Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 13/13 Pro/13 Pro+

Doktore nisam ja " nesrećko " već Srećko 😀 ...tako da ...
Nismo svi sa dobrom platom i velikim budžetom .
Prvo pozdrav iz Niš. Drugo budžet mi je ogroman pošto sam penzioner. Treće želim ti da uzmeš taj RN13 Pro 5G ili Plus, ne znam koji tačno meračiš. Ja lično gledam ako mi ispadne povoljno običan 13 Pro 5G, pošto imam 12 Pro 5G pa mi se nešto i ne žuri.
I ime mi je Nebojša.
 
Prvo pozdrav iz Niš. Drugo budžet mi je ogroman pošto sam penzioner. Treće želim ti da uzmeš taj RN13 Pro 5G ili Plus, ne znam koji tačno meračiš. Ja lično gledam ako mi ispadne povoljno običan 13 Pro 5G, pošto imam 12 Pro 5G pa mi se nešto i ne žuri.
E kod mene je suprotno ja budžet nemam ali bez obzira na to znam šta želim RN 13 pro plus nov naravno nekorišćen , da ja prvi otvorim kutijicu 😀

Želim Vam lepe penzionerske dane .
 
Sa srećom!
Po svemu bi trebalo da je to odličan telefon za većinu korisnika. Pošto je to jedini Pro model sa SD procesorom pretpostavljam da će za njega biti Gcam aplikacija koja će dodatno popraviti kameru. Mada na recenzijama nije ni ovako loša. Za taj iznos nema puno boljih opcija.
Jeste biće više opcija za Gcam, ali druga generacija 4nm čipsetova u TSMC je ipak poprilično naprednija od konkurencije iz Samsunga koji proizvodi 7s Gen 2.
 
Nema sumnje da je bolji čip u RN13 Pro+ kao i sam telefon, ali i ovaj bi trebao biti više nego dobar.
 
Razmišljam da li da kupim RN13 pro plus jel mi puno traže za učešće a imam još H90 u otplati !?
Neko za savet.
Srđane, RN13 Pro plus 5G je jako dobar telefon ali recimo u ovom trenutku za 300e. Svoj sam uzeo za 350e još prvog dana preordera, tada je 8/256 koštao 46990 din, nekom je trebao novac, uzeo mi je taj telefon, ja mu dao 40 hiljada dinara i za te pare je telefon više nego dobar. Malopre mi je ponovo ispao na betonu, ali sa maskom, samo je folija oštećena, ekran je i dalje ceo, što je gotovo neverovatno. Realno, RN13 Pro Plus 5G je bolji telefon od Honor 90 i da možeš menjati jedan za drugi, preporučio bih ti. Čak i da doplatiš 50e opet bih rekao ok. Ali da skupo platiš Redmi, a imaš Honor 90, veruj mi da se ne isplati. Niti je Redmi nešto spektakularno, niti je Honor nešto užasno.
 
Srđane, RN13 Pro plus 5G je jako dobar telefon ali recimo u ovom trenutku za 300e. Svoj sam uzeo za 350e još prvog dana preordera, tada je 8/256 koštao 46990 din, nekom je trebao novac, uzeo mi je taj telefon, ja mu dao 40 hiljada dinara i za te pare je telefon više nego dobar. Malopre mi je ponovo ispao na betonu, ali sa maskom, samo je folija oštećena, ekran je i dalje ceo, što je gotovo neverovatno. Realno, RN13 Pro Plus 5G je bolji telefon od Honor 90 i da možeš menjati jedan za drugi, preporučio bih ti. Čak i da doplatiš 50e opet bih rekao ok. Ali da skupo platiš Redmi, a imaš Honor 90, veruj mi da se ne isplati. Niti je Redmi nešto spektakularno, niti je Honor nešto užasno.
Reći ću samo jedno ( ne vezano za mobilne uređaje ) , Ivo veliki si čovek i brat pun shvatanja i razumevanja a za tehnologiju si car ( veruj mi bez dodvoravanja ) , ti ovo velim !

Što se tiče RN 13 pro plus želja mi je a pričali smo o tom modelu ( seti se ) , čak i pre pojavljivanja na tržištu i njegovog predstavljanja .
Želja mi je da ga kupim i to ću morati .

p.s Žao mi je što sam izašao iz Telegram grupe ali moje mišljenje o mnogim stvarima znaš i sam .
 
Reći ću samo jedno ( ne vezano za mobilne uređaje ) , Ivo veliki si čovek i brat pun shvatanja i razumevanja a za tehnologiju si car ( veruj mi bez dodvoravanja ) , ti ovo velim !

Što se tiče RN 13 pro plus želja mi je a pričali smo o tom modelu ( seti se ) , čak i pre pojavljivanja na tržištu i njegovog predstavljanja .
Želja mi je da ga kupim i to ću morati .

p.s Žao mi je što sam izašao iz Telegram grupe ali moje mišljenje o mnogim stvarima znaš i sam .
Hvala ti na lepim rečima, ta grupa nije više ono što je bila. U pravu je osnivač grupe, to je njegovo , ima pravo da radi šta hoće bez obzira da li je u pravu ili nije. Niko ne brani tebi ili meni da otvorimo grupu i da nametnemo svoju volju. Meni je savest čista, ne izlazim iz grupe jer me velika većina ljudi tamo jako poštuje i smatram pogrešnim napustiti je. Ali iako stoji tamo za mene kao što je i stajalo, sebe smatram samo običnim članom i uđem ponekad da vidim ima li šta novo ili da objavim nešto. Što se RN13 Pro plus 5G tiče ti se sećaš da sam ja govorio da ga treba sačekati i uzeo sam ga među prvima, ali ne smatram da je nešto wow. Dobar telefon kao celina, vredi tih 300 - 350e zbog svega što donosi. Ne više od toga.
 
Uzeo sam običan Redmi Note 13 kod jednog od provajdera. Sa popustom na tarifu koju inače koristim izaći će me praktično 12 hiljada (24x1000 je telefon, ali prvih godinu dana je tarifa 1000 dinara manja), što je po meni više nego lepa kupovina. Amoled, stereo zvuk, fingerprint ispod ekrana, 120hz, infrared, 3.5 mm, FM, 8/256, maska i 33w punjač u pakovanju...sve što mi je generalno bitno je tu. Ne fotkam skoro ništa i jedino što igram je Clash of Clans.
E sad, ovo mi je inače prvi Xiaomi telefon. Ono što me zanima je kako ubaciti neke okrugle ikonice (Oxygen ili Pixel recimo) bez dodatnog launchera? Sa launcherom se gubi gestures. Telefon je apdejtovan na HyperOS.
 
Uzeo sam običan Redmi Note 13 kod jednog od provajdera. Sa popustom na tarifu koju inače koristim izaći će me praktično 12 hiljada (24x1000 je telefon, ali prvih godinu dana je tarifa 1000 dinara manja), što je po meni više nego lepa kupovina. Amoled, stereo zvuk, fingerprint ispod ekrana, 120hz, infrared, 3.5 mm, FM, 8/256...sve što mi je generalno bitno je tu. Ne fotkam skoro ništa i jedino što igram je Clash of Clans.
E sad, ovo mi je inače prvi Xiaomi telefon. Ono što me zanima je kako ubaciti neke okrugle ikonice (Oxygen ili Pixel recimo) bez dodatnog launchera? Sa launcherom se gubi gestures. Telefon je apdejtovan na HyperOS.
Koji je provajder u pitanju , dajte napišite da pokušamo i mi popust izvući !?😀
A što se tiče okruglih ikonica pa Vi možete izabrati teme gde ima okruglih ikonica nije Vam potreban Launcher za takve postavke .
 
Koji je provajder u pitanju , dajte napišite da pokušamo i mi popust izvući !?😀
A što se tiče okruglih ikonica pa Vi možete izabrati teme gde ima okruglih ikonica nije Vam potreban Launcher za takve postavke .
Nisam našao nijednu zanimljivu temu. Ima ikonica raznih, ali nije to to. Pre ovoga sam imao Huawei koji je podržavao ikonice sa Play Store-a, bez dodatnih launchera, samo se instaliraju i učitaju u default Themes aplikaciji. Ovde koliko vidim toga nema, ima ikonica u Play prodavnici ali sve zahtevaju neki dodatni launcher.
Mts je u pitanju, Soko Lite tarifa. Mislim da promocija traje do 30.04...za sad, ali produžiće oni to verujem.
 
Nisam našao nijednu zanimljivu temu. Ima ikonica raznih, ali nije to to. Pre ovoga sam imao Huawei koji je podržavao ikonice sa Play Store-a, bez dodatnih launchera, samo se instaliraju i učitaju u default Themes aplikaciji. Ovde koliko vidim toga nema, ima ikonica u Play prodavnici ali sve zahtevaju neki dodatni launcher.
Mts je u pitanju, Soko Lite tarifa. Mislim da promocija traje do 30.04...za sad, ali produžiće oni to verujem.
Dobili ste maksimum .
 
Slažem se. Razmišljao sam ozbiljno o prebacivanju broja u Yettel ili A1, nakon 20+ godina u mts-u, ali ova ponuda se prosto ne odbija.
 
Slažem se. Razmišljao sam ozbiljno o prebacivanju broja u Yettel ili A1, nakon 20+ godina u mts-u, ali ova ponuda se prosto ne odbija.
Ja imam neku ponudu za A1 Neo 4 šatro 4GB neta i kao pozovi besplatni za 800 kinte ali da se čeka pet - šest meseci pa kad im bude želja da mi daju telefon za koji će da traže garant i neko učešće 😀
 
Mene najviše kolje sport i rat između SBB-a i mts-a, pa sam prisiljen na ovu malo jaču tarifu (zbog Irisa i Arene). A inače, niti pričam nešto mnogo niti mi neta toliko treba. Smatram da je suludo davati za mobilni par hiljada mesečno. :) Ali ajde da ne idemo u off.
 
Nazad
Vrh Dno