Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ljudi, nikako ne uspevam da uključim call waiting na 9t pro, xeu weekly, vip mobile. Tj. uključen je, ali ne radi. Gde grešim?
 
Da li na miui 12 ima negde setovanje On Body detection, da ne ide fon u lock dok se drži u ruci bez obzira koliko vremena prođe bez touch-a?
 
Zasto mi se aplikacije ne azuriraju automatski? Nego moram uci na google play pa onda sam rucno da uradim update. Sve mi je lepo podeseno, da update radi na wifi. Ali nece.
 
Ne radi to kako treba već nekoliko android verzija unazad. Izgleda da gugl nije u stanju to da napravi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ili gugl ne zeli to da uradi... Ja na yt ne mogu da tapnem na onoj vremenskoj liniji gde zelim nego moram da prevucem onu tackicu. morao sam da deinstaliram updejte i onda sljaka...
 
To ni meni ne radi, pomislih bug a ono feature :( :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
zašto mi se pri restartovanju telefona ovo pojavi ??
IMG-20201104-204646.jpg
 
hajde ako neko hoce,upload-ujte onaj magisk 11 sto se flesira pre magisk 21 za root.....
 
Ode ekran nazdravlje.. Ispade iz dzepa dok sam sedeo na stolici, sa pola metra tacno na cosak..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jesam,kao i fabricku masku ali dzaba.. Udarac na cosak je bio koban, tako mu bilo sudjeno..
 
@Pavell

Tako je i meni otisao, sa pola metra na cosak i cao ram i staklo. Nakon mesec dana opet na isti cosak, krenula ljubicasta fleka u cosku i u roku od 48h ode ekran ceo.

Fabricka maska nazalost lose stiti coskove, a Nillkin mi je stigao tek kad je vec puklo staklo.
 
Par puta mi je pado, odprilike sa visine dzepa. Maska je bila uvek(ona sto dolazi sa njim), ona ima ostecenja na ivici, ali ekran osim jedne ogrebotine, tanke I kratke, nista iako je pado direktno na staklo..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zato neki kvalitetan case i problem resen. Ja nosim ringke jer uglavnom svuda po stanu imam pločice, čak i u sobama. A telefon mi stalno ispada, *mjau**mjau**mjau* veliki je. Najbitnije da se ne štrecam kad padne jer zvuk pada na pločice nije ni malo naivan [emoji3] padao jedno 10 puta onako gadno, čak je i case kao nov bez ogrebotine. Stvarno su ringke i spigen tu nenadmašni.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ufff... Da li je otišao ceo ekran i je samo staklo puklo? Staklo može da se zameni.
 
Da li je neko menjao bateriju? Da li u Srbiji ima neki servis koji ugrađuje originalne baterije?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Imas zvanične servise, al kod njih može samo telefon koji je uzet legalno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nije jer retko ko menja bateriju na telefonu, uglavnom menjaju telefone.

Vise im je u cilju da zaustave "slobodnu" prodaju, to je jedan od nacina..
 
I ja bi menjao telefon, ali trenutno mi ništa ne vrši poso kao mi 9t.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Baterija oslabila ili?

Poslednji xiaomi.eu odlican, sredjen problem sa dark mode, radi odlično.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I ja bi menjao telefon, ali trenutno mi ništa ne vrši poso kao mi 9t.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
Bukvalno, planirao i ja da bezim sa mi 9t na nesto drugo ali nema telefona koji su bolji a da nisu preveliki, cak bih uzeo i manje od mi 9t do nekih 350€ ali nista nema.
Sve su cigle od 6.7 inca
 
Baterija oslabila ili?

Poslednji xiaomi.eu odlican, sredjen problem sa dark mode, radi odlično.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Zadnjih par meseci katastrofa, jedva sastavi pola dana. Fabrički rom 12.0.5
A da menjam sve cigle, a cene ludačke i ono što je meni bitno, a znam da je već bila polemika, snimanje razgovora. Znam da može sa root i tako dalje, ali mi dialer mi je vrh, a kad vidim onaj googlov, naježim se.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zato neki kvalitetan case i problem resen. Ja nosim ringke jer uglavnom svuda po stanu imam pločice, čak i u sobama. A telefon mi stalno ispada, *mjau**mjau**mjau* veliki je. Najbitnije da se ne štrecam kad padne jer zvuk pada na pločice nije ni malo naivan [emoji3] padao jedno 10 puta onako gadno, čak je i case kao nov bez ogrebotine. Stvarno su ringke i spigen tu nenadmašni.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Tako je, fabrička futrola ne štiti dobro, em je ogoljena, em je tvrda. Futrola mora da bude meka i bar mm da štrči iznad ekrana.
 
Da, kapiram, ali kontam i da bi ovako dobro zaradili. A da zaustave "slobodnu" prodaju, malo teže...
Ne znam, meni je ovaj MI 9T odličan, ne bih ga menjao 3-4 god kada bi toliko radio... A znam da neću moći jer će mu posle 2 god otići baterija.
Zasad se trudim da je održim punjenjem između 25 i 85%, naravno neki put padne ispod toga ili se napuni više od tog % ali jedno 70% vremena uspevam. Valjda će izdržati 2 god.

Na prošlom to nisam radio i baterija je trajala 3 god (Zuk Z2 sa SD820 (GREJALICA)). Kontam da će na ovome izdržati, sa ovakvim punjenjem, videćemo.
 
Ljudi ima li jos neko problem sa battery drainom posle updatea na 12.0.3.0 QFJEUXM? Preko noci izgubim 10-15%,a prije 2%, call standby je u pitanju, preko 60% pise da je usage.
 
Meni je na 12.0.3 baterija bila uzasna.
Od kad sam dobio 12.0.5 bas je bolja situacija
 
Nazad
Vrh Dno