Šta je novo?

Xiaomi Mi 8 (Gcam prvi post)

Chipset u 3i je dosta losiji(nije ni SD 660 level), a i kamera ne deluje obecavajuce :)

CPU u kirin 710 je bolji nego u sd 660, nekih 10%, plus je ceo chip stedljiviji nego sd 660. Jedino sto je gpu uzas, kao i kod svih kirina u poredjenju sa qualcom cipovima.
 
Bolji po cemu? 10% se ne oseca ni na desktopu, kamo li telefonu..

Stedljiviji je chip jer je GPU ocaj, ne zato sto je chip generalno dobar :D
 
Sve u svemu SD710 odlican, dostojan naslednik 660. :)
 
Prava je steta sto Mi 8 SE ne ide globalno... Mislim da bi taj telefon, za nekih 250e koliko ce nadam se biti kroz par meseci, bio apsolutni pobednik i best buy najbolji do sada koj sam video...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Delim isto misljenje. Mislim da su sami sebe tu zeznuli i uopste mi nije jasno jel taj b20 prjemnik tolko skup u pm pa se redovno stekaju. Ajd da ga nema ni jedan model nego ovako, neke modele izbace bez, pa posle izbace i global, neki od starta imaju sve frekvencije, a neki nikad i ne dobiju...msm stvarno su...kinezi.
Govorim ovo pomalo besan jer bi def ovo uzeo bez razmisljanja da je u global verziji. Nije da sad ne mogu da zivim bez b20 al eto, radi me ocd, hocu da bude kompletan mob. Sad da sam i ja imao kombinaciju kao loznica za 250e verovatno bih presao peko toga.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanje, nije mi jasno je l postoji zvanicna globalna verzija? Znaci ne globalni rom, nego prava globalna verzija.

Sent from my Z00D using Tapatalk
 
Pa naravno da izvlaci dobar SOT kada nema g servise kao sistemske :) nema sta da vuce bat.
Vidi koja rupa u ovom periodu kada nisi koristio fon preko noci, 2x se probudio iz deep sleep-a. :)

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
O, bre :d
I telefonu se ide u WC... Mora da se budi :d
 
To je odlično. Kod naših preprodavaca obično bude koliko je tamo u dolarima pa možda pet do deset procenata više u evrima za skoro sve telefone. Ja skuplje stvari ne naručujem iz daleka, dok platiš carinu i pdv, izađe skoro isto ali najgore je što čekaš telefon mesec dana plus pitanje garancije.

Najvažnije je da je cena počela da pada.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
@fkloznica

Jel ima led notifikaciju? Na gsmarena review kazu da nema, neki sajtovi pisu da ima..

Verovatno poludele komsije :d
 
Poslednja izmena:
Ima samo belu , koja je dosta slabašna :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Bedak. Al dobro, ima makar nekakva

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Još jedna stvar u vezi SE modela , nazad je staklo isto prekriveno oleo premazom. Vidim ja nešto kliza se gore nego bilo koji mob do sada ..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Beli lagano najlepsi. Koliko vidim kod nas oko 450e za 6/128gb model. Ako uskoro vidimo entry 6/64 za ispod 400e to ce biti top.
 
Ali to neće brzo da se desi ;) mada bi bilo lepo.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Kupiš najnoviji Xiaomi ili sličan, dođeš kući, najmejan odradiš unboxing, podigneš na YT a ono već izašao novi model. [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Bogovi :)
Sada moraju malo da kopiraju i Huawei strategiju :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Ajde bar ovaj da bude na globalnom nivou i sa cenom kao SE :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kod ovog lika su prvo spazili i mb3. Ovo je verovatno tacno...

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Ako ima otisak ispod displeja onda će i cena verovatno da bude kao i mi8. Tako da mislim da neće imati nekog smisla.

Gesendet von meinem HUAWEI VNS-L21 mit Tapatalk
 
Ni ja ne kapiram sta ce im još nešto u tom klasi i tih dimenzija

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
https://www.gizmochina.com/2018/08/07/pictures-of-the-pocophone-f1-and-its-retail-box-surface/
Within the notch sits a LED flash, the earpiece, and the 20MP selfie camera. There are a bunch of sensors there too and according to the sticker on the phone, there is an IR sensor for face unlock.

The sticker also confirms the phone is powered by a Snapdragon 845 processor with Qualcomm’s own AI engine. It also confirms it has liquid cooling and a 4,000mAh battery with support for Quick Charge 3.0.




Voleo bih da mi neko objasni koja je fora sa ovim xiaomi telefonom :)
Bolji od mi8 a kao manje košta ..
Aha , mi8 sa stock androidom i ulazom za sluske :) ima da razdrma konkurenciju samo tako ,mada deluje da nema amoled ekran ..

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
20570cc79fb8e15a75e55165e174bfdb.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bih mogao dad na stock da se vratim nikako :D

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
uploadfromtaptalk1533736369672.jpg

[emoji102]

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Za sad ima samo crnih i samo 6/64 verzija? :)
 
Nazad
Vrh Dno