Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Ja sam tek sad izvalio da Max 3 ima prednji blic i to slucajno gledajuci koju masku da uzmem...
 
Ja ni ne znam da ima
:D

Vidi stvarno hahahahahahaha

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Retko gde se i pominje, cak ni ovde u temi nisam video da je neko pomenuo :D Pozitivan sok :D
 
Not bad
97ab6d0905063daad3b779deda76b697.jpg
6784ab432fa701ac5ecdc22829fdcfe8.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Not bad at all
3ce9860ad8f217f7d74d15a9bd831719.jpg
1dc9d360153ec784ebd5d803f4912f32.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jel imao neko ovaj problem, ne da mi MIUI da flesujem poslednji stable, skinut sa zvanicnog sajta

150159g9ll7ga7mhl197iq.png

edit: nvm, odbrljavio kad sam obrisao i opet napravio downloaded_rom folder sa .zip fajlom
 
Poslednja izmena:
Radis preko mi flash? Uradi OTA ako moze

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Super ondak, ja kad idem na stock, samo Miflash. Tako isto i downgrade

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako se ne varam ja sam to imao sa note 4x koji nije bio global, nisam flashovao preko ota, ali posle tog flasha imao sam ota update...
Ali nisam siguran, davno bese...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ovaj je global sigurno nego je pobrljavio Updater, zavrsio je reflash vec, sve ok. Bas je brzo odradio inace, ocekivao sam mnogo duzi proces :D
 
Ne, skinuo sam global stable ROM sa sajta i stavio na internu u downloaded_rom folder, nakon toga sam preko updater-a nasao arhivu i odradio "update" na isti ROM.
 
Da se upisem I zvanicno :)

Uzeo sam opet Nillkin Super Frost Shield i neko 5D staklo pa sad smem da ga nosim bez frke da ce da mi sklizne iz ruke :)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da li jos neko ima problem da mu ne azurira SOT i standby?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pogledacu posle ja. GSAM sam malopre proveravao i merio je bez problema SoT i Stand by
 
Nisam zadovoljan baterijom na ovoj verziji. Sacekacu jos malo, ako ne bude bolje, vracam se na 10.2.1

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni za sad deluje da se prazni kao Max 2 na 10.3.2, ako su tu negde sasvim sam zadovoljan. Pusticu doduse 4G da divlja malo posto je ovde jak signal :)
 
Rekoh da ce da dignu ruke od Max 4, nema nacina da ga uglave.

Inace evo sa 4G od veceras, odlicno drzi baterija
af7d77bbdd1343b0196e63e263527411.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ok, obrisao sam neku vremensku prognozu koja je zahtevala update. Situacija drastično bolja.

Trenutno 2h SOT
12h standby
Jos 84%
Ovim sam zadovoljan

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ok, obrisao sam neku vremensku prognozu koja je zahtevala update. Situacija drastično bolja.

Trenutno 2h SOT
12h standby
Jos 84%
Ovim sam zadovoljan

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Ja sam i vise nego zadovoljan za sad

Edit: Ne vidim sa telefona da li se razvuce SS preko pola ekrana, stavljacu u spoiler od sad

0ef00ae982b3166ebad1099f8985f67e.jpg

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Evo kod mene
7060329759be0baa2c85cc7e427147d1.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pise da nisu planirani novi u ovoj godini note i max. Sto ne znaci da ih nece biti u opste.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pise da nisu planirani novi u ovoj godini note i max. Sto ne znaci da ih nece biti u opste.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
U članku pise:

Xiaomi discontinues Mi Max and Mi Note lines

E sada sta to znaci ne znam

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Daih nece vise biti

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
To je naslov, procitaj tekst. Moguce da ih vise nece biti ali za sada nece u ovoj godini, za dalje cemo videti.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pa Mi Max nece vise biti. Sta ce dalje da izbacuju, videcemo. Realno Mi Max 3 je odlican telefon

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno