Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Na Mi 9 (MIUI 11) bukvalno bilo gde na celom home ekranu, ako povučeš brzo prstom i milimetar na dole, pašće ekran za notifikacije. Ključna reč je brzo.
Radi to i na mi 9t. Radi bar na Pico lawncheru. Za stock ne znam

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Druže, ja koristim novi control centar, ali ne možeš da ga dobiješ prevlacenjem odozgo sa pola ekrana, nego moraš odozgo. Dok se notifikacije otvaraju sa pola ekrana, čak i sa manje od pola. Ili ako si mislio da ukidanjem control centra, dobijaš odjednom i settings tastere i notifikacije, to da, praktično ga vraćaš kako je bilo ranije.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
Da da, hteo sam kao ranije :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Čini mi se da baterija nije sjajna na najnovijem XEU ROM-u. Ima li još neko slično uskustvo?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Mozda moras da je malo duze testiras, par dana. Pisao sam da je na miui 12 stable beta global u pocetku bila losa optimizacija baterije ali se za nedelju dana popravilo i ponovo je bila na nivou kao na miui 11.
 
Radi to i na mi 9t. Radi bar na Pico lawncheru. Za stock ne znam

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Kakav crni pico lawncheru?

Valda je Poco Launcher 2.0.

Čini mi se da baterija nije sjajna na najnovijem XEU ROM-u. Ima li još neko slično uskustvo?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Baterija je odlicna na novom XEU.

Druže, ja koristim novi control centar, ali ne možeš da ga dobiješ prevlacenjem odozgo sa pola ekrana, nego moraš odozgo. Dok se notifikacije otvaraju sa pola ekrana, čak i sa manje od pola. Ili ako si mislio da ukidanjem control centra, dobijaš odjednom i settings tastere i notifikacije, to da, praktično ga vraćaš kako je bilo ranije.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk

Gresis, upravo probao kod mene i dobijam Control Centar povlacenjem sa pola ekrana na dole, kako CC tako i notification. Cak sam probao bukvalno u levom cosku da pri dnu ekrana da povucem na dole i dobijam notification a isto tako sam pokusao u desnom uglu ekrana i dobijam control centar. Kod mene je XEU zadnji rom.
 
@tassotti,cuje li ti se zvuk okidaca kada slikas kamerom?Meni se cuje kad slikam sa 48mpx,kad slikam standardnom,ne cuje se.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Poco lawncher naravno. Moja greška

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
dobio sam pozivnicu za Bllock launcher
ali ne mogu da ga instaliram kroz usb debaging.... da li nesto mora posebno da se aktivira za instalaciju aplikacija preko usb-a sa kompjutera

Sent from my Mi 9T obični a nije pro i radi kao lud na 220v !
 
Poco lawncher naravno. Moja greška

LaUncher.


Gresis, upravo probao kod mene i dobijam Control Centar povlacenjem sa pola ekrana na dole, kako CC tako i notification. Cak sam probao bukvalno u levom cosku da pri dnu ekrana da povucem na dole i dobijam notification a isto tako sam pokusao u desnom uglu ekrana i dobijam control centar. Kod mene je XEU zadnji rom.

Isto, XEU poslednji, miui 12.
 
Bilo mi uključeno. Sad sam isključio pa ću videti kada budem danas išao napolje. Ostaviću uključen Wifi pa da vidim da li će me obaveštavati.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Jel si resio problem,jel ono bilo u pitanju sto sam ti sugerisao.Cisto da znam ako neko bude pitao jos.
 
Nisu mi stizala obavestenja za WiFi mreze kako sam ga onako podesio.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Naravno. I veliko hvala Pavell [emoji106]

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ma nista,danas ja tebi pomognem,sutra ti nekom drugom..To je poenta..
 
Drustvo moze li savet kako prebaciti tj emitovati sliku sa tel na lap top...na istoj sam wifi mrezi ali mi lap ne pronalazi
1 u 10 puta uspe...podesavanja na lapu su takva da je sve otvoreno za povezivanje
 
Jel si resio problem,jel ono bilo u pitanju sto sam ti sugerisao.Cisto da znam ako neko bude pitao jos.
Kod mene je malo drugaciji raspored opcija. Imam opciju " scaning" kada udjem u tu opciju onda imam ove dve pod opcije. Obe sam iskljucio i opet mi stizu te notifikacije.
8c1ed157c4b757a71aa11f88a4d6c063.jpg
640a9a52d73f5bc54993095b3724a148.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel imas android 9 ili android 10? Mozda su zato drugacije opcije!
 
Da se javim, flesnuo sam poslednji MSM Xtended V10, za sada radi stabilno i bez restartovanja. Ipak vise volim klot android od MIUI, ne mogu da svarim sve te njihove aplikacije i pozadinske procese.. Mislim da mi je MiRoom malo bolje radio otkako sam mu maknuo onaj live wallpaper, sad u meniju skoro i da ne primecujem da sece.
 
Mislim da ti je ono sa SS sto si postavio Android 9.Proveri da li ti se nudi neka nadogradnja..Na Android 10 nemas one opcije da biras koju hoces preciznost za lokaciju vec kao na ovom SS.
6782b8917c7ad154c9bee667f8f225a3.jpg
 
To je Android 10 ali me cudi da ne funkcionise.

Bas zbog takvih stvari sam otisao sa stable rom na xeu rom, jednin delom sto me vuce to cackanje a i da pobegnem od svakodneve rutine u zivotu.
 
Mislim da ti je ono sa SS sto si postavio Android 9.Proveri da li ti se nudi neka nadogradnja..Na Android 10 nemas one opcije da biras koju hoces preciznost za lokaciju vec kao na ovom SS.
6782b8917c7ad154c9bee667f8f225a3.jpg

Pa cim kaze da ima 11.0.3.0 onda ima 11.0.5.0 update i to je zadnja stable verzija za mi 9t.
 
Znam sta je napisao ali oni SS sto je postavio ne pripadaju A10,jer A10 nema one opcije.
 
Izašao Stable XEU
 
Jel to kad pominjete stable, mislite na neke custom romove, ili je zvaničan update :)? Trenutno sam na fabrickom 11.0.5,cekam taj miui 12 ko ozeblo sunce..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno