Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

I taman kad sam planirao da ga kupim nema ga apsolutno nigde da se kupi :) Trazim ga vec 3 nedelje, ali izgleda da cu se nacekati :)
Imaš ga u mi srbija na lepom sniženju. Ima i mi9t i mi9t pro. Doduše samo varijante sa 64GB. Ja lično bi se teško odlučio na 64, trenutno mi je oko 59GB popunjeno.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Imaš ga u mi srbija na lepom sniženju. Ima i mi9t i mi9t pro. Doduše samo varijante sa 64GB. Ja lično bi se teško odlučio na 64, trenutno mi je oko 59GB popunjeno.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Videh sad. Ima 6/128 na misrbija 56k. Nisam pametan.


Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Logično je da ga nema na KP zbog situacije sa virusom.
 
Videh to, ali trazim 9t pro 6/128 [emoji846]

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ozbiljno nema na KP-u da se kupi? I ja isto planirao za koji dan da ga poručim od KP, vidim svakodnevno osvežuju oglase za 9T što mi je onda malo nelogično da ne prodaju. [emoji848]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ako nadjes javi :) Kazem kontaktirao sve oglase nebitno na lokaciju. Ima 9T 6/64 uglavnom ali ne ovaj koji ja trazim.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Takodje sam isto to video.Azuriraju cenu njih 2-3 koje pratim,juce ili danas su skinuli za obican model 6/64 jedan prodavac spustio na 250e,drugi na 253e,pa mi isto nelogicno taj potez obaranje cena ako nemaju telefon na stanju..Lako ces ih naci na KP,idi na filter "najjeftiniji",i pojavice se njih nekoliko.A nije losa ni cena na Mi Srbija,34000 din i dobijas valjanu garanciju,za osnovni model.
 
Ja sam sinoć jednog kontaktirao u vezi cene, jer je stavio u naslovu 6/64 a u opisu verziju 128gb za 260e, pa da proverim zapravo koji je model stavio za 260e, i odgovorio mi da ni jedan ni drugi nema na stanju. Stvarno mi onda nikakve logike nema da svakodnevno osvežavaju ili postavljaju nove oglase ako ih zapravo ne prodaju, baš ću da proverim. Javljam Mare ako nađem uspešno nešto, javljaj i ti takođe :)

Inače recite mi vi koji ga koristite, je l, generalno, dovoljno 64gb prostora ili ipak da se puca na 128?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Meni licno je dovoljno,ali ako si sklon cuvanju mnogo slika,muzike a posebno video zapisa onda obavezno idi na 128.
 
Pa ja nekako kad vec uzimam uzeo bih 128. Sada imam već popunjeno 50-ak gb i to bez nekih napakovanih stvari tipa filmova, serija muzike.... Da ima SD slot ne bih razmišljao toliko.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Meni je free 38 od 64.
Ajde slike ok, ali serije&muzika&filmovi po meni nema potrebe drzati na telefonu.
Mada i te slike posle nekog vremena prebacim na pc.
 
*mjau**mjau**mjau* na putu sam često pa da prekratim vreme [emoji846]

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Mozes da uzmes onaj otg nastavak za usb i napravis sebi eksterni hard i rokaj mile. :D
 
Ja takođe u telefonu nikada ne držim filmove, serije ili bilo kakvu muziku jer mi to nije potrebno, ali recimo sklon sam tome da imam poprilično dosta fotografije, pogotovo kad telefon dohvati moja devojka. Još ako smo napolju ili u nekom restoranu/kafiću, to su slike i slike, bukvalno vršenje terora nad kamerom [emoji1] tako da zbog toga najviše i pitam

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Potrebna količina prostora na telefonu je totalno individualna stvar i glupo je pitati druge jer su njihove potrebe drugačije. Meni je recimo potrebno 128GB, nekom drugom nije. Ako si već neodlučan, razlika u ceni nije problem i naletiš na verziju sa 128GB, uzmi.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Jedina mudrolija je sada da li čekati i dočekati da ga dobiju preprodavci na KP ili dati 80-90 € više u misrbija [emoji846]

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
evo i ja da se zapljunem kao neko ko ima 30+ gb muzike (čak izvučeno u opusu zbog maksimalne uštede) i koristim eksterni (uzet usb c na usb 3.0 micro b,da izbegnem bilo kakav adapter) da mi je 64gb apsolutno dovoljno.u tim situacijama kad mi trebaju filmovi i serije na fonu nosim ručnu torbu sa eksternim svakako,nije se desilo da mi je ustrebalo a da nije bila torba samnom.
 
