Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Možda nije pravo mesto da pitam, ali ipak je to MIUI i bilo bi identično i na Mi Max u.
Naime, uradio sam vraćanje na fabrička podešavanja na svom starom Redmi Note 4x, prošao sva ona uvodna podešavanja, podesio jezik, nakačio se na mrežu, stigao do ovde i onda bum, prijavljuje neku grešku i samo me vrti u krug izmedju ova 3 prozora. Da li je neko imao slična iskustva ili ima ideju kako da rešim ovo?
5daf933179d3ad46dba995012aa68eaf.jpg
dad9d9530f2d198f75f78057cf5315bd.jpg
62486a21c3444003bd20b6b9c28c7fa7.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Možda nije pravo mesto da pitam, ali ipak je to MIUI i bilo bi identično i na Mi Max u.
Naime, uradio sam vraćanje na fabrička podešavanja na svom starom Redmi Note 4x, prošao sva ona uvodna podešavanja, podesio jezik, nakačio se na mrežu, stigao do ovde i onda bum, prijavljuje neku grešku i samo me vrti u krug izmedju ova 3 prozora. Da li je neko imao slična iskustva ili ima ideju kako da rešim ovo?/QUOTE]

Teško da ćeš dobiti upotrebljiv odgovor na ovako nejasno pitanje. Da li pitaš za MNi Max, Redmi Note 4x, ili za Mi Max 3 čiji je ovo thread? Osim toga, koja verzija MIUI je u pitanju?
 
U pitanju je Redmi Note 4x, ali isto je na svakom telefonu koji se nalazi na MIUI 11. Ustvari koliko sam gledao po jutjubu identično je i na MIUI 8, 9 i 10. Flešovao sam na kraju stok rom i proradilo je, nisam uspeo da rešim ni na jedan drugi način.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Inače postoji li opcija da se otključa Camera2API bez ruta? Našao sam na XDA tako nesto samo za Asus Zenfon.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Imao sam neki drain danima od kako sam presao na 10ku i provalim da mi je upaljeno pola stvari u Location delu, pogasite to ako vam se baterija odjednom prazni dosta.
 
Zna li neko gde ima da se skine najnoviji lazyflasher? Ja sam našao neku stariju verziju koja izgleda ne radi na Androidu 10 (MIUI 11). Flešuje se sve ok, ali kasnije neće da se butije.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Inace, izašao prvi China beta MIUI12 za Mi Max 3. Jos se nije pojavio na Globe rom, cim se pojavi bice fleshovan.
Nisam mogao da odolim, pa sam stavio vec novu "živu" pozadinu sa MIUI12 i izgleda odlicno.
https://ibb.co/ygMbZ6B

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Fleshovan veceras prvi MIUI 12. Radi glatko, najveci problem je sto ne rade Full screen gestures. Drugi problem, po meni, nisu za Mi Max 3 stavili nove zive pozadine.. Osim nabrojanog, vizuelno je vrlo lepa promena. Uz malo gimnastike uspeo sam da se vratim na MIUI 11 i sačuvam podatke.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Samo da ne uspore gestures kada srede to, sada napokon radi blizu idealnog

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Vizuelno je promenjen, naročito deo sa notifikacijama. Biko bi dobro da omoguće i Max 3 zive pozadine. Definitivno imaju peglati buduće verzije

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nije mi djavo dao mira. Uradjen clean install MIUI 12, root i sve ostalo. Sad pratim bateriju, vec izasao novi update sa dosta zakrpa. Full screen gestures rade, kao i notifikaciski panel i kontrolni panel. Stavljene zive pozadine,iako ih nema fabricki za ovaj model.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kako rade pozadine, jel seckaju?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ni najmanje,lepo rade,lepo i izgledaju.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Iskljucio sam usage access na Digital Wellbeing, ala ono cudo pusta pipke svuda...

Imam utisak da ceo telefon radi jos brze nego pre, a videcu je li izazivao i drain baterije pa raportiram

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Definitivno je drain manji a telefon odzivniji, ostaje jos da vidim kroz 2-3 punjenja kako ce da se ponasa

0 minuta poziva jer sam koristio mahom video poziv preko messengera od juce


6800d962b69c5ebbfcfa549b2bb9d151.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ugasio sam i ja sad to, trenutno na MIUI 12, SOT oko 7,5h. Videcemo sta naredne zakrpe donose. Standby je odlican.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Boljitak primetan, baterija nesto bolja, brzina znatno bolja za prvo punjenje bez Digital Wellbeing

72eae630d29227b32f08b3c22cce2b77.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Trenutna situacija sa MIUI 12
a304d59dcc16d82dcbcb2c6ca6815287.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Vredi li ga utopiti i preci na neki nov model od oko 200e ili? Je l neko probao redmi note 8 pro? Spolja izgleda malo je reci fenomenalno...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja imam RN8Pro, pretoga sam imao RN5, koji je u sustini, manja verzija Mi Max 3...iskreno, brzi je telefon i to se vidi, kamere su bolje, izgleda skuplje...ako ti ne treba veliki ekran, kao na Mi max 3, onda ce ti RN8Pro biti upgrade... :)
 
Ima gcam i za RN8 Pro.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Najveci problem kod RN8pro je taj što ima Mediatek procesor. Tako da custom recovery je pod znakom pitanja. Znam da su prestali Xiaomi.EU da rade romove za njega zbog 100% brikovanja. Mi Max 3 podržava Gcam do Android 9, i ukljucujuci Android 9.
Inace, juce azuriran dirty flash Miui 12 beta, za sada najfluidniji update. Vrlo lepo radi sada i standby je odlican. Čini se da Twitch aplikacija sisa bateriju, vise nego bilo koja druga. Nije bio slucaj na MIUI 11.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ostajes osim toga i bez stereo zvuka, nije "upgrade" tako prost sa ovog telefona, necega se odrices da bi dobio nesto aka kompromis (sto ja i ne volim bas).
 
A pazi, ako neces da menjas ROM, onda nije problem sto ima mediatek...gcam radi bez bilo kakvog rootovanja itd, samo instaliras i to je to...ovaj mediatek procesor je odlican...brz, ja nisam imao problem sa pregrevanjem i ne trosi mnogo bateriju, plus ima android 10, a uskoro ce i miui 12 za njega.. :)
I pored toga ima siroku kameru, vise rama i kompaktnije kuciste. :)
 
Svakako da je RN8pro klasa iznad Mi Max 3. Cak i kad. je izasao, Mi Max 3 procesor je bio mator. No, stedljiv je, i dovoljno brz za prosecne korisnike.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Neko moje iskustvo,ja sam presao na note 10 lite i brzo se navikao na "velicinu" *mjau**mjau**mjau* izgubio dijagonalu a dobio "sve" ostalo,ne bi ga mozda ni menjao da mi nisu zvucnici probili posle godinu i po akanja,da mogu da biram po velicini black shark pro jedini naslednik al ga nema i bogami kosta
 
Ostajes osim toga i bez stereo zvuka, nije "upgrade" tako prost sa ovog telefona, necega se odrices da bi dobio nesto aka kompromis (sto ja i ne volim bas).
Fon mi je i onako vecito na mute. Custom romove ne praktikujem tako da mi po komentarima deluje ok za mene, dvoumim se jedino izmedju njega i 9s koji mi je preporucio jedan od forumasa, i na papiru isto deluje skroz ok.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno