Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 SE (Gcam prvi post)

Ja ga koristim vec godinu dana. Baterija uz neko normalno koriscenje moze 5 sati SOT, na novom softveru miui 12 nista ne baguje sve sljaka fino. Na ovom modelu je baterija u samom startu oko 3000 mah, tako da ne ocekuj nesto spektakularno ali opet dan moze lagano uz normalno koriscenje.

Slabo ga ima na trzistu al ne postoji bolji android kompaktan telefon za manje para. Mozda i najljepsi telefon koji je Xiaomi izbacio do sada.

Sve u svemu dobra izrada, ekran, zvucnik, kamera, performanse. Jedino malo vecu bateriju da su stavili ali sta je tu je.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Hvala.
Tražio sam ga novog da ga kupim, al nema nigde.
Gledao nešto kompaktno i nađem ovaj i samsung s10e.
Nije mi jasno zašto niko ne pravi manje telefone.

Jeste uspeli da podesite dual app za viber?
 
Poslednja izmena:
Dual app ne koristim, imas huawei p30 i p40 dovoljno su kompaktni a dosta mocni telefoni sad ne znam koliki ti je budzet. Bolja im je baterija od Mi 9 SE

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Hvala.
Tražio sam ga novog da ga kupim, al nema nigde.
Gledao nešto kompaktno i nađem ovaj i samsung s10e.
Nije mi jasno zašto niko ne pravi manje telefone.

Jeste uspeli da podesite dual app za viber?

Koliko znam (koristio sam više Xiaomi telefona) svaku aplikaciju je moguće duplirati.
 
Da li je neko menjao ekran na ovom telefonu? Kakvi su ekrani koji se prodaju na Aliexpress? Vidim ima za cca 50eur da se nađe (free shipping za DE).

Imam bukvalno nekorišćen aparat kome je crkao/udaren ekran, pa ne znam da li da popravljam ili da ide u đubre.

Svaki savet dobrodošao.
 
Takav telefon za 50e nemaš nigde. Popravi pa nek ti stoji da imaš bar
 
Nazad
Vrh Dno