Cekaj da ga dobiju, ako je tolika razlika. Ja sam uzeo pre par meseci u jednom lokalnom servisu 9t 128gb ,kostao me oko 290 e, pošto je bila neka trampa. Meni lično bi i 64gb bilo ok, sobzirom da mi je sada zauzeto oko 30gb, ali stvar je ličnih potreba što se kaže boki.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hteo bih da uzmem Mi 9T 6/128 pa imam nekoliko pitanja.

Kakav je SD 730 u praksi?

Da li je MIUI 11 uništio trajanje baterije kao na Redmi Note 7?

Da li postoji ova verzija u plavoj boji? (nebitno je ali bih voleo da bude plavi)

Da li se isplati uzimati na duži vremenski period? (3-4 godine)

Hvala unapred ko odgovori.


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Bio da stavim staklo na ekran, kaže ovaj u servisu ne valja staklo... Bolje poliutetanska folija, u stvari kaže najbolja opcija....
Gde ima to ili predlog za nešto drugo?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hteo bih da uzmem Mi 9T 6/128 pa imam nekoliko pitanja.

Kakav je SD 730 u praksi?

Da li je MIUI 11 uništio trajanje baterije kao na Redmi Note 7?

Da li postoji ova verzija u plavoj boji? (nebitno je ali bih voleo da bude plavi)

Da li se isplati uzimati na duži vremenski period? (3-4 godine)

Hvala unapred ko odgovori.


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Ja uzeo baš plavi u MTS-u, odlično gruva, baterija lagano dan i po, mada možda ja i nisam neki preterano zahtevan korisnik. Ne igram igrice, i nisam po ceo dan na netu. 4 e-mail naloga, dve kartice, i umereno korišćenje Twittera, fb, vibera....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedina mudrolija je sada da li čekati i dočekati da ga dobiju preprodavci na KP ili dati 80-90 € više u misrbija [emoji846]

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Nije bas tolika razilka,u mi je 290e trenutno na akciji (64gb), a na kp 270e.

Ali da tebi treba 128 gb, a koliko sam primetio trenutno toga nema nigde.
 
Ja uzeo baš plavi u MTS-u, odlično gruva, baterija lagano dan i po, mada možda ja i nisam neki preterano zahtevan korisnik. Ne igram igrice, i nisam po ceo dan na netu. 4 e-mail naloga, dve kartice, i umereno korišćenje Twittera, fb, vibera....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Nisam ni ja nešto zahtevan korisnik, instalirao bih možda 2-3 igrice i to je sve. Uzeo bih ga legalno jer neću da rizikujem.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pozdrav ljudi..desilo mi se da mi se punjac tj deo koji ulazi u struju malo iskrivio..lagano sam vratio klestima ali sada mi se javljda drugi problem..jako ga sporo puni tj kao da je prikaceno na komp...da li moguc da se zbog toga pokvari i javi ta vrsta kvara
 
Dopada mi se sto je izbaceno iz naziva teme za Viber ikonicu :D
 
Imam koje pitanje, imam mi 9t već par nedelja, i ne znam da li je bag, ali jačina AODja strašno varira i rekao bih da je random, nekad je baš blag, nekad svetli da kažem punom snagom, jel mogu nekako da namestim da to bude konstantne jačine?

Prvih nedelju dana je SOT bio baš slab, a android system trošio ko lud ~30%
To sam rešio brisanjem keša, stopiranjem nekih aplikacija, i mogao sam da izvučem 6+ sati. Sad se opet vratio taj problem...

Ljudi koji koristite zaštitna stakla, da li imaju ikakav uticaj na očitavanje otiska?

Ne znam da li da mu lupim reset na fabrička, jel postoji neka aplikacija koja bi backupovala baš sva podešavanja, jer baš mi mrsko da telefon star mesec dana opet podešavam po svom ukusu. Vidim da ima i settings backup u podešavanjima, jel probao ko?
 
Imam koje pitanje, imam mi 9t već par nedelja, i ne znam da li je bag, ali jačina AODja strašno varira i rekao bih da je random, nekad je baš blag, nekad svetli da kažem punom snagom, jel mogu nekako da namestim da to bude konstantne jačine?

Prvih nedelju dana je SOT bio baš slab, a android system trošio ko lud ~30%
To sam rešio brisanjem keša, stopiranjem nekih aplikacija, i mogao sam da izvučem 6+ sati. Sad se opet vratio taj problem...

Ljudi koji koristite zaštitna stakla, da li imaju ikakav uticaj na očitavanje otiska?

Ne znam da li da mu lupim reset na fabrička, jel postoji neka aplikacija koja bi backupovala baš sva podešavanja, jer baš mi mrsko da telefon star mesec dana opet podešavam po svom ukusu. Vidim da ima i settings backup u podešavanjima, jel probao ko?
Da li si na android-u 10?

Vidim da kod mnogih proizvođaca više troši bateriju nego Pie...
 
Nazad
Vrh Dno