Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Pitanje. Zašto je zvuk kada se koristi neki audio recorder jako slab? Da li je i kod vas tako?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pro se placa, mada probao sam i free verziju i snima lepo, samo je snimak ogranicen na 10 minuta, zna neko jos neki dobar koji snima neograniceno?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jos uvjek nisam rijesila problem sa led lampicom. Ne blinka na viber poruke. Sve moguce upaljeno. Ako neko ima neki predlog, samo naprijed [emoji16]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Obrisi viber i ponovo instaliraj...verovatno se za zaglupeo.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Probala sam i to al evo opt cu [emoji16]

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Obrisi, restart telefona, install...

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nema na cemu :) mora A1 da slusa :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Jel postoji opcija za rucno biranje mreze? Ja je ne vidim [emoji848]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Network & internet
Mobile network
Obično
81fe134f3570cdfdb9a4fba71979d0e4.jpg


Sent from...
 
Uh Gogo, pa kad je izaberes u listi na search networks ostace na toj mreži i to je u stvari manuelno

Sent from...
 
Sale Sale uvek si tu da pomogneš.
 
Kad već pričate o signalu.
Jel moguće da ni jedan telefon sa alu leđima ne lovi signal kako treba? LG v20 je bio tuga, a ovaj za nijansu bolji. Doduse 4g hvata dobro, ali kad zatreba 2g za razgovore, slabo. Ne razumem. Ovolike telefone prave mogu da naguraju krštenu antenu valjda. Sakate osnovnu funkciju telefona. Ili mi živimo u zabiti, pa je to problem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je signal ok. Cak na mjestima gdje na sony-ju nisam hvatala, ovim hvatam

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni kvalitetom razgovora i prijemom signala? Razmišljam da uzmem A1 i kvalitet razgovora mi je jedna od bitnih stavki.
 
Koristim tel. nekih mjesec dana i zadovoljna sam. Nisam imala nikakvih problema. Osim sto se nekad, tokom razgovora, otvaraju razne stavke u pozadini [emoji16]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stisnes kratko power dugme kada se uspostavi veza, tako ugasis ekran i nemas problema. :)
Ako to zatreba ukljucen ekran, opet stisnes i on se ukljuci.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Meni stigao majski up, ali samo 80.1MB. nisam jos install ali po veličini mislim da jos nista od 8.1.0. jer sam ocekivao 500+mb update.

jel jos nekom stigao?


@ m_fcrs
bez ikakvih problema na vip mrezi za 3 meseca kol ga imam
 
Stigao je i meni,ali jos nisam instalirao...

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Samo sigurnosni patch 5 Maj
Ništa i dalje od 8.1

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno