu koju koristis za net, pa Access point names i obrisi proxy server za apn koji ti je aktiviran.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Vrh Dno