Šta je novo?

XFX, BFG, EVGA?

  • Začetnik teme Začetnik teme kraft
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

kraft

Cenjen
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruke
273
Poena
169
planiram da uzmem gtx260 i uzeo bi neku od ovih proizvodjaca,da li neko zna gde bi mogao da nabavim gtx260 od npr XFX,BFG,EVGA,PALIT... ? (ako nema 260 moze 275🙂 ) npr MSI ne bih nikako,drugar je imao i jedva je uspeo nesto malo da je o/c,druga 2 su uzeli Asus gtx260 i nesto je "zujalo" itd... :d :smash:
 
palita treba da ima a XFX ima ali 275 cini mi se
BFG i EVGA nemoj po radnjama ni da trazis
a to tako ocenjivanje i odbacivanje brenda ti je glupost velika 😉
 
daleko od toga da odbacujem brand.ali eto asus,2 kom,2 radnje,isti problem,srecom zamenjene za druge 🙂
Kakav konkretno problem? Ne vidim da si pisao na forumu o tome, a moze da bude korisno za druge pogotovo ako je pogodilo celu seriju tih Asus karti.
 
Kakav konkretno problem? Ne vidim da si pisao na forumu o tome, a moze da bude korisno za druge pogotovo ako je pogodilo celu seriju tih Asus karti.

Vecina 260-ica koje sam video zuji, nezavisno od proizvodjaca, neke manje neke vise, izgleda je referentni dizajn nVidia malko zeznula.
 
????
PONOVO zuje?
jos samo nv4disp.dll BSOD Error fali
 
Meni moj Palit Sonic radi ko sat... nikakvo zujanje fino se ocuje kontrola venta radi odlicno...
 
planiram da uzmem gtx260 i uzeo bi neku od ovih proizvodjaca,da li neko zna gde bi mogao da nabavim gtx260 od npr XFX,BFG,EVGA,PALIT... ? (ako nema 260 moze 275🙂 ) npr MSI ne bih nikako,drugar je imao i jedva je uspeo nesto malo da je o/c,druga 2 su uzeli Asus gtx260 i nesto je "zujalo" itd... :d :smash:
bice uskoro u Bench house-u EVGA karti i to onih supersuperclocked verzija GTX 260 i 275 :eyebrows: samo jos malo strpljenja.
 
jos koliko strpljenja - posto sklapam komp ?
 
Kakav bre sad komp - zar ti, nesreco, nisi izasao iz ovih prokletih PC voda? 😀😀
 
Mozda mu treba mocan GPU za CUDA krckanje? 🙂 A trebalo bi da moze i OSX uz pomoc EFiX-a. 🙂
 
Poslednja izmena:
pa sta je tu mocan gpu da uzme 260ku a imao covek 280gtx pre godinu dana?!
 
Pa valjda ju je prodao kada je presao na iMac koji sada prodaje, ako vec nije. 🙂
 
otisao je iMac.

Inace, imao sam GTX 280, pa GTX 295 (koji je krepao najstrasnije). Sada cu uzeti GTX 275 - ne treba mi bolje. Imao sam u medju vremenu PS 3 izigrao se i otisla je i ona dalje 😀

iMac je bio fenomenalna sprava, ali je bio jedan problem, maximum RAM-a je bio 4GB a to mi nije dovoljno kad poteram gomilu virtuelnih masina da bi radio simulacije. Sam CPU C2D 2.8GHz na OS X je bio sasvim dovoljan.
Sam OS X je jako dobar, po pitanju stabilnosti, brzine, UI, etc... nemam zamerki. No, meni je i dalje number one Solaris...

Inace, kvalitet iMac-a je fenomenalan. Takav ekran nisam do sada video. Zaista fenomenalno. Masinu uopste ne cujete da radi. Sve je bilo potaman osim malo RAM-a i ATI kartice.
Feeling koji imate sa tako sklopljenom masinom nesto sasvim drugacije. To vazi i za iMac i Mac Pro. Ma koliko truda da ulozimo da sklopimo svoje PC-e, ovo je ipak druga prica. Nije mi namera da zapocnem neki flame, onaj ko je probao zna o cemu pricam.

Sada cu sklopiti jedan PC i necu praviti Hackintosh od njega - nema smisla. Radije cu uzeti od Marija (voyagera) neki polovan Mac Pro 1,1 i imati oba sveta.

Sve u svemu jedno lepo iskustvo, koje mi je pride donelo priliku da upoznam dosta dobrih ljudi na MacSerbia. A takodje mi je i muski olaksalo novcanik :d ali kao sto rekoh mnogo puta do sada, ovo radim iz ljubavi i hobiija a ne iz koristi, pa mi nije zao.

pozz
M
 
otisao je iMac.

Inace, imao sam GTX 280, pa GTX 295 (koji je krepao najstrasnije). Sada cu uzeti GTX 275 - ne treba mi bolje. Imao sam u medju vremenu PS 3 izigrao se i otisla je i ona dalje 😀

iMac je bio fenomenalna sprava, ali je bio jedan problem, maximum RAM-a je bio 4GB a to mi nije dovoljno kad poteram gomilu virtuelnih masina da bi radio simulacije. Sam CPU C2D 2.8GHz na OS X je bio sasvim dovoljan.
Sam OS X je jako dobar, po pitanju stabilnosti, brzine, UI, etc... nemam zamerki. No, meni je i dalje number one Solaris...

Inace, kvalitet iMac-a je fenomenalan. Takav ekran nisam do sada video. Zaista fenomenalno. Masinu uopste ne cujete da radi. Sve je bilo potaman osim malo RAM-a i ATI kartice.
Feeling koji imate sa tako sklopljenom masinom nesto sasvim drugacije. To vazi i za iMac i Mac Pro. Ma koliko truda da ulozimo da sklopimo svoje PC-e, ovo je ipak druga prica. Nije mi namera da zapocnem neki flame, onaj ko je probao zna o cemu pricam.

Sada cu sklopiti jedan PC i necu praviti Hackintosh od njega - nema smisla. Radije cu uzeti od Marija (voyagera) neki polovan Mac Pro 1,1 i imati oba sveta.

Sve u svemu jedno lepo iskustvo, koje mi je pride donelo priliku da upoznam dosta dobrih ljudi na MacSerbia. A takodje mi je i muski olaksalo novcanik :d ali kao sto rekoh mnogo puta do sada, ovo radim iz ljubavi i hobiija a ne iz koristi, pa mi nije zao.

pozz
M

Bas lepo iskustvo, nego kako to pomaze coveku da se odluci za proizvodjaca 260-ice ? :d
 
^nikako

mojih 2c moze biti da tu nema neke mudrosti pri odluci. samo neka vidi da li hoce da kupi fabricki OC ili ne i koji mu se sticker dopada.
 
Nazad
Vrh Dno