Šta je novo?

Xiaomi Mi Pad 5

Ja sam razmisljao o PRO verziji ali je nigde nije bilo ni u najavi a koliko vidim i dalje je tako
 
Instalirao sam Android 13 Arrow Os Rom.
Tablet je prosto prodisao.
Radi i Xiaomi olovka na ovom Rom-u.
SOT je odličan.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221026-110853.png
    Screenshot_20221026-110853.png
    202.9 KB · Pregleda: 62
  • Screenshot_20221026-110826.png
    Screenshot_20221026-110826.png
    209.1 KB · Pregleda: 55
Stigao Andro juče. Za sada sve lepo i fluidno radi.
 
Odlican tablet. Imam jedan, planirao jos jedan da uzmem. Placen 30k sada je preko 50. A forsiraju one krs redmi tablete ta 30 nesto hiljada.
Glupavi kinezi obice im se o glavu uskoro....
Mada realno ne verujem da ce vise ikada izbaciti dobar tablet za 300 eu. Videli su da mogu da naprave konkurentan, sledeci ce biti malo prepakovan za jedno 600...
 
Tako je uvek u tablet svetu, nije samo Xiaomi spor. Ne računam možda tu Apple, ali kod mene na Samsungu, jednom u tri meseca izađe neka zakrpa ili update. Klianc uništava Pad 5 i odoleva mu na svakom koraku, videćemo dokle :).
 
Na Samsung s7+ mi sinoc stigao Android 13 :)
 
Molim Vas,da li moze da se poveze xiaomi redmi pad sa tastaturom od xiaomi pad 5? Pitam zbog onog magnetnog dela,znam da xiaomi redmi pad nema magnet,ali sam na nekom sajtu pronasla futrolu sa tastaturom sa okvirom za xiaomi tablet.
 
Treba mi tablet za igrice najvise, eventualno neko amatersko crtanje... da li je Pad 5 dobar izbor? I da li moze negde da se nadje vise? Ako ne, da li ima neki slicne kategorije za navedene potrebe?
 
Treba mi tablet za igrice najvise, eventualno neko amatersko crtanje... da li je Pad 5 dobar izbor? I da li moze negde da se nadje vise? Ako ne, da li ima neki slicne kategorije za navedene potrebe?
Pazi za crtanje ti je bolji samsung s6 lite. Ima olovcicu sa svim prednosima iste. Olovcica za xiaomi je oko 50 eu dodatno, ali nema sve funkcije kao samsung. Naravno tablet nije ni bilzu mi pad 5 po karateristikama, ekranu itd... Naravno ne mora s6 lite, bilo koji samsung koji podrzava s pen ti je bolji izbor.
 
Gde kod nas naci Xiaomi futrolu sa tastaturom? Moze i neki knockoff al da nesto valja?
 
Проблем,условно речено - таблет нема гпс,али ми на Гугл мапама,на Earth апликацији,на апликацији за временску прогнозу ... показује тренутну локацију,у чему је штос?
 
Wifi lociranje.
Сад погледам опције подешавања и ту је и "Location",укључен ? Чак прати осим локације,и на коју страну је таблет окренут (на Гугл Мапама).Да ли је све то могуће преко вај фај опције?
To sto nema gps i nije tako strasno.
Није страшно и није ми ни битно,али купио сам таблет без те опције а сад,као ради?
Да,сад обратих пажњу:Screenshot_2023-01-08-21-35-11-126_com.android.settings~2.png
Добро,сасвим употребљива и оваква 'навигација'.
 
Op op
Screenshot_2023-03-17-22-37-47-912_com.android.updater.jpg
 
^ Ja sam ostao zbunjen nakon update-a, nema ništa od onih opcija koje ima kineski firmware. 🥴
 
Nema na nijednom global xiaomiju jedino što ikone mogu da menjaju boju, folderi da se povećavaju i malo su promenili izgled podešavanja, sve ostalo kao da nije bilo update.
 
Nisi nista propustio. Promene su izgleda samo ispod haube, ovako vizuelno nista bas.
 
Nazad
Vrh Dno