Šta je novo?

Mobilni telefon Xiaomi Mi 10T Pro vs Samsung Note 20

Koji mobilni telefon kupiti

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,779
Poena
545
Prijatelj me zamolio da mu pomognem/mo u izboru između novog Xiaomi Mi10T Pro ili 1g starog Samsung Note 20(Exy verzija iz Telenora).
Koji uzeti i zašto? Njemu je svejedno da li je Xiaomi ili Samsung, takođe mu je svejedno da li ima olovku ili ne.
 
По свему бољи Шаоми, осим екрана и наравно софтвера,такође предност у камерама бих дао Ноуту јер селфи може да снима у 4К што је огромна разлика у односу на овај Шаоми, па нек види за шта највише користи телефон, осим за поруке и позиве😀
 
Што се израде тиче, јесте да Note20 има пластична леђа, екран је раван што ће се некима више свидети него закривљен, али генерално ова два телефона имају озбиљних компромиса на неким пољима како би цена била нижа, тако да ме чуди да је избор пао на ово јер у 2021. мислим да за сличне новце има много боље, и да мислим да овај модел Шаоми ја нема Ip68 сертификат што је још један велики минус.
 
Note 20 ima nazad plastiku, nekome smeta a neko stavi fon u masku i nebitno mu je koji materijal je nazad. Prednost Samsunga jeste ip68 ali mislim da ne pravi neku razliku jer svakako samsung ne uvazava garanciju na ostecenja uzrokovana vodom. I jos jedna prednost samsunga je veca vrednost pri narednoj prodaji, note serija dosta dobro drzi vrednost.
 
Nazad
Vrh Dno