Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Upravo taj problem. Sad stalno to radi, na oreo mislim samo posle restarta, pomerim jednom i taj nivo svetla odrzava kao referentan.
 
Jos nisam presao na pie, ali vec par puta mi se desava da nestane widget za vremensku prognozu i za sat, kao i ikonica za kalendar. Vrati se tek posle restarta. Na pie prelazim kad izadje gcam koji ce manje vise normalno raditi da ne instaliram one fikseve (stigle godine i nema se vremena za egzibicije).

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ima li neko zaštitno staklo da je uzimao sa Alija da ima otvore oko prednjih kamera. Neko je ovde kačio link za bas takvo staklo ali ne mogu da nadjem.
 
Ljudi jel jos kome katastrofalna nocna kamera nakon azuriranja na stabilnu pitu?
Ako okine blic,ostaju kao senke od njega,kao da je svetlo prejako i prebacuje se odsjaj na fotku

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ima li neko zaštitno staklo da je uzimao sa Alija da ima otvore oko prednjih kamera. Neko je ovde kačio link za bas takvo staklo ali ne mogu da nadjem.
Ja koristim ovo 5D Full Glue Cover Tempered Glass For Xiaomi Pocophone F1 Mi 8 SE A2 Lite Max 3 Redmi Note 6 5 Pro Global Screen Protector Film
https://s.click.aliexpress.com/e/d4rsTU8 Ima otvore, odlično je.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jok, meni pravi normalne slike, nema nikakvih problema koje ti opisuješ.
 
Ima li neko zaštitno staklo da je uzimao sa Alija da ima otvore oko prednjih kamera. Neko je ovde kačio link za bas takvo staklo ali ne mogu da nadjem.
Ja čekam da mi stigne ovo:
Für Xiaomi Pocophone F1 Gehärtetem Glas Film Für Pocophone F1 Screen Protector Volle Abdeckung Schutz Glas Für Xiaomi Poco F1
https://s.click.aliexpress.com/e/ICfD1jK
Trebalo bi da ima odgovarajuće otvore. Tako je bar na slikama prikazano
ab90e09a4276a276c14f52e946c19ed4.jpg


Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Ovo mi vise deluje kao da je nesto drugo u pitanju a ne softver, jel koristis neku masku ili ti je izmazana kamera? Meni se slicna stvar desavala dok sam imao lg g flex 2 i kad stavim jednu masku ako slikam sa blicem ispadne ovako kao kod tebe, nije najbolja bila ta rupica za blic
na maski pa se odbijalo svetlo lose

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ovo mi vise deluje kao da je nesto drugo u pitanju a ne softver, jel koristis neku masku ili ti je izmazana kamera? Meni se slicna stvar desavala dok sam imao lg g flex 2 i kad stavim jednu masku ako slikam sa blicem ispadne ovako kao kod tebe, nije najbolja bila ta rupica za blic
na maski pa se odbijalo svetlo lose

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Ladno jeste,skinuo masku i sve ok,ne mogu verovati ahahaha
 
Maske koje su malo deblje i providne prave problem.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@krupac

Imam vec neko koje slično kao sa slika ima narandžastu nalepnicu al nema otvore verovatno je drugačiji tip u odnosu na tvoje.

@RanGo

Gledam dole u komentarima i slikama i ne vidim da imaju otvore oko kamera, možda grešim. Imam vec zalepljeno jedno bez otvora I problem je što se zavlaci prašina ispod.
 
Gcam i poco ,eu rom 9-8.12.13
359a38d77c5779c11ee82dacd79f50db.jpg
f84e99cc230409a690198ebbc9cb649e.jpg


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
@nikola988 & @treci samo sam otfikario deo koji razdvaja otvor za blic i otvor za kameru i otisak prsta tako da su sad kao jedna celina i sve ok sad...malo falilo da ga resetujem ;)
 
@Espada

Ja sam ga naručio jer na slikama komentara ima samo 2 otvora za kamere i otvor za zvučnik.
Imaju i oni sa 4 otvora, ali mi se to ne sviđa. E sad videću šta ću dobiti. Nadam se ovu sa 2 otvora.

Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Kako to mislis ne svidja ti se taj sa 4 otvora? Mora da ima 4 otvora, IR kamera, IR iluminator, proximity senzor i prednja kamera. Pogotovo za proximity senzor, bez toga mozes da se slikas sa upotrebljivoscu pri pozivima.
 
E to da ima sve te otvore, trenutno mi je slično kao sa slike i vidi se gde se zavlaci prašina
b75d4393d10acd5be0df36dcb0e80d3b.jpg
 
Ovako sam mislio. Kao na slici.
3453c8eaa6222af9abe941c104b268ec.jpg


Gesendet von meinem POCOPHONE F1 mit Tapatalk
 
Cigljafon ,lep case
3edcb75ec5e3d740486d7990b4ae12f0.jpg
12d835fc2448558601c97970bc737ad8.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imali kakvo moguce resenje ili samo factory reset?
Evo kako ispada,uzas
cb1e3911b6ebfc963b44e4b8a439aade.jpg


Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
Ne mogu da shvatim ovu fotku.... Jesu vrata podignuta pola metra od poda? Sad me kopka, gledam i gledam i ne znam sta vidim.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ljudi jel jos kome katastrofalna nocna kamera nakon azuriranja na stabilnu pitu?
Ako okine blic,ostaju kao senke od njega,kao da je svetlo prejako i prebacuje se odsjaj na fotku

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
To se meni desavalo sa originalnom silikonskom maskom nakon lepljenja zastitnog stakla na kamere. Odsjaj blica je maska reflektovala u to staklo. Isto se desilo i sa nekom aftermarket maskom kod drugara koja je oko kamere imala niklovan prsten. Da ne davim...skini masku koja god da je pa proveri kako slika.

Sad videh da je reseno u medjuvremenu..
 
Poslednja izmena:
Imaš problem sa stereo vidom?
Lepo se vidi da posle tepiha ide deo bez istog (parket) pa tek onda vrata ;)
 
Je l radi vama ono dugo prevlačenje od ivice za prethodnu aplikaciju na Pie? Baš sam navikao na to, a sada mi ne radi
 
Iz nekog razloga je bilo isključeno posle ažuriranja. Tako da idi u opcije i uđi u meni za full screen gestures i tu uključi ponovo. Ja sam tako morao, mislio sam da se nisu menjala podešavanja, ali izgleda da iz nekog razloga jesu.
 
Kako vam se ponasa Baterija na 8.12.13 EU?
Ja iskreno i nisam bas zadovoljan..
Na 8.12.7 bilo vrhh oko 9h SOT :/

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno