Šta je novo?

Xiaomi Poco F4/GT

I šta je tu sad mnogo bolje(na kašićicu ili pipetu) nego na F3?? Brzo će ta cena da pada dole... naročito na oglasima.
 
U Francuskoj 400e cena u pretprodaji za Poco F4 8/256GB.
 
A šta mislite za ovaj Poco F4 5G ? Kako vam deluje ?
Mislim i da će cena biti manja..
 
Bice oko 55k kod nas najmanje. Osim OIS-a, sve ostalo je isto kao i na Poco F3.
 
Moje misljenje da se ne isplati bacati vise novca samo zbog OISa,naravno ako nekom nije od sustog znacaja ta opcija.Nadao sam se vise ovom obicnom F4.
 
Cena od 55.000 din je mnogo.. Možda pojuriti na KP.
Mada u zvaničnoj prodaji F3 je 40.000 din, tako da ovih 55K za F4 možda i nije mnogo..
 
Znam buraz ali sto je mnogo,mnogo je,98% identican telefon kao F3,novina OIS.Da li toliko ta opcija opravdava cenu?
Nov F3 na KP je 300-310e...Nisam nikad ni kupovao po zvanicnim radnjama,pa uvek gledam cenu kod svercera..Ovaj F4 nece dugo drzati visoku cenu jer ga zakopava predhodnik.
 
Xiaomi na nasem trzistu ima ok cenu kada izadje telefon, ili ima neku ok promociju. Tako sam uzeo 10T Pro i 12X. "Redovne" cene im nisu konkurentne.
 
Meni je F3 super telefon, sluzi me vec skoro 6 meseci kao drugi telefon i zaista nemam neku veliku primedbu. Kada bude kod nas cena F4 kao sada F3(mislim na KP), bice to super kupovina.
 
Pojavio se na KP i u radnjama...cena od 400e za verziju 8/256GB nije losa. Da li neko zna, kada ce biti zvanicna prodaja kod nas?
 
OIS i 66W punjenje. Mislio sam da ce staviti klasicni proximity sensor, ali izgleda isto. A drze cijenu, k'o Vucic obecanja, evo vec je ispod 400e...
 
Samo neka pada cena,bolje za nas kupce.. 😁
 
Mogli su bateriju da povecaju na 5000mAh, bio bi to pun pogodak.
 
F4 se pojavio u zvanicnoj prodaji, cena 62k za verziju 8/256gb je previse!
 
Ovaj X4 GT mi deluje isto jako dobro, a malo će biti jeftiniji..
Jedan od ova dva ću uzeti sigurno.
 
Imas i njega u zvanicnoj prodaji, cena je skoro 56k za istu verziju. Ne znam kako se pokazao Dimensity 8100, za SD 870 iz iskustva znam da je vrhunski CPU.
 
SD 870 je odlican. Da nisu naduli cenu za F4, menjao bih moj F3, ovako jedino sledece godine, taman ce i cena tada pasti.
 
Za Poco 300-350e max, nema tu sta da se prica. Pa 12X je bio 60k u pocetku, ne moze Poco da ide za visu cenu.
 
Izgleda da moze 😅 Ko voli manje telefone 12X je za njega, ja bih pre uzeo F4 za neke normalne pare.
 
Pojavio se Poco X4 GT po ceni od 54.000 din. u zvaničnoj prodaji.
Da liće ga biti u ponudi kod operatera, da li ima neko info ??
 
Puno je to para za taj model telefona, doda se jos malo i moze da se kupi nov u radnji Xiaomi 12x koji je dosta bolji izbor a i dosta jaci uredjaj, na KP mozda moze da se nadje 12x za tih 54 hiljade a mozda i manje.
 
Promasaj cist F4 GT, gore thermale ima od F3 navodno.


A meni je F3 uzas bio upravo zbog thermala.. mogu misliti koliko je los.
 
Mora da ti je zapao los primerak, F3 ima hladan i stabilan procesor. SD 8 Gen 1 je uzas, SD 8+ Gen 1 je vec druga prica, za sada samo pohvale.
 
Nazad
Vrh Dno