Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Probaj da izbrišeš podatke i keš od updater aplikacije. Koliko mi je poznato, Xiaomi je pustio global 12.5, možda tvoj telefon još nije stigao na red. Ali, proveri svejedno sa brisanjem podataka.
 
Ja promenio region na francusku i dobio 12.2.8 posle toga, 12.5 ga još uvek nema
 
Ja sam na 12.0.2 :(

Kupljen fon pre par meseci od Smiljana ili kako već se zove ona tetka sa KP.
 
Da napomenem da ja imam pro verziju. Mozda obican mi 10 dobije kasnije
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-18-17-35-38-331_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-06-18-17-35-38-331_com.android.updater.jpg
    29.8 KB · Pregleda: 23
Sad mi je vec cudno kako jos uvek nisam dobio 12.5...
 
Moj pomoćni, mi9 dobio odavno. Iskren da budem, od tad su primetni lagovi kada se menja iz aplikacije u aplikaciju iz task menadžera. Dobio nisam ništa specijalno, da sam znao da ce telefon da se uspori, ne bih ni updejtovao, radio je savršeno. Opet, možda sad treba da se odradi hard reset i vraćanja na fabrička, ali nema šanse sve stvari da izmeštam iz telefona i opet vraćam nazad
 
Da li bi promenom regiona dobio brze update ili to nema nikakve veze sa regionom?
 
I ja i dalje na 12.0.2.

Ne voli me xiaomi :(
 
Meni je stigao update pre par minuta
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-29-07-56-36-278_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-06-29-07-56-36-278_com.android.updater.jpg
    48.9 KB · Pregleda: 16
Posle update telefon kao da radi bolje. Kakva je kod vas situacija?
 
Pre par sati ručno flash 12.5

Prvi utisci, osetno fluidnije, bez random mikro freezova. Otisak prsta bolje radi. Sad da vidimo posle par dana kakva će baterija biti, ali na prvu loptu primetna razlika na bolje. Telefon sad više ima "feel" oneplusa što se brzine tiče nego xiaomija. Doduše, koristim nova launcher i sve animacije su mi na minimumu... U svakom slučaju pozitivni prvi utisci
 
Moj utisak sa 12.5.1 je da je baterija dosta slabija nakon neke 2 nedelje od update.
 
Senzor otiska prsta i proximity senzor dosta bolje rade na 12.5
 
Ja sam na običnom Mi 10 promenio region na Francuska i dobio 12.2.8, posle toga sam vratio na naš region i dobio 12.5, to je bilo pre nedelju dana.
 
Stigao je update juce. Nisam uradio bio na poslu. Kasnije se izgubio update.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-07-02-13-03-31-278_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-07-02-13-03-31-278_com.android.updater.jpg
    45 KB · Pregleda: 10
Sto bih skidao kad je do sada bilo OTA update. A i nisam kod kuce. Nije mi jasno par puta i na proslim telefonima bude update pa ako ne uradim odmah moze da se desi da nestane.
 
Pa skines taj isti update koji si dobio pa je nestao i resen problem.

Kod xiaomi je to redovna praksa da posalju update i onda da povuku nazad, to mu dodje kao beta random testeri. Mozda su u medjuvremenu dobili povratnu informaciju da nesto ne radi kako treba pa je zato povucen update. Ko ce ga znati.
 
I dalje 12 0 3 0 ...

Malo mi idu na racQ.
 
Danas mi se telefon 2 puta restartovao iz cista mira. Prvi put dok sam bio u aplikaciji u smart watcha i radio update, drugi put dok sam razgovarao preko vibera.

Ovo mi se na prethodnim verzijama miui nije desavalo.
 
I dalje ništa...
 
Nazad
Vrh Dno