Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Ja sam prešao s Poco-a na pomenuti... Zakrivljen amoled ekran, bolja baterija. Generalno nema nekih prednosti, ja sam prešao jer mi se ovaj svideo izgledom, meni je prelep, sad zavisi da li se tebi svidja zakrivljen ekran. Meni radi odlično, kako na Miui 11 tako i sada na 12-ici. Ali i Poco radi odlično (Havoc Os) tako da sam odluči...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Hvala...[emoji106]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
izašao je sada pravi miui 12 global stable.

ima i na xeu, jutros oko 7 mi došla notifikacija.
 
Ja bih probao xeu, ali onaj njihov forum mi je toliko zamrsen da nema dalje. Kako je sve to lepo uprosceno za pixel. Mada dve nedelje na pixelu baterija je potpuno ista kao na miui.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk

ne treba ti forum za xeu, svi njihovi downloadi se hostuju preko sourceforge-a.
 
Meni svejedno, za F1 će biti podrške na xda dok god ga budem koristio.

realno, xda je zatrpan samo aosp romovima, sve maltene isto, samo drugačiji nazivi romova, a 2-3 valjaju.

za ovaj fon nedostaju miui forkovi (imamo samo xeu, miroom maltene mrtav), nedostaje još caf romova...
 
realno, xda je zatrpan samo aosp romovima, sve maltene isto, samo drugačiji nazivi romova, a 2-3 valjaju.

za ovaj fon nedostaju miui forkovi (imamo samo xeu, miroom maltene mrtav), nedostaje još caf romova...
MiRoom duh i dalje živi [emoji6]

PocoF1 EU+EVG+Zloy
Группа для пользователей смартфона PocoF1 с прошивкой EU+EVG+Zloy
Язык группы - только русский. Товарищи интуристы, пользуйтесь переводчиками.
Ссылка:
https://drive.google.com/drive/folders/1Mgk2GN1SHPsaumfVp8xMrEgBaUyMV2AL?usp=sharing
https://t.me/eu_evg_zloy

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ja sam na HN Rom-u.
Da kazem da sam zadovoljan...trenutno samo na 20.9.4 verziji i ok radi..ima lag mali kad se udje u neku aplikaciju,nadam se da ce ispraviti sa sledećim updste-om.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ja sam na HN Rom-u.
Da kazem da sam zadovoljan...trenutno samo na 20.9.4 verziji i ok radi..ima lag mali kad se udje u neku aplikaciju,nadam se da ce ispraviti sa sledećim updste-om.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

HNrom je i meni bio ok, ali je zadnja verzija (kraj avgusta) u mom slučaju imala bug da aplikacija kamere nije pamtila postavke za autoblic i autohdr, nego sam uvek ručno to morao paliti kada god pokrenem kameru.
 
MiRoom duh i dalje živi [emoji6]

PocoF1 EU+EVG+Zloy
Группа для пользователей смартфона PocoF1 с прошивкой EU+EVG+Zloy
Язык группы - только русский. Товарищи интуристы, пользуйтесь переводчиками.
Ссылка:
https://drive.google.com/drive/folders/1Mgk2GN1SHPsaumfVp8xMrEgBaUyMV2AL?usp=sharing
https://t.me/eu_evg_zloy

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

kakva je ovo mućkalica? :)
 
Da li je neko probao ovaj xeu sa miui 12, da li su sredili pregrevanje?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Izasao je ruski stable, je l mozemo da rokamo taj image? Gubimo li nesto od f-ja?
 
baterija katastrofa na ovoj zadnjoj beti (xeu) 12.0.1., još gora nego na 12.0.0.

dan, dan i po plafon, sa 2-3h sota.
 
jeli neko primetio da uopšte nismo dobili isti launcher na miui 12 kao poco x3 nfc? čak ni f2 pro nema isti launcher kao x3 nfs (ima isti kao poco f1 miui 12).

stvarno ne razumem, ako je fon iz iste linije, kako da launcheri nisu isti kod svih modela?

čak više uopšte nema pocophone f1 na zvaničnom "mi global" sajtu.
 
Poslednja izmena:
jeli neko primetio da uopšte nismo dobili isti launcher na miui 12 kao i dva nova poco modela, f2 pro i x3 nfc?

stvarno ne razumem, ako je fon iz iste linije, kako da launcheri nisu isti?

čak više uopšte nema pocophone f1 na zvaničnom "mi global" sajtu.
Penzionisani smo zvanično

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Skapirali su da su napravili previse dobar fon za male pare pa sad nemaju kako da nateraju ljude da kupe drugi i zato nas sofverski zapostavljaju.

Tapatalk from Poco loco
 
A šta mu tačno bitno fali (što mu ne fali od početka) ?

Burgija ko singerica, ne gledam nove modele skoro dve godine. Zapravo mi je misterija kako bateriju nisam sahranio sa ovim tretmanom, izdržljivost čitavog uređaja je apsurdna.
 
Ma fon je odlican, to i pricam. Ali dizu ruke u potpunosti od njega sto je pomalo besmisleno za ovaj HW.

Tapatalk from Poco loco
 
Nazad
Vrh Dno