Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ajde ovako - sad sam na poslednjoj stabilnoj verziji XEU ROM-a. Twrp mi je onaj kineski koji mi se sam instalirao kad sam nadogradio stabilan XEU ROM na ovu novu betu. Hoću ponovo da instaliram XEU, beta verziju. Nek mi neko napiše postupak - možda negde grešim? Ja sam, kao što rekoh, sa stabinog XEU MIUI 10 prešao na XEU MIUI 11 betu. Skinuo sam zip fajl, išao na Podešavanja-Moj uređaj-MIUI verzija pa na one tri tačkice u gornjem desnom uglu pa na Choose update package. Odabrao sam zip fajl koji sam preuzeo. Ostatak nadogradnje telefon je odradio u twrp. Da li sam pogrešio negde? Nakon nadogradnje imao sam problema sa wifi-jem. Nakon restarta telefona problem je nestao da bi se ponovo pojavio nakon 15 minuta. Baterija je curela konstantno - Android sistem je crpeo bateriju. Povrratkom na XEU 10 stabile problemi su nestali

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
Ako hoćeš opet na betu ,moraš prvo da se vratiš na 9.6.15 ,i tada gubiš sve podatke.Posle mođeš da nastaviš prljavi OTA na 9.9.26.Nova verzija upravo izašala.Sve drugo te vodi u cigliranje.
 
Što se tiče curenja baterije i to preko Android ,verujem ti, jer i ja sam imao isti problem.dva puta sam radio faktori reset ,i evo ubacio novu verziju pa da vidimo šta će biti .
 
Potvrda da baterija curi na MIUI 11 betu, curi drastično, mada evo sad izašao update pa da vidim oće li šta biti bolje ili da se odmah vraćem na XEU 10 Stable...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni za sad deluje ok ovaj poslednji update. Za sat vremena skinuo 12-13%, ekran non stop ukljucen, dok sam cackao i namestao...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ako hoćeš opet na betu ,moraš prvo da se vratiš na 9.6.15 ,i tada gubiš sve podatke.Posle mođeš da nastaviš prljavi OTA na 9.9.26.Nova verzija upravo izašala.Sve drugo te vodi u cigliranje.
9.6.15 - je l to XEU Android 9 poslednja beta tj. weekly koji je izašao?

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
Ne znam zašto žurite toliko na bete verzije.

Svakako taj MIUI 11 i android 10 nece ponuditi nista posebno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Panpetar,jeste to je zadnja.Preko nje slobodno fleš ovu najnoviju

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Niko ne pominje nove animacije. Kako vam se čine, jesu li zaista sporije?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zadnji XEU kod mene 9.9.26 A10,nema ni govora o sporim animacijama,cak imam utisak da je najbrza verzija do sad,prezadovoljan sam kako sve radi,nema batery drain,3% skinuo nocas za 7h mirovanja,sa sve upaljenim wifi/4g.....top!

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
I meni noćas skinulo 2% što je super,jedino me ovaj android zabrinjava,stalno je na prvom mestu[emoji1]
dcadfdeec7e679e318d7d826f9b6ff79.jpg


Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Isti slučaj i kod mene što se Androida tiče. Ali ad, beta je u pitanju. Ispeglaće

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene na xeu beta m9t pro. evo kako izgleda
ff1a3384ed0c6c50967bb2d2789b4a2f.jpg


Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Ma dokle god je SoT dobar,i dokle god nema curenja baterije,apsolutno mi je nebitno koja je stavka prva na listi potrosaca :)

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Moraš dobro pratiti zato što čim stigne, razgrabi se.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moraš otići u poslovnicu. Ja sasvim slučajno ušao u jednu, a taj dan sam proverio na sajtu, nije bilo, Kaže mi momak u poslovnici, da im stoje dva komada par nedelja a na sajtu stoji da nema.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Evo preuzimam preko updatea. Upravo stigao

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
Ja juce kupio ovaj Mi 9T Pro. Presao sa S9+ i zadovoljan.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk
 
Ja juce kupio ovaj Mi 9T Pro. Presao sa S9+ i zadovoljan.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk

Hrabar potez da sa Samsung flagship-a pređeš na Xiaomi. Javi utiske, jer planiram da pored S9+ uzmem baš Mi 9T Pro kao drugi aparat :).
 
Pa najvise zbog tog sto sam malo ogrebao ekran na S9+ i garancija mu isticala za mjesec dana. Ovo kupio novo u radnji, 12 mjeseci. Jedan od razlogabsto sam to uradio zbog baterije.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk
 
Pa najvise zbog tog sto sam malo ogrebao ekran na S9+ i garancija mu isticala za mjesec dana. Ovo kupio novo u radnji, 12 mjeseci. Jedan od razlogabsto sam to uradio zbog baterije.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk

Meni malo ovo PRO bode oči jer nema stereo, 90Hz ekran, nije vodootporan...nekako mi bez toga ovo PRO ne idu uz ime, ali dobro.
 
Meni malo ovo PRO bode oči jer nema stereo, 90Hz ekran, nije vodootporan...nekako mi bez toga ovo PRO ne idu uz ime, ali dobro.
Pa da, malo mi nedostaje stereo zvucnici na koje sam navikao na s9+. Auto kamera bolja na s9+ ali ovaj nocni rezim meni bolji na ovom saomiju. Ostalo cemo vidjeti jos. Vidjecu neki gcam da ubacim. Fora je i ova selfi kamera iako slabo sam ikad kotistio selfi kameru. Otisak prsta extra dobro radi.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk
 
Pa da, malo mi nedostaje stereo zvucnici na koje sam navikao na s9+. Auto kamera bolja na s9+ ali ovaj nocni rezim meni bolji na ovom saomiju. Ostalo cemo vidjeti jos. Vidjecu neki gcam da ubacim. Fora je i ova selfi kamera iako slabo sam ikad kotistio selfi kameru. Otisak prsta extra dobro radi.

Poslano sa mog Mi 9T Pro koristeći Tapatalk

Kada se te činjenice zanemare i kada pogledaš Snap 855 u njemu koji dolazi, možda i najbolja kupovina je 9T PRO u cenovnom rangu.
 
Nazad
Vrh Dno