Šta je novo?

Xiaomi mi band 3

Sve verzije su iste , to se odavno znalo.. jedino će se razlikovati NFC verzija ako je izbace

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Narucio sam sat 16.8, stigao danas na carinu i oko 15h poslat za Krusevac. Tako da sam prosao bez ikakvih dazbina, i sutra je kod mene. Bas je brza isporuka preko SG poste.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ja 15.08. na carini čuči čeka kontrolu :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam se nadao da se imati podrsku za nasu latinicu ta global verzija. Sad se ne kajem sto je nisam cekao nego uzeo kinesku...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Šta li rade toliko oni... Screenshot_Nova_Launcher_20180830-080727~2.png

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Izgleda da imaju neki zastoj na carini. firefox_2018-08-30_11-04-25.jpg
 
Isti slucaj i sa mnom na carini

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nego, skidate li vi kad ovo čudo sa ruke?
Urezalo mi se u ruku *mjau**mjau**mjau*, nosim ga non stop, a nije uopšte stegnut nešto [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
ne znam, ali takođe ne znam šta li ti radiš kad ne možeš da odgovoriš 48 sati na poruke u vezi telefona koji prodaješ na forumu.
Ne znam, pošto poruku nisam dobio. (Ako je forum poruka).
I mislim da ovakve poruke nema potrebe slati ovako na temu jer je offtopic. @vojkan

On topic : znači mogu da očekujem sledeće nedelje tek....

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze se podesiti srpski jezik na telefonu, a da engleski bude na mi bandu. Preko app mi bandage sa PS. Konacno... Ima jos dosta podesavanja i cackanja... Drugacija je od Mi fit.
 
Koliko precizno meri puls? Bio sam naleteo na neki review gde lik kaže kako je prilično precizna u mirovanju, ali dosta neprecizna u pokretu. Koliko često meri uopšte kad se stavi na auto?
 
Koliko vam drzi baterija na telefonu sa 24h ukljicenim blututom? Jel meni kao da se trosi brze, tako mi deluje...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Meni drži isto kao i sa isključenim, nema razlike nikakve.
Uz BLE potrošnja je zaista neprimetna.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja porucio kinesku verziju...
Valjda je ista kao global

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Meni je telefon gurao 1,5 dan sa iskljicenim blututom. Sada od kako sam poceo da koristim narukvicu 24h, ne izdrzi 1 dan...Pa zbog toga me buni [emoji16]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
24/7
63364faf5198f907edc33f7c2834b126.jpg
 
Naručih i ja jedan komad na AE, jedva čekam da stigne. 24$ i free shipping, šta mogu da očekujem od troškova carine kad stigne?

Sent from AliExpress standard shipping using Tapatalk
 
Naručih i ja jedan komad na AE, jedva čekam da stigne. 24$ i free shipping, šta mogu da očekujem od troškova carine kad stigne?

Sent from AliExpress standard shipping using Tapatalk
Sto toliko ja sam moju 16.5 eura platio
Tj.bila je 19.9 sa kuponom 16.5

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sam platio 600.dinara carinu u Ns. Bolje da sam narucio sa KP

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sto toliko ja sam moju 16.5 eura platio
Tj.bila je 19.9 sa kuponom 16.5

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Šta znam, malo sam gledao i otprilike se kretalo oko te cifre. Nisam baš nešto detaljno tragao po AE, i uzeo kod prodavca sa najviše pozitivnih ocena. Mozda sam se i zaleteo, sad je kasno. Taj vaučer za popust nemam.
Ja sam platio 600.dinara carinu u Ns. Bolje da sam narucio sa KP

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Pa nadam da neće ni ovde da izađe više od toga. Hvala za info.

Sent from AliExpress standard shipping using Tapatalk
 
Ma prosto registrujes novog korisnika na aliju i dobijes kupon...

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
^
Aha, pa za neku sledeću kupovinu ću onda tako.

Sent from AliExpress standard shipping using Tapatalk
 
Koliko precizno meri puls? Bio sam naleteo na neki review gde lik kaže kako je prilično precizna u mirovanju, ali dosta neprecizna u pokretu. Koliko često meri uopšte kad se stavi na auto?
Nisam siguran da se reklamira da meri u pokretu, po uputstvu meri u stanju mirovanja, ruka se stavi u položaj ispred sebe kao kada gledaš na sat. Traka/holter su bolji za merenje u pokretu.
 
Nazad
Vrh Dno