Šta je novo?

Xiaomi Mi Max 3

Hahahahahahaha, au brate

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ja sam predpostavio da ce biti bar pedesetak ljudi. [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To je bilo prvih 20 minuta jer su ljudi od 8 ujutru čekali ispred Ušća da otvore vrata za ulaz u centar

Plus možete od danas očekivati spam oglasa gde se prodaje Mi Max 3 za 200€, neotvoren sa računom i garancijom [emoji88]
[emoji88]
Ja sam predpostavio da ce biti bar pedesetak ljudi. [emoji3]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel se zna koliko je bilo max 3 na popustu taj dan?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Pa 12.990 dinara 4/64


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Da to sam pitao. Koliko je komada bilo na popustu.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Po 20 kom od svakog modela na akciji. Guzva u 10 h.
9331579929a22d9fa1fff69e7d721907.jpg
 
Inace, stigao China stable 11.0.2

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
^^ Ako je zaista bilo toliko komada na popustu onda svaka cast. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Max 2 sa Scrubom ima 240 gr, znaci max 3 260. Imam odlicne covere ali tezina mi smeta. Posto ga dosta koristim u ležećem položaju silom prilika, ode vrat.
 
Bilo kakav silikon, ali ja vise biram zastitu od mase.
Ovo sam imao na Mi Max 1, guma i plastika, nije teska a daje odličnu zastitu.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
28e2d37db07b56bd46f1b2089a070a76.jpg
 
Poslednja izmena:
Inace, koristim na Miui 11 app drawer, jako mi se svidja. I furam ovaj izgled i widget
8af64efaedcd6188dc6efa5cf4a5f522.jpg


Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Koju verziju MIUI 11 koristiš?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Trenutno 9.11.14, izasao je novi China beta 9.11.24 ali jos nema da se skine za Mi Max 3

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pazario sam kevi za 150 evra iz Usca. Dobro sam prosao, kada pogledam cene novih na KP. Trenutno koristi neunistivi Mi Max model, ali ovaj mi lepse lezi u ruci. Baterija je neunistiva. Za sada prava kupovina.
 
Ni na akciji nije bio 150€, bio je 13k RSD.
A redovna cena je valjda preko 30k?
 
Verovatno je kupljen preko oglasa, a taj neko sto je prodavao je uzeo na akciji. A 30k je stvarno dranje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Moja greska drugari, nisam napisao da sam ga uzeo na KP. 30k ne vredi, tu nema sumnje, ali za 150 evra ovo cudo je odlicno.
 
Trenutno 9.11.14, izasao je novi China beta 9.11.24 ali jos nema da se skine za Mi Max 3

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Ja koristim global stavke 11.0.5 i nema nekih stvari koje su bile kada sam ubacio prvi xiaomi.eu miui11. Ovaj tvoj China stable nema Google aplikacije?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Globe rom ima sve sto ima global rom. Nema reklama, bloatware i ostalo. Ima opcija koje nema Global rom, i iz tog razloga ga neću ni menjati. Čist china rom nema google servise. Ovo jeste china ali nije čist, vec doradjen. Poslednja dva built-a sam instalirao bez root opcije, i naknadno ručno uradio root. Jer je upadao u bootloop

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Sad ga gledam za sebe da ga uzmem :). Po radnjama sa fiskalnim i 2 godine je 31.000, a na KP ima mesanog mesa. Neko daje godinu dana na ne znam ni ja sta a pise da nema garancije na ekran i plocu. Mi 9t pro mi je na dohvat ruke pored S9+ kojeg imam ali tako mi lepo lezi ovaj veliki ekran na Max 3...tezak rebus.
 
Ja sam Mi Max 3 uzeo u toj nedelji kada je i izasao, bio je 250e. Na KP, uz godinu dana "pisane garancije". Vec sam ga jednom otvarao (opisao sam u jednom postu zasto). Uzmi gde je najjeftiniji, mislim, meni je letos sa 1.5m pao na asfalt. Ja sam mislio da se raspao, puklo ko bomba. No, maska je pukla, ali njemu nista.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno