Šta je novo?

Xiaomi Mi Pad

Stigao je :) Maltretiranje sledi kasnije.

VqOT0yg.jpg

I sluske onako pride :)

8FPUg0L.jpg
 
Čestitke i neka je sa srećom! :) Koliko je bio?
 
Pa onoliko koliko je na mi.com, 64gb verzija = 210eur.
 
Postupak instaliranja playstore-a na mipad: Otvori se mistore, u search se upishe google, kao prvi rezultat u pretrazi ce biti crvena ikonica (google installer). Pokrenuti app, izabrati play store, ide se na install. Tu ce ponuditi instalaciju jos 3 stvari, google account manager, framework, play services. Sve se to instalira klikom na dugme u gornjem desnom uglu. Posle instalacije, ukoliko klik na playstore daje force close ... uninstall samo play store-a i instalacija ponovo (iz istog programa). Posle toga radi najnormalnije.
 
Hvala :)

Kako nemam bas previse vremena danas ... evo Antutu score :) Neki novi Antutu ... nema na play store-u 4ka vise ili ja ne mogu da je nadjem...

Z996DSx.png JNSrxeI.png Tq0Tkzl.png H6p9C2c.png
 

Prilozi

  • uMLT8y5.png
    uMLT8y5.png
    188 KB · Pregleda: 156
Poslednja izmena:
Super. Reze.. :) Da to je novi antutu v5,uglavnom baca vece rez od v4
 
Poslednja izmena:
Hvala :)

Kako nemam bas previse vremena danas ... evo Antutu score :) Neki novi Antutu ... nema na play store-u 4ka vise ili ja ne mogu da je nadjem...

Čestitam, moj je pre 4 dana stigao u Srbiju sad čekam kad će se naši smilovati valjda neće dugo
 
OK.hvala...ipak Alli :)
Ako ti nešto znači ja sam poručio sa Aliexpress-a na nekom popustu i platio sam 194 evra u kompletu sa luxary case-om + poklon (screen protector i pen). Da naglasim da je bio model od 16GB
 
Znaci mi naravno kolega,a jos mi je bitnije da je prodavac siguran,jer sam imao jedno ruzno iskustvo sa kupovinom tehnike na alli pa se nesto ustrucavam od kupovine skupljih stvari kod kineza..;)
 
Znaci mi naravno kolega,a jos mi je bitnije da je prodavac siguran,jer sam imao jedno ruzno iskustvo sa kupovinom tehnike na alli pa se nesto ustrucavam od kupovine skupljih stvari kod kineza..;)
E za to moraš, kao i ja, da sačekaš da se smiluje GPC Beograd :) pa ću onda da ti kažem detaljno o prodavcu za sada jedino što mogu da ti kažem je da mi je za razliku od odstalih paket poslao dan posle dana kupovine i da je paket u srbiju stigao za rekordnih 8 dana iz Singapura
 
Konačno stigao i sve je ok. Sve u svemu 14 dana od momenta naručivanja do mojih ruku realno i nije mnogo. Detaljnije ću malo kasnije. Prvi utisci su odlični mada imam i neke sitne zamerke. Pokušaću još sutra sve da rezimiram pa da napišem svoje utiske, ako mi obaveze dozvole
 
Konačno stigao i sve je ok. Sve u svemu 14 dana od momenta naručivanja do mojih ruku realno i nije mnogo. Detaljnije ću malo kasnije. Prvi utisci su odlični mada imam i neke sitne zamerke. Pokušaću još sutra sve da rezimiram pa da napišem svoje utiske, ako mi obaveze dozvole
Koliko si platio dazbine ako se sme znati :) ?
 
Opa fino,fino :) su oni pravili procenu ili su uzeli ono sto pise na kutiji ?
 
Blago tebi.. Ja ne bih smeo toliko da rizikujem :)
 
30e dazbine plus oko 280-290dolara uredjaj.
 
Lakse da si rekao 250eur :):):)

Ontopic, miui ili sta vec, mi nedozovoljava da instaliram drugi launcher tipa nova/apex. Izbaci nesto na kineskom...
Imao neko slican problem na nekom od miui uredjaja?
 
Na mom redmi 1s lagano koristim novu. Za google lancher ima fora neka da bi bio dostupan na miui.
 
Na zelenom dugmetu piše: Download and install the official cut
Ko zna šta to znači?
 
Hvala na prevodu :) Uglavnom .... ne moze da se nadje u store-u, pa moram da se "snalazim"... A zasto tog launchera nema u playstore-u, ne znam :)
 
Nazad
Vrh Dno