Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Je l se jos nekom gubi weather sa narukvice, pise "connect to app to update" . Kad udjem u Mi fit i izadjem iz app proradi weather na narukvici?
 
Poslednja izmena:
To je to, prvi ikada smart uređaj će mi biti ova stvarčica [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Je l se jos nekom gubi weather sa narukvice, pise "connect to app to update" . Kad udjem u Mi fit i izadjem iz app proradi weather na narukvici?
Ima neki problem izgleda, pročitah na redditu da je neko napisao isto to.
Kod mene nestao current weather na band-u, bio tu jedan dan fazon posle onog apdejta [emoji14]


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
A ako budem koristio mi fit za narukvicu i sve to, a ovamo Google fit, hoće li se aplikacije "sudarati"?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Neće, ja koristim npr mi fit i Mi Bandage. Mi Bandage koristim za notifikacije, pošto ako koristiš mi fit za to, izlazi ti znak pitanja na band-u kad ti stigne notifikacija sa ć, č, đ itd, a Mi Bandage ima opciju da šiša slova, tj izbaci ti jednostavno c, z, itd

Edit: inače preko mi Bandage aplikacije može da se namesti da se preko band-a slika npr, da se pokrene app neki, kontroliše muzika itd

Sad sam probao za slikanje i radi, treba root samo

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao MB3 i malo sam razocaran zbog vibracije. Slabija je od MB2 i bas me zanima da li ce me prebuditi. Honor A2 sam dao mladjem bratu bas zbog slabe vibracije, a on je mnooogo lepsi i elegantniji u odnosu na MB3 i ima veci ekran,lepsi meni,notifikacije itd. Ako mi MB3 ne odgovara porucicu MB2 samo nemam kome da dam trojku. [emoji2]
 
Ja nisam primetio razliku u jacini vibracije izmedju mb2 i mb3.
Jel ima neko da je pribavio ovu honorovu novu narukvicu pa da podeli utiske? Jel ima tema posebno za nju?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Naručio sam mb3 i odmah pored od drugog lika žutu zamensku narukvicu, ova jedna je tamno plava normalna što se dobija uz njega al sam morao žutu jer mi je omiljena boja.. [emoji16]

Danas sam konačno prelomio da uzmem uređaj ovog tipa..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Te zamenske su toliko lose da je bolje dodati jos 2$ i za 3$ uzeti original.
 
Je l imao neko problem da mora da ulazi u Mi fit da bi mu se upload prognoza na narukvici (izgubi konekciju za to, sve ostalo rad)? Ako moze neko da proveri
20ee2253e458f0c13ded6b89456a1d72.jpg
 
Meni radi, pa u nekom trenutku se diskonektuje i trazi da udjem u Mifit, cim udjem sredi se.
Probao sam i na Mi bandage da iskljucim weather i isto se desava.
 
Meni radi, pa u nekom trenutku se diskonektuje i trazi da udjem u Mifit, cim udjem sredi se.
Probao sam i na Mi bandage da iskljucim weather i isto se desava.
Nisam palio mi fit 2,3 dana. Mislim da nisam ni bluetooth bar dan. Na njemu stoji prognoza za 3 dana, redovno.
 
Čitam da je proradila trenutna temperatura na ,ja je nemam. Ne koristim fabricku aplikaciju za vreme,jel to uzrok?
 
Jel naplaćuju ovi naši carinu?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja sam 4 porucio sa Alija, za drugare... 2 su prosle bez carine, a 2 nisu (600-700 rsd)
 
Bio je malo pre update za M ibandage koji je sredio weather bug.
 
Ja sad gledam bolje da sam uzeo na kp [emoji23]
Na kp je kod proverenog lika (ocene komentari) 3400 cn verzija (što mu dođe na isto) a ja sam oko 3100 (26.6e) platio na aliju.. Još ako mi roknu carinu.. [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Evo ti SS, global koji malko skuplji i 2 folije... A ceka se 10ak dana ako ne ode na carinu, a ako ode do mesec dana ... Moje iskustvo
44a1c46f6f3ed9c3b69401d548c0bed8.jpg
 
Ja sam uzeo za 26$ i stigao za 17dana.
Nisam platio dodatne dazbine. :)
 
Svakako za 3500 global verzija na kp sutradan ti stiže.. Ali *mjau**mjau**mjau* zab sam da pogledam na kp i mislio sam da je kod njih dosta skuplje..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Svakako za 3500 global verzija na kp sutradan ti stiže.. Ali *mjau**mjau**mjau* zab sam da pogledam na kp i mislio sam da je kod njih dosta skuplje..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

ja prodavao za 3200 i niko nije hteo. onda za 3000 i na kraju odustao od kp. Hoće ljudi više da plate
 
ja prodavao za 3200 i niko nije hteo. onda za 3000 i na kraju odustao od kp. Hoće ljudi više da plate
E bezveze.. Da sam znao odmah bih uzeo od tebe.. Kad si prodavao? I što?

A kad sam brzoplet.. Nisam se ni setio da pogledam kp a razmišljao o tome..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
E bezveze.. Da sam znao odmah bih uzeo od tebe.. Kad si prodavao? I što?

A kad sam brzoplet.. Nisam se ni setio da pogledam kp a razmišljao o tome..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Evo prodacu ti ja moju ,sa dodatnom narukvicom, folijicom. Sve za 3400[emoji23]
 
Otkazuj porudžbinu, ovo je teško njesra. Sem cene,ne znam šta je pozitivno na njoj.
Ne može sad da se otkaže kad je poslato..

Na sam baš čuo drugačije, pozitivno sve.. Plus jako dugo želim ovako nešto da uzmem, sad sam prelomio i jedva čekam da stigne [emoji16]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno