Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

6/128gb global version 440 evra. Možda ima i za manje negde, ali od ovog prodavca sam i ranije uzimao, i ima kakvu takvu garanciju.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Pozdrav svim "kolegama" ...
Ja pazario u petak - 410
Ali baš mi nedostaje veličina MiMaxa ... *mjau**mjau**mjau* ostarilo se

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel se i dalje čeka za bootloader unlock po 15 dana ili može odmah da se dobije?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Jesi nekad otkljucavao? Ako jesi trebalo bi da dobiješ u roku od odmah ili kroz koji dan, ako nisi, nova zaštita je 720h odnosno 1440h.

Možeš proguglati malo, to je zaštita Xiaomi-a od kineza koji flesuju kuvane romove, pa prodaju kao global koji je ubagovan.
 
Super...znači neće ni dočekati da rutuje telefon [emoji56][emoji23]

Djilke jel možeš ti nekako sa tvojim nalogom da otključaš za njega?
Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mogu da pokušam, ne znam kako bi se ponašao telefon ako bi sa jednim accountom otključao, a kasnije stavio drugi.

Ali mislim da možeš jednom mesečno da otkljucas telefon, s obzirom da sam ja ovaj mesec otključao, tek tamo posle sedmog oktobra bi možda prošao unlock.
 
Poslednja izmena:
Sretene jel si siguran da je globalna verzija taj od 128gb?
 
Pa tako piše u oglasu i na kutiji. Jedino ako Vladimir laže. [emoji4]
Jel ima neki način da to proverim?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jesam pre dve godine kada sam imao redmi note 2.
Jesi nekad otkljucavao? Ako jesi trebalo bi da dobiješ u roku od odmah ili kroz koji dan, ako nisi, nova zaštita je 720h odnosno 1440h.

Možeš proguglati malo, to je zaštita Xiaomi-a od kineza koji flesuju kuvane romove, pa prodaju kao global koji je ubagovan.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Ako ti je global kutija i nalepnica preko ekrana onda bi to trebalo da je to.
Možda se u HK prodaje 6/128 verzija

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Vidiš sve mi u glavi 360e a realno je bliže 340 [emoji23]

Mada je bilo akcija u Kini kada je bio i 325e

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Meni doneli iz kine, izašao me 330€ 6/256GB.

@SretenBG Kod global verzije papiri u kutiji uz telefon su na engleskom. Takođe bootloader bi trebalo da ti je zaključan.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja videh ovo na oglasu kod kolege Ivana, pa ne znam sada kako stoji situacija.

Xiaomi Mi 8 6/128GB Dual Sim, Black/Gold/White (China Spec, With Google Play - ne postoji Globalna verzija telefona još uvek kao 6/64GB)
 
Postoji global. Ruski sajt xiaomija.



a20c1aaa4dd2953294194253f730c5bb.jpg


Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Da, da. Video sam i ja da ima. Ali ne znam zbog čega je kolega ovo naglasio.
 
Jesi nekad otkljucavao? Ako jesi trebalo bi da dobiješ u roku od odmah ili kroz koji dan, ako nisi, nova zaštita je 720h odnosno 1440h.

Možeš proguglati malo, to je zaštita Xiaomi-a od kineza koji flesuju kuvane romove, pa prodaju kao global koji je ubagovan.
Ja na primer nisam nikad do sada otključavao a čekam 3 dana. Da li je to ok ili sam mozda nešto zeznuo?

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
To je odlično, tri dana je ništa kakva vremena neki sad dobijaju.
 
Niko nije odgovorio. :D Važno da Loznica meri koliko throtluje procesor. :d Jel kasne notifikacije, gmail, drugi google servisi? Da li se pojavljuju na aod sve notifikacije? Vidim na xda da se žale da za WA ne iskaču na aod. Jel je proverio neko sa onom app preciznost gps-a?
 
I kamera kakva je?
Da li je bolja od prvog pixela?
Kakav je low light?
:)
Gcam?

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Ja se nadam da će sve to da radi kako treba Joco, u protivnom plakacu za pixelom. [emoji4]

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Niko nije odgovorio. :D Važno da Loznica meri koliko throtluje procesor. :d Jel kasne notifikacije, gmail, drugi google servisi? Da li se pojavljuju na aod sve notifikacije? Vidim na xda da se žale da za WA ne iskaču na aod. Jel je proverio neko sa onom app preciznost gps-a?
Odavno na miui ne kasni ništa kada nastelujes kako treba. :) Valjda bi ljudi masovno kukali i u drugim temama ..

Mislim da na aod za sada ne stoji ništa , samo vreme propušteni pozivi i SMS

@electro

Ni jedna kamera nije bolja od prvog pixela .. ni pixel 2 , ni note9 itd itd

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Preuzeta mašina.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bolesnici mi ne daju da otključam odmah, mora da se čeka 720 sati...

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Већ је писано о томе овдје, погледај пар постова изнад...

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk
 
Ima fora da se zaobiđe čekanje, valjda to rade ovi što ubacuju Frankeštajna u Kineze, skoro je pisao ivan i. o tome.
Kakav je kvalitet razgovra na Mi 8? Ekran u poređenju sa Pixelom?
 
Znači za notifikacije moraš da svajpuješ odozgo jer ne možeš da vidiš na aod a ni po boji led notifikacije od koje app imaš obaveštenje (jer ima samo belu led notifikaciju). Meni je ovo dealbreaker. Jako jako glupo. :mad:
 
Isto je na Poco bela, dvoumio sam se oko Mi 8 i Poco, uzeo na kraju Poco najviše zbog zajednice, računam da će brzo odraditi google kameru, GCam bitniji od izrade (i tako je u futroli) ili neke druge stvari.
 
Već sam iznerviran do jaja. Sad mi dodje da ga slomim.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno