Šta je novo?

Xiaomi 13/Pro

Ne shvatam zasto bi Honor u ovom trenutku bio bolji od Šaomija, nijanse su u pitanju. Ultra je dobar telefon, ali nemoguce da je svaki od 100 odgledanih klipova placen u korist Šaomija. Ja sam preordovao i cekam Benchmark recenziju za vise detalja. Kako god siguran sam da se necu pokajati.
 
Ja sam takođe najbliži Xiaomi-ju, verovatno ću večeras i da odradim preorder, i sačekam da me sutra pozovu za detalje. @Aleksandar9339 ako si uzeo preko mreže, da li su tebi tražili neki avans? @dulic993 Slažem se sa tobom, nema tu šta, ali ovaj lik (Ben) i Flossy Carter su dosta objektivni momci, kao i Tech Tablets. Pogotovo za Tech Tablets znam da uzima telefone sam, nije sponzorisan od strane proizvođača. Njihove recenzije jedino uzimam u obzir.

@zbunjujem_masu Sve je to mač sa dve oštrice. Nemam iskreno, niti želim da dajem toliko za S23U, prosto mi nije toliko bolja od Xiaomija (1500rsd mesečna pretplata veća u A1), pritom mora posebno punjač, maska, folija. Ovde uzmem samo bolju masku, neku Nilkin, i ćao. Tako da mi se najviše dopada Xiaomi 13 Pro. Problem je u tome što je on trenutno na tom popustu, a Honor stiže tek drugi deo aprila, ili u maju. Odluku je potrebno doneti sada, zato kažem, rizik.
 
Nema rizika, kupi Xiaomi 13 Pro.
S23 Ultra ima trenutno lošiju kameru od S22 Ultra.
 
Ja sam takođe najbliži Xiaomi-ju, verovatno ću večeras i da odradim preorder, i sačekam da me sutra pozovu za detalje. @Aleksandar9339 ako si uzeo preko mreže, da li su tebi tražili neki avans? @dulic993 Slažem se sa tobom, nema tu šta, ali ovaj lik (Ben) i Flossy Carter su dosta objektivni momci, kao i Tech Tablets. Pogotovo za Tech Tablets znam da uzima telefone sam, nije sponzorisan od strane proizvođača. Njihove recenzije jedino uzimam u obzir.

@zbunjujem_masu Sve je to mač sa dve oštrice. Nemam iskreno, niti želim da dajem toliko za S23U, prosto mi nije toliko bolja od Xiaomija (1500rsd mesečna pretplata veća u A1), pritom mora posebno punjač, maska, folija. Ovde uzmem samo bolju masku, neku Nilkin, i ćao. Tako da mi se najviše dopada Xiaomi 13 Pro. Problem je u tome što je on trenutno na tom popustu, a Honor stiže tek drugi deo aprila, ili u maju. Odluku je potrebno doneti sada, zato kažem, rizik.
Nisu mi trazili avans, jer je cale visegodisnji korisink. Nisu ga ni zvali jos. Poslao sam ja mail odgovorili da je sve u redu i da salju tek posle isteka preordera, mada se ja nadam da pocnu i pre sa dostavom.

Ultru necu da uzimam iz principa, bas zbog punjaca. A i oni nisu normalni sa cenama.
 
Ja sam takođe najbliži Xiaomi-ju, verovatno ću večeras i da odradim preorder, i sačekam da me sutra pozovu za detalje. @Aleksandar9339 ako si uzeo preko mreže, da li su tebi tražili neki avans? @dulic993 Slažem se sa tobom, nema tu šta, ali ovaj lik (Ben) i Flossy Carter su dosta objektivni momci, kao i Tech Tablets. Pogotovo za Tech Tablets znam da uzima telefone sam, nije sponzorisan od strane proizvođača. Njihove recenzije jedino uzimam u obzir.

@zbunjujem_masu Sve je to mač sa dve oštrice. Nemam iskreno, niti želim da dajem toliko za S23U, prosto mi nije toliko bolja od Xiaomija (1500rsd mesečna pretplata veća u A1), pritom mora posebno punjač, maska, folija. Ovde uzmem samo bolju masku, neku Nilkin, i ćao. Tako da mi se najviše dopada Xiaomi 13 Pro. Problem je u tome što je on trenutno na tom popustu, a Honor stiže tek drugi deo aprila, ili u maju. Odluku je potrebno doneti sada, zato kažem, rizik.
Slazem se al ne verujem. To je misljenje njihovo, ne mora da znaci da je tacno.
 
