Šta je novo?

Xiaomi 13 Lite (Iskustva korisnika)

dudjaa

Poštovan
Učlanjen(a)
26.12.2014
Poruke
164
Poena
70
Pozdrav, voleo bih da neko napiše ukoliko već koristi ovaj uređaj kako se pokazao?
Ono što mene posebnoi interesuje je:
Da li je senzor blizine (proximity sensor) i dalje virtualan ili je optički?
Kakav je kvalitet ekrana i trajanje baterije?

I ono što mi je zapalo za oko telefon na prednjoj strani poseduje 2x led blica za selfi fotografije.
Moguće je da u opcijama postoji da se te led diode koriste kao led trepćuće svetlo LED notifikacija ( Vlasnik može i to da proveri)!
 
Video sam ga u A1 večeras,predivan telefon.Samo to znam.
 
Definitivno ne vredi ove pare mono zvuk je uzas!
 
Ja juce slucajno naleteh na ovaj telefon u Gigatronu, kupovao nesto drugo pa dok sam cekao razgledao. Meni se cini da su na svemu stedeli, na prvi pogled telefon je lep, ali kada se uzme u ruku ne ostavlja neki utisak. Imam utisak da je ona lajsna sa strane plasticna, i sto neko rece ona pilula je ruzna. Kada sse sve sagleda smeno skup telefon, mono zvucnici, energetski slab procesor, pilula...
Mislim da ce brzo Xaiomi izbaciti NE verziju sa TSMC snap 7gen2+ procesorom sto ce biti znacajni napredak u odnosu na ovu verziju. Ovaj telefon da kosta 40 000 pa da se covek i premislja, za ove pare ima daleko ozbiljnijih telefona.
E da ona nebesko plava boja koju sam video izgleda bas dobro.
 
Kupio danas telefon, prvi utisci pozitivni. Za bateriju ne mogu još ništa reći, glavna kamera mislim da nije nešto.
Prednja sa ovim led svetlima kad se uključe je odlična.
Brz rad, ne secka ništa.
Meni lepo leži u ruci, nekako je taman.
 
Nazad
Vrh Dno