Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Imam ja jos 2, 3. Ostale od tel. Ako ti treba poklonicu ti jednu ili obe. Pusti br na pm. Pa da ti posaljem slike.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kakva je razlika između global i China verzije?

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Mi max 1 i sad 3 su mi bili China, na Vip sam mrezi od početka, vadi 70mbps, da li moze brže, mozda Global, ali meni je dovoljno.

Najveca razlika je sto China verzija nema global verziju MIUI. I treba proveriti da li je bootloader zaista otključan ili je uradjeno "lažno" otkljucavanje kako bi stavili neki Global rom. Savet je da se odmah podnese zahtev za otkljucavanje bootloader.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve sam lepo pročitao temu i rezervisao gold (crni mi dosadili) Mi Max 3 6/128 gb pa ću odmah i masku neku malo kvalitetniju crnu. Mislim da je ono što mi treba jer mi baterija najbitnija i veliki ekran i korektne performanse.
Igrice mi nikad nisu ni padale na pamet da ih igram na mobu. [emoji4]
Žao mi da prodam LG V20 koji me nikad nije izdao ali baterija mu je postala izuzetno slaba. Daću ga tati. [emoji4]

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Ja igram PUBG, baterija izdrzi vise od 4h igranja komotno. Telefon je ubica, ima sve

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ipak sam rezervisao crni Mi Max 3 6/128 gb. Ovo gold mi bre vuče na roze. [emoji16] Stiže posle Božića a maska već stigla ali je u ponedeljak uzimam. [emoji16]
Imenik je već na google nalogu pa ne brinem oko toga ali je l postoji mogućnost da slike prebacim na google nalog takođe da se ne cimam da ih prebacujem na flash pa u Mi Max.
Na mnogim slikama je pokojni pas tako da su značajne slike.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Ja godinama uzimam samo crne telefone, sve ostalo mi bezveze izgleda a i mnogo lakse se kasnije proda telefon crne boje od onih u drugim bojama.
 
Ipak sam rezervisao crni Mi Max 3 6/128 gb. Ovo gold mi bre vuče na roze. [emoji16] Stiže posle Božića a maska već stigla ali je u ponedeljak uzimam. [emoji16]
Imenik je već na google nalogu pa ne brinem oko toga ali je l postoji mogućnost da slike prebacim na google nalog takođe da se ne cimam da ih prebacujem na flash pa u Mi Max.
Na mnogim slikama je pokojni pas tako da su značajne slike.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Gde si porucio max i po kojoj ceni?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Možda je zabranjena reklama pa da ne popijem bezveze ban. [emoji4] Šaljem ti u inbox.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Moze, na to sam i mislio. [emoji3]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ipak sam rezervisao crni Mi Max 3 6/128 gb. Ovo gold mi bre vuče na roze. [emoji16] Stiže posle Božića a maska već stigla ali je u ponedeljak uzimam. [emoji16]
Imenik je već na google nalogu pa ne brinem oko toga ali je l postoji mogućnost da slike prebacim na google nalog takođe da se ne cimam da ih prebacujem na flash pa u Mi Max.
Na mnogim slikama je pokojni pas tako da su značajne slike.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Skini Google photos za slike pa ih prebaci na cloud, ako zelis naravno

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Želim, naravno. Hvala, druže.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
[emoji3590]
8fba6690a642a6cb341b0c80059dd829.jpg
18bd0c65bc147139f79dea09cdb30c83.jpg
266c4646181c4f3dda7cffdce02a1272.jpg


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Sviđa mi se tranzicija, v20 na mimax3, kao ja :D faliće ti kamera na početku, bolja je na v20, ali je video stabilizacija na mimax3 fantazija. Ali zato baterija i ekran... Sve ostalo je nebitno :D

Sent from my Mi Max 3 using Tapatalk
 
@Diablo 2 Nek je sa srecom [emoji106]
Jel garancija obuhvata lcd i maticnu?
Kompletna garancija. Hvala, brate.[emoji4]

@petarboj
Tek kasnije ću ga uključiti kad budem bio kući na Wi-fi. Iskreno, ne deluje mi preveliko jer V20 nije baš mali fon. [emoji16] Mi Max 3 mi deluje taman. [emoji16] Jednostavno, pristajem na malo lošiju kameru zarad super baterije. Iskreno, cena za Mi Max 3 je smešna. V20 je inače izuzetan telefon. Evo, 2 i po godine kako ga imam. Nikad me izdao nije.


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Srecna kupovina i dobro da te sluzi. Gde si ga kupio i po kojoj ceni?
 
Postoji li G cam za ovaj telefon koji radi?Pokusavao sam da instaliram nekoliko ali ne rade,moze li neko da pomogne?
 
Ne znam na kojoj si verziji Android, na Android 10 ne radi, i tesko da ce Gcam uopste i raditi. Osim za telefone kod kojih je Camera2api fabrički otključan (Mi note 8 itd)

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam ga skoro kupio na KP za 160 evra,nisam znao da je tako povoljan u mi store :( :(
 
Moze da ga kupi za 1 din, i prodaje za 200e ili koliko već traži. Ne vidim problem u tome. Valjda nam je jasno, da se svi marziraju u robi, narocito tehnickim proizvodima?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam ga skoro kupio na KP za 160 evra,nisam znao da je tako povoljan u mi store :( :(
Bilo je otvaranje radnje u Novom Sadu. Zato je bila ta cena za ogranicenu kolicinu.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Nije bitno ko je gde za koliko kupio, bitno je da li je dobra kupovina u odnosu na druge oglase i cene u radnjama. To sto ga je on kupio za male pare ne znaci da treba da ga proda za iste :)

Art of the deal :)
 
Nazad
Vrh Dno