Šta je novo?

Xiaomi Mi 5s/Mi 5s Plus

Od smiljane uzeo dva note3pro, oba sa zvanicnim global, apdejtovi sami dolaze.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja upravo uzes mi5. Ne ceka mi se 5S 3 dana...
5cd7533b665ac25f5d6ae6abe8369aeb.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel se lako grebe ekran na 5 i 5s


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavi ti foliju, ne košta mnogo a znači. Čestitam na kupovini, malo da razbiješ iOS :)
 
To je zato što gotivi ios izgled :) miui oduvek fura ios priču

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Boje da je uzeo 5x ako mu već treba za razvoj aplikacije... [emoji4] Lepo kaže Vojkan...
 
5x nema nigde nov sa garancijom a nemam vremena da cekam a da platim telenoru 50k i ugovor mi ne pada na pamet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imam garanciju na papiru koja ne vredi, ali obzirom da covek navodno menja telefone ako crkne za te pare je ok. Doduse 3 meseca. Imas i pomenutu iz subotice za koju tvrde da je ok. Meni je 3 meseca dovoljno da testiram app i telefon prodam kasnije ili poklonim :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskusno je on to sasekao na 3 meseca :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Inace deluje mi malo labavo ovaj USB-C - jel tako na 5 i 5S ili sam zakacio takav primerak? Ili sam mozda navikao da je lighning cvrst kao stena :d
 
na 5S nije labavo nimalo


5 ПРИЧИН НЕ ПОКУПАТЬ XiaoMi Mi5s


imate objasnjenje i za kameru :p
 
Evo ti i moguće objašnjenje za zamućenje na ćoškovima slike.

Hello everyone! Perhaps, and I have a marriage, but a bit of a different nature: on one edge of the photo is blurry, when photographing distant objects defect is a more explicit

Odg:



Rather, it is not a marriage, but a reality. It is believed that they are strong in the corners of the distortion due to the fact that Xiaomei used module from Sony and lens assembly of the camera and she got a phone call from a corporation Lite-On, whose products in this area is described as mediocre. 

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Corner sharpness zavisi baš od objektiva, tako da lako moguće.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
jel moguc root bez gubljenja garancije? znam da na note3pro nije moglo,zbog bootloadera... verovatno je i ovde takav slucaj?
 
Ima li nagoveštaja da će biti update na Nugat, ma da i ne vidim baš neku veliku potrebu.
Sem Goolgle prodavnice i nemam neki osećaj da sam na Androidu!
 
Poslednja izmena:
Pitanje je bilo jasno, nego je covek ironicno pitao...uz kineske telefone koji nisu zvanicno dostupni legalnim tokom u srb nemas nikakvu garanciju sem mozda neke kp toalet papir garancije sa kojom svakako mozes bu*u da obrises apdejtovao ga ili ne.
 
Ne moze.
Mora otkljucan BL.

01010010 01000101 01000100 01001101 01001001 00110100 01010000 01010010 01001001 01001101 01000101
 
hvala! :)


cudi me da ne moze sve da se vrati kasnije na fabricko, tj vrati se zvanicni nerutovan rom i zakljuca bootloader... pa da izgleda kao da se nikad nista nije ni diralo.. ima neki okidac,kao knox kod samsunga?
 
Poslednja izmena:
Moze da se vrati sve, bez problema, da se opet zakljuca BL.Nema knox.Nema nacin da provali preko telefona, sem Xiaomi-ja (jer ide preko servera).
Ako se odradi unofficial unlock, onda ne moze niko sem tebe da zna da je root-ovan i otkljucan BL.

01010010 01000101 01000100 01001101 01001001 00110100 01010000 01010010 01001001 01001101 01000101
 
Poslednja izmena:
Sta ti je to kidence u potpisu - sta pise, mrzi me da sad trazim po netu, lakse je ako mi ti kazes... :-D

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 SE
 
Piše mu REDMI4PRIME binarno. Čovek misli da je cool zato što koristi binarno da napiše ali ne shvata da je svaka ta 0 i 1 napisana binarno tako da samo stvara nepreglednost sa tim.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Cool jeste, samo kada bi bilo napisano u potpisu ovako kao nama sa sitnim i sivim slovima... Ali svakako originalno ;)

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 SE
 
Nazad
Vrh Dno