Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Izgleda sam se nešto zamerio Xiaomiu, meni još uvek nema 12ice a prijavio sam se za beta program [emoji3]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Tako i ja, ajde nije da zurim. Al nisu normalni.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Gori ste od Indijaca :)
 
Ja cu sacekati koji dan kad uhvatim malo vise vremena, posto cu uraditi posle updejta hard reset, pa dok podesim i instaliram apk, treba mi malo vise vremena koje nemam trenutno..
d11a9afd92f1192021956ea29da56020.jpg
 
Kako podesiti super wallpapers? Jel to deo MIUI12 ili treba nesto da se "budzi"?
 
Za 9t valjda nema, e sad dal uopšte nema ili samo ima kao wallpaper za home i lock, a aod ne moze nisam siguran, al tako nešto je pisalo kad sam pre koju nedelju čitao ko ce sta dobiti, za 9t je bilo da nece moci to. Za pro je bilo da ce moci sve u fulu a ovaj ne bas..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Obzirom da telefon koristim isključivo sa Nova lančerom,nema velikih promena,osim što mi se čini da radi za nijansu brže.Ipak sledećih dana sledi factory reset.
 
Da li je baterija ista, bolja ili losija u odnosu na Miui 11?
 
Baterija ce biti malo losija u prvih nekoliko dana.

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Jek moze reset telefona, a da ostanu slike?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Skinuo. I ubi se od kočnjave. Onda opet skinuo ceo rom pa manuelni fresh install i sad je sve ok.

Epilog.

Čekao toliko dugo i na kraju...šta je promenjeno ovde? :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima problem sa upload slike iz galerije
Viber,insta,fb
Ne moze nista da se okaci
Tek uradjen update na 12
Mi 9t
 
Je l' normalno da android system na 12-ici bude potrošač br. 1, i da li f.reset rešava ovo, da ne resetujem telefon za džabe?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa tako je bilo i na 10 i na 11...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Znam, nego sam mislio da će na 12-ici biti drugačije. Da li rešavam ovo sa f.resetom?
Za sada sve ok, ništa ne koči, malo sporije radi search u settings-u, ali nebitno..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Iako sam ranije uspeo da deinstaliram neželjene Šaomi aplikacije,sada na miui 12 ne mogu da uklonim Carousell i stok brauzer koji se pojavio.Ima li neki predlog?
 
Mogu li se ovolike nepotrebne animacije isključiti?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Spremam se za factory reset i dva pitanja u vezi toga:
-da li odraditi reset iz podešavanja telefona ili iz recovery moda?
-da li će se posle toga vratiti sve Šaomi aplikacije koje sam do sada deinstalirao?
 
Kada poisključuješ sve te animacije taman dobiješ MIUI 11 [emoji4]
 
То ми је и био циљ. Нервирају ме много.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno