Šta je novo?

Xiaomi Mi 9 Lite

Mane nema. Prednosti sve.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Kao manu može se navesti jedino otisak koji je u ekranu i kao takav malo sporiji i neprecizniji. Ako je kao na 9t onda to nije uopšte loše, očekivao sam i gore od tih otisaka ispod ekrana. Praktično sve ostalo je na strani mi9lite uz naravno višu cenu.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Ja takođe preferiram otisak klasični pošto je na A1 radio perfektno, ali mogu reći da me ne nervira uopšte ovaj na Mi9Lite, definitivno je bolji od, recimo, Samsunga A50.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Da li je neko nasao neku gcam da normalno radi?

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
Radi od Mi 9 SE, samo nema sve funkcije. Podržava samo glavne kamere.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Skroz ok telefon. Danas je stigao update na miui11, sredili su notifikacione ikonice gore. Ranije su se gubile iza sata.
 
Kod devojke na telefonu sinoc stigao miui 11. Na aod-u joj ne stoje notifikacije za poruke i viber, samo za messenger izadje notifikacija na aod.

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
 
koja je najniza cena u Kini za 6/128

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Do 220e. Ako te oderu ovi nasi na carini, izadje te i do 50e vise, I jos bez ikakve garancije. Ja cu do kraja godine pazariti na KP.
 
i ja na KP... je.es 30 eur vise

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Mozete li mi reci koja je razlika izmedju kamera na mi 9 lite i mi 9t, sto se tice i dnevnih i nocnih uslova obe kamere?
 
Evo jedne fotke iz ruke u zatvorenom prostoru.

Za sve normalne porodicne ljude, odlicno za telefon od 250 evra sa 4000 mAh baterijom. Verovatno ga uzimam za zenu.
c8609de7fd1fba3c362f3482fd5102f6.jpg


Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
Ekran fanatastičan, nemam problema sa signalom bilo kojim, zvuk tokom razgovora odličan. Bukvalno što se tiče hardvera nema greške.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Planiram da ga pazarim ovih dana, u dobro poznatoj radnji u Balkanskoj. Inace, jel' neko uspeo da nadje neko zastitno staklo za njega u Srbiji? I da li uopste otisak radi sa zastitnim staklon?
 
Ja ga zasad koristim bez, a pojaviće se nešto čim se poveća "kritična masa".

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Na Aliexpressu ima velik izbor stakla i futrola za male pare, samo traziti za Mi CC9, isti je telefon kao Mi 9 Lite.
 
Na Benchmark YouTube sajtu je izasao Review MI 9 Lite.
 
Neko da okaci SoT i pasivni drain? Kako se miui 11 ponasa?
 
Razmisljam se izmedju ovog i mi9t, pa me zanima ako neko zna, da li osim notcha postoji neka razlika u ekranu i u kamerama ova dva modela?
 
Postoji, glavni senzor je jako blizu, ali 9T ima dodatnu telephoto kameru sa 2x optičkim zumom, uz ultrawide modul.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Telefon radi kao zmaj, od nekih konkretnih zamerki bih naveo notifikacije koje se povremeno ne prikazuju. Uzgred nisam jos azurirao na miui 11.
Inace @Velja_CIV mi9t je verovatno bolji izbor ako mozes da se naviknes na pop-up kameru.
 
I na manjak proširive memorije.


Sent from my iPad Pro using Tapatalk
 
Baterija me odusevila. Preko 8.5h SoT-a kombinovane upotrebe i 30h na bateriji.
 
Ja sam u isto bio u dilemi 9T ili 9 Lite 128 GB. Razlika je kod mene 30ak evra po akcijama, i to je zanemarljivo.

Oba imaju dobru bateriju i AMOLED, i kamera im je za porodicnu upotrebu odlicna, probao sam u Mediamarktu.

Verovatno idem na 9 Lite, jer ovde gde sam, non stop pada kisa, i kada smo na moru na pesku ima dosta prednje kamere, pa nekako nemam poverenja u pop-up kameru sa takvim uslovima koriscenja.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
 
11h 40min. SOT, još 9% baterije. Wifi only (u roamingu sam), ali bez optimizacija, sve standard, 2h od ovoga YouTube, itd.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
@ Roy Fokker To je poprilično dobro. 4g jede bateriju pa mi onda ispadne ispadne 7.5-8.5h u zavisnosti od koriscenja istog i osvetljenosti ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno