Šta je novo?

Xiaomi Poco F4/GT

888, 888+ i 8 Gen 1 su bukvalno gori od Exynosa🤣
 
Mora da ti je zapao los primerak, F3 ima hladan i stabilan procesor. SD 8 Gen 1 je uzas, SD 8+ Gen 1 je vec druga prica, za sada samo pohvale.
Mozda, imao sam ga 3-4 meseca, nije mogao da izdrzi u klimatizovanom (doduse slabijem autu) na +39-40 napolju google maps bez da se gasi, kad sam bio u Turskoj na odmoru.
Takodje i u full klimatizovanoj sobi, throttleuje u Fortniteu samo tako, posle 10min dimovan ekran, dok P30 na primer, koji je 2 god stariji, nista nije, radio kao sat.
To me navelo da ga dam ocu, evo vec godinu dana kako mu super sluzi, za njegove potrebe, ali ne vredi tih para.
 
Odlicna zverka Poco f4 za 340 jura! Pored 5-6 custom romova koje sam probao, global miui radi najfluidnije i baterija traje dosta duze nego na bilo kojem drugom custom romu a na svakom se zadrzim 6-7 dana kako bi se sve detaljno ispitalo i stabilizovalo. sto je najvaznije procesor se uopste ne greje niti ima ikakve razlike u potrosnji baterije kada je konstantno ukljuceno 120hz osvezavanje. sve radi odlicno i brzo. zvuk na stereo zvucnicima je odlican. uzeo sam i redmi buds 3 pro i zvuk na njima je fenomenalan. kamera prosecno ok a sa gcam mogu reci odlicna. vrlo zadovoljan sa ulozeno-dobijeno :D da je samo centimetar manje dimenzije bio bi savrsen :ROFLMAO:
 
Za koliko si ga pazario i gde?Lepo da te sluzi..Mozes da ga uporedis sa F3,ili nekim koji si koristio do tad?
 
Koristi li neko Poco X4 GT, posto vidim da da nema posebno otvorena tema, a nekako mi najprikladnije da komentarisem u ovoj temi?
 
Za koliko si ga pazario i gde?Lepo da te sluzi..Mozes da ga uporedis sa F3,ili nekim koji si koristio do tad?
340 evra od madjara na kp, imao sam i F3 ali samo nedelju dana, jednako su dobri sto se tice brzine i fluidnosti. primetio sam da proksimiti radi bolje na F4 i glavna kamera je bolja u smislu da OIS dosta znaci a i sam processing slike je bolji. Pre toga sam imao Mi 9T, Mi 9 lite i sa njima nema smisla porediti, jede ih u svakom pogledu.
 
Lepo da te sluzi.Ja sam otisao na 12t pro.Sutra mi stize.Samo da pozure za ovaj moj sa nekim krstenim twrp,prvo xeu pa da sacekam custom romove.
 
Lepo da te sluzi.Ja sam otisao na 12t pro.Sutra mi stize.Samo da pozure za ovaj moj sa nekim krstenim twrp,prvo xeu pa da sacekam custom romove.
Hvala druže.
12t pro ??? Ne dam više od 350 evra za telefon 😂
A što xeu? Uopšte više nisu dobri kao što su bili. Svi romovi im laguju. Štok miui npr. na F3 i F4 radi glatko kao sat za razliku od xeu koji nenormalno laguje + ne drži dobro bateriju kao štok.
 
Hvala druže.
12t pro ??? Ne dam više od 350 evra za telefon 😂
A što xeu? Uopšte više nisu dobri kao što su bili. Svi romovi im laguju. Štok miui npr. na F3 i F4 radi glatko kao sat za razliku od xeu koji nenormalno laguje + ne drži dobro bateriju kao štok.
Nisam znao za ovaj podatak da Xeu nije vise kao sto je bio nekad..Ja sam dugo na Aosp romovima pa sam izgubio konce oko stock romova i funkcionalnosti xeu roma..
Moram priznati da se razmisljam kako cu se privici na fabricki rom.
Ima par stvari sto mi smetaju,a to su sto necu moci da promenim icon pack,velicinu ikona..I sto necu moci koristiti Novu,a u isto vreme gestures bez onog indikatora na dnu..Kao i root dozvolu kroz magisk za Novu.😁
Nisam bas srecan sto sam saznao info da mozda nece biti custom romova za 12t pro,t.j. za celu seriju 12,slabo ih bilo i za 11t.Mozda ce i biti za 12t pro,tek je izasao telefon pa mozda privuce paznju devova.
 
Sumnjam za AOSP, Poco-i su zanimljivi developerima, jer su 'jeftini' za solidan HW. Poco F4 je dobra kupovina po meni, bolja nego 12T ili 12T Pro iako na papiru bolji telefoni.
 
Ta donja crta na gesture moze da se iskljuci tako da se ne brines za to.
 
Moze ali uz Po
Ta donja crta na gesture moze da se iskljuci tako da se ne brines za to
Znam da moze,ali na fabrickom i Poco launcheru.Na Novoj ako hoces full gestures onda ide i donji indikator.
Sumnjam za AOSP, Poco-i su zanimljivi developerima, jer su 'jeftini' za solidan HW. Poco F4 je dobra kupovina po meni, bolja nego 12T ili 12T Pro iako na papiru bolji telefoni.
Od 12t jeste bolja kupovina.Ja trenutno koristim F3 u kom je 870..I nemam primedbi na ceo telefon,F4 je za nijansu bolji..Ali 12t pro ima neke stvarcice bolje i od f3 i f4..Zvucnici,procesor,kameru..Meni bitan eto detalj oko zvucnika i Soca,ali i 870 je dobar.
 
Nisam znao za ovaj podatak da Xeu nije vise kao sto je bio nekad..Ja sam dugo na Aosp romovima pa sam izgubio konce oko stock romova i funkcionalnosti xeu roma..
Moram priznati da se razmisljam kako cu se privici na fabricki rom.
Ima par stvari sto mi smetaju,a to su sto necu moci da promenim icon pack,velicinu ikona..I sto necu moci koristiti Novu,a u isto vreme gestures bez onog indikatora na dnu..Kao i root dozvolu kroz magisk za Novu.😁
Nisam bas srecan sto sam saznao info da mozda nece biti custom romova za 12t pro,t.j. za celu seriju 12,slabo ih bilo i za 11t.Mozda ce i biti za 12t pro,tek je izasao telefon pa mozda privuce paznju devova.
A izdržaćeš nedelju dana dok ne otključaš bl, nije strašno 😂
 
Samo 2 strane za ovaj telefon? Zašto? Jedini iole logičan kandidat za kupovinu do 350 eur, a opet kao da nije ni izašao telefon. U čemu je fora?
 
Samo 2 strane za ovaj telefon? Zašto? Jedini iole logičan kandidat za kupovinu do 350 eur, a opet kao da nije ni izašao telefon. U čemu je fora?
Ali zato telegram grupa gori :ROFLMAO:
i stvarno telefon je zverka, brz kao munja i sve radi glatko.. ja sam vrlo zadovoljan. takodje odlicna podrska custom romova i kernela.
 
kakva je baterija ako ima nekoga ko ne koristi za gameing . vise me interesuje za normalno koriscenje , messingeri , drustvene mreze i ostalo?
 
Планирам изузети нов телефон, тренутно користим Mi A2 6/128 4 године, и даље ради одлично.
Poko F4 8/256 или
11t pro 8/256
RN11pro +?
 
Планирам изузети нов телефон, тренутно користим Mi A2 6/128 4 године, и даље ради одлично.
Poko F4 8/256 или
11t pro 8/256
RN11pro +?
Najbolje da prvo pogledas na YT recenzije o tim telefonima pa vidis odmah dobre i lose strane.
 
Сада сам сузио избор на F4 и 11t pro?

Колико је тај OIS баш баш толико супериоран, до сада га нисам никада имао и снимак је ок. Додуше и не снимам мниго, чешће сликам.
 
Kakva je izrada F4 u praksi tj. da li je nekom ispadao ili bio izlozen udarcima?

Dvoumim se oko kupovine F3/F4, ali me brine kvalitet izrade jer su ledja od plastike. Stari Note 6 Pro je u tehnickom smislu neunistiv, ispadao je vise puta i na beton i sa velike visine i nista, radi ko zmaj (metalna izrada pozadi).
 
Opusteno, ja imao F3 koji je padao bezbroj puta i nista mu nije falilo😁
 
Kakva je izrada F4 u praksi tj. da li je nekom ispadao ili bio izlozen udarcima?

Dvoumim se oko kupovine F3/F4, ali me brine kvalitet izrade jer su ledja od plastike. Stari Note 6 Pro je u tehnickom smislu neunistiv, ispadao je vise puta i na beton i sa velike visine i nista, radi ko zmaj (metalna izrada pozadi).
Gde si ti video da su ledja od plastike? Ledja su staklo a plastican je samo frejm.
 
Jel ima neki F4? Kakva je svetlina ekran i baterija?
Na F3 iako ga deklarisu na 1300 nita dosta tamniji u odnosu na npr Samsung a52s
 
Ljudi, jel moze pomoc i preporuka u PM gde nabaviti F4 (i inace Xiaomi telefone) po oglasima? Cene koje ja nalazim po oglasima su jace nego u prodavnicama, nista mi nije jasno.
 
Nazad
Vrh Dno