Je l postoji 1 feature sa kineskog roma na Global? Ništa novo i bolje od MIUI 12.5 nisam video.😂
Još uvek nisu omogućili menjanje kamera prilikom snimanja videa.
U ruci leži odlično (više sam čačkao običan 13). Vidi se napredak u svemu u odnosu na 11 i 12. Konačno nešto vredno kupovine posle 2 god.
Ostali su im samo crni naravno, bez maske će izgledati kao da je prošao genocid.😂
 
Nisam ga nešto previše čačkao, više sam se igrao sa običnim 13 pošto se ženi sviđa.
Ne vidim zašto bi ga iko kupio pored S23 Ultra koji je 1050e na oglasima.😁
 
Ali juče si govorio da S23U ima lošiju kameru od S22U trenutno, i da je Xiaomi 13 Pro dobar izbor. Naravno, nemoj me shvatiti pogrešno.
Kod mene u Zrenjaninu na žalost nema gde da se proba 13Pro, a preorder je još samo danas i valjda sutra.

Kod operatera (A1 recimo) se Xiaomi 13Pro itekako isplati trenutno, 1500rsd jeftiniji od S23U na mesečnom nivou. Nije malo, plus poklončić u vidu slušalica.
P.S Super bi bilo ako GCam modul bude dostupan.
 
Da se razumemo ko kupuje legalno telefon najbolja je opcija 13 Pro. Kome to nije uslov onda S23 Ultra na KP za 1050e je najbolja kupovina.
Generalno gledano kompletniji je telefon. Meni je bolje da ima 3x i 10x kamere nego bedni 3x zum ali sa 50mp i 50mp UW koju sam 2x koristio u zadnjih 4god jer je i glavni senzor mnogo širi nego kad su se tek pojavile UW kamere. Sutra će se brže prodati Ultra i više će vredeti od 13 Pro.
Nadam se da sam bio jasniji.
 
Da se razumemo ko kupuje legalno telefon najbolja je opcija 13 Pro. Kome to nije uslov onda S23 Ultra na KP za 1050e je najbolja kupovina.
Generalno gledano kompletniji je telefon. Meni je bolje da ima 3x i 10x kamere nego bedni 3x zum ali sa 50mp i 50mp UW koju sam 2x koristio u zadnjih 4god jer je i glavni senzor mnogo širi nego kad su se tek pojavile UW kamere. Sutra će se brže prodati Ultra i više će vredeti od 13 Pro.
Nadam se da sam bio jasniji.
Ja te podrzavam i uvek sam za tu verziju, ako mozes nabaviti jeftinije, samo izvoli i podrska. Mi odemo u Madjarsku i donesemo nama telefone mnogo jeftinije, kada se uzme afa + imamo i granciju + blize nam je nego Novi Sad. Za 130-150e manju cenu, itekako cu da ga uzmem tako. Pricam za Iphone koje smo uzimali i Samsung S22 ultra. Uzeo bih i ja svoj P50 pro samo sto ga u tim radnjama nema, osim kod operatera...
 
Rezervisao sam xiaomi 13 u A1, ali nigde u aplikaciji A1 ne vidim status rezervacije. Da li je to normalno u A1 da ne može da se isprati rezervacija dok me oni ne kontaktiraju?
 
Rezervisao sam xiaomi 13 u A1, ali nigde u aplikaciji A1 ne vidim status rezervacije. Da li je to normalno u A1 da ne može da se isprati rezervacija dok me oni ne kontaktiraju?
Tako je i kod MTS-a. Takođe sam rezervisano običan 13 i samo dobio potvrdu na mail i da čekam da me kontaktira agent.
 
Rezervisao sam xiaomi 13 u A1, ali nigde u aplikaciji A1 ne vidim status rezervacije. Da li je to normalno u A1 da ne može da se isprati rezervacija dok me oni ne kontaktiraju?
I kad te kontaktiraju i sve dogovoris, neces moci da "pratis" rezervaciju na sajtu, ako si na to mislio...bar je tako kod mene
 
Bio sam pre u mts-u i dobio bih mejl pri rezervaciji telefona, u A1 nisam ni to dobio. Ostaje mi samo sa čekam. Hvala svima na odgovorima
 
Ali apsolutno srece nema "na drugoj strani". Doduse, treba ih setati, malo tamo, malo vamo. Nudice vise.
 
Meni je Yettel najbolji iako je najskuplji. Kada sam kupovao 13PM u decembru 2021. nisam cekao ni 7 dana, plus sam dobio odlicnu cenu posto sam produzio ugovor.
Realno najbolje cene ima A1 ali su zato ubedljivo najgori, MTS - bilu su Ok, sada ispadose uzas, Yettel je ubedljivo najskuplji ali zato je mozda i najbolji po meni😁
 
U poslednjih sat vremena odradio preorder za 13 Pro, A1 (kao nov korisnik). Čekam da me kontaktiraju (pretpostavljam da tako ide), i da vidim hoće li mi tražiti avans. Ne pada mi na pamet da dajem bilo kakav avans, a naročito ne za Xiaomi, koji mi nije ispipan teren.
 
Vrh Dno