Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Nemoj zadrzavati prst, vec samo tapni i zadnja opcija je tu.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Ју, вид стварно. :D хвала. Нисам ни чачкао пуно већ попиздех што после долазног позива сконтах да је диалер другачији, а без да сам одобрио и урадио тако шта.

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Kako ne, kad ides na call details ima sve, a valjda ce uskoro biti omogucen dark mode pa ce biti lepse, jako je belo ovo, za messages je nedavno omuceno trebalo bi sad i za ovu app

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
Gde ima dark mode u messages app? Ja u settings nesto ne vidim?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Gde ima dark mode u messages app? Ja u settings nesto ne vidim?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
17955ab3969824bb4d76b7b6133711fc.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sve sam redovno do sad update, avgustovski security patch je, ali nemam dark mode u messages. Cudno malo...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jeste update messages app? 3.5.053 treba da je verzija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanje za sve, kako cujete sagovornika? Izgleda da mi je otisao zvucnik. Secam se da sam ranije kada sam uzeo telefon i neko vreme, morao sam da utisavam tokom razgovora, jer se sve culo sa strane sta mi sagovornik prica, toliko se dobro cudo. Sada pojacavam do kraja i ne cuje se sjajno ni tada. Pa da znam da li da ga nosim na garanciju...
 
Pitanje za sve, kako cujete sagovornika? Izgleda da mi je otisao zvucnik. Secam se da sam ranije kada sam uzeo telefon i neko vreme, morao sam da utisavam tokom razgovora, jer se sve culo sa strane sta mi sagovornik prica, toliko se dobro cudo. Sada pojacavam do kraja i ne cuje se sjajno ni tada. Pa da znam da li da ga nosim na garanciju...
Procitaj 50ak postova iznad, pisao sam o tome. Ja sam isto primetio, i resio da uradim factory reset posto nisam posle update-a na 8.1. Reset je resio problem meni i sada je sve ok kao pre, doduse i obrisao sam malo alkoholoholom 70% tad. Probaj i cetkicom da istrljas malo slusalicu nakon brisanja.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pričao ja za alkohol (70%) i četkicom i sredjeno sve, bez factory-a.
 
Probacu bas cetkicom. Nekom krpicom nije uspelo, mada kako i da uspe. Istrljacu malo, pa javljam rezultate.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Četkica za zube je super. Ja tako čistim telefone na servisu i kompresor

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Zamenih ekran koji sam razbio na A1.
Tj mag Xaomi telefona @Kidence je zamenio ekran.
Exstra izgleda ko da je oreginalan.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
Koji grad je u pitanju? Ja nisam siguran još koliko će ovaj moj da šljaka?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kad ti ljudi kazu da radi opet se vracas na svoju pricu kako ne radi iako nisi licno probao, a sto zamerki imas
Edit: valjda si na ovo mislio
07f0998958d3d093f0a7f4dde2820aca.jpg
366e2676237d3b348b1dadca323aa1ec.jpg

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

da, na to sam mislio. hvala na skrinovima :)

možda nisi upratio, ali baš sam napisao da sam probao, i na a2 i na a1 (u radnji) i nije radilo... takođe, kolega forumaš @crow011 je napisao da ni njemu ne radi na taj način.
ostaje misterija kako negde radi, a negde ne.
 
Ko je beše spominjao da je nedostupan a telefon radi sasvim normalno? Avgust apdejt?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Meni je bio nedostupan, prebacio sam da mi mobilni net ide sa sim1 na sim2 i od tad mi se niko nije zalio. Mozda je do toga, a mozda i ne...
 
Ja imam jedan sim... I desilo se u poslednja dva dana 3x. Jako cudno

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Onda je moguce da postoji problem sa avgustovskom zakrpom. Mozda se jos neko javi da potvrdimo da nije do uredjaja
 
Generalno meni je za navigaciju gps bitan. Ali evo sad na batery Save.
537f2210247a33909335dd075fd71242.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa meni bez GPS nema smisla. Odeš u zabiti gde je signal kesa i?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Od uvek mi je na battery safe i nikad nisam imao problema ni sa jednom apk. A1 imam vise od pola godine i do pre neki dan nisam ni obracao paznju na ta podesavanja oko lokacije.
 
Ma od kad sam ga upalio stoji na high accuracy, ne znam sto se opterecujete time, nikakav drain baterije nije pravio

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pozz svima,danas sam caletu uzeo polovan mi a1 i kad se pali pise ovo sa slike,sta to znaci i da li mi radi ota update sada?
90b9639a35f75e225c8ddb45ab8aebf5.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Otključana je bootloader pacto I prijavljuje. Nešto je flesovan naknadno,npr kamera. Tako neće dobijati Ota update. Uradi relock bootloadera. Imaš tutorijal na tržištu dosta i nije teško.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Aha,vidim da mi je iskocilo da imam update i skida a nece da instalira,telefon je resetovan na fabricko,da li moze neki link kako to da odradim?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nasao sam neko uputstvo i skinuo neki all in one tool(kontao sam da je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* i na kraju se ispostavilo da jeste),kad sam ispratio uputstvo telefon mi se ugasio i pise da je system destroyed ili tako nesto,moze li sad neka pomoc?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno