Šta je novo?

Xbox Series X / S

Bilo je i meni tako, uspesno reedeem pa nece. Stajalo jedno mesec dana reko ajde da probam i prosla uplata UBIsoft+ sa konzole bez da sam ista dirao. Posle sam pokupovao i par igara bez problema.
Od cega zavisi pojma nemam.
Imas moje postove, svadjao sam se sa microsoft podrskom, navodno ti vauceri nisu podrzani u turskoj. Pa kako je moguce da se uspesno reedemuje ako nije podrzano..
 
Probavaš direktno preko Xbox-a ili na neki drugi način? Xbox ti je podešen na region Turska, dodao si (pravu) billing adresu iz Turske? Meni mesečne pretplate za GPU bez ikakvih problema prolaze. Poslednji put sam nešto kupio pre 15 dana, takođe prošlo bez problema. XBX, Turska.
 
Bilo je i meni tako, uspesno reedeem pa nece. Stajalo jedno mesec dana reko ajde da probam i prosla uplata UBIsoft+ sa konzole bez da sam ista dirao. Posle sam pokupovao i par igara bez problema.
Od cega zavisi pojma nemam.
Imas moje postove, svadjao sam se sa microsoft podrskom, navodno ti vauceri nisu podrzani u turskoj. Pa kako je moguce da se uspesno reedemuje ako nije podrzano..

Da, evo citam bas sta si pisao, mislim da nam se ista stvar desila. Znaci ostavio si samo neko vreme i posle toga je sve normalno radilo?
 
Probao sam preko konzole i neće. Pa preko telefona i kaže da moram da promenim region.
 
Probao sam da promenim, nece, postavio sam sliku gore.

Hoces da kazes da mogu da promenim region na US i to je to? Osim sto ce biti skuplje, moci cu da kupujem?
Trebalo bi da može. Meni je US store prolazio kad mi blokirali Argentinu i Tursku.
Stavi samo neku validnu US adresu i probaj nešto najeftinije.
Već dva dana pokušavam da na novom nalogu platim 1 dolar za prvi 14 dana za game pass. Dobijam poruku Something went wrong. Not sure what happened there.
Pokušavam sa američkom adresom i srpskom karticom. To je pre prolazilo.
Šta može da bude rešenje?
Šta si tačno pokušao da aktiviraš i kako?
Game pass ultimate, console ili pc varijantu i preko koje platforme?
 
2 meseca GPU-a trial US za nove korisnike oko 2.5 €, gamivo, kingiun itd.
 
Iz desetog puta je samo od sebe prošlo. Game pass ultimate preko xbox-a.
 
Nesto razmisljam, posto sam presao sa sbb-a na yettel optiku, da li bi to mozda moglo da bude povezano? Jer ostalo nista nisam menjao, a nisam ni kupovao nesto puno na store-u.
 
nema to veze
 
da podelim sa zajednicom meni danas stigla nova master card iz mobi banke ubacio je i bez problema na turskom store kupio CP Phantom liberty tako da za sada sve funkcioniše kako treba
 
Bilo je i meni tako, uspesno reedeem pa nece. Stajalo jedno mesec dana reko ajde da probam i prosla uplata UBIsoft+ sa konzole bez da sam ista dirao. Posle sam pokupovao i par igara bez problema.
Od cega zavisi pojma nemam.
Imas moje postove, svadjao sam se sa microsoft podrskom, navodno ti vauceri nisu podrzani u turskoj. Pa kako je moguce da se uspesno reedemuje ako nije podrzano..

Da javim, uspelo je, isto se desilo. Cela ona muka sa svim i svacim, sad probao, hoce i kod koji sam reedemovao, hoce i da skine sa kartice. Bas kao sto je i bilo. Sta se tu desilo ko zna. Ali eto opet radi sve.
 
Imaš 2k24 na game pass-u, i ja sam u apsolutno istoj poziciji 😊
 
Pozdrav ekipi, čitao sam 50 strana sigurno unazad u vezi plaćanja na TR nalogu, nije mi poenta da se bilo ko ponavlja x puta, ali ja ne znam više šta da radim :). Pre 2 meseca uzeo Xbox X na nagovor sa PS4 i sve super, napravio TR nalog po upustvu sa foruma, prošla prva uplata GPU i od tada neće kupovina igrice da prođe. Napravio novi nalog, opet prođe prva kupovina, uzmem FC24 i naredna kupovina neće, tako na tri naloga. Prošao prvi mesec, skinuo mi uredno pare sa kartice za GPU (sva sreća da to imam), pošto igrice ne mogu kupiti. Probao da prebacim na US region i neće ni tako, tri kartice promenio i čekao nekoliko dana, nedelju i više da prođe, ista greška - Store i region se ne poklapaju ili slično, znate već. Nije rešenje da pravim nalog svaki put za igricu kada hoću da kupim. Da li je moguće da je Xbox kao konzola banovana, kako to da prolazi GPU mesečno i prva uplata, posle neće, jel ima neko sličan/isti problem i možda neko rešenje na vidiku? Izvinjavam se ako je bilo pitanje, probao sam sve, ali sada sam očajan :/
 
Koji ti je provajder za internet?
 
Pozdrav ekipi, čitao sam 50 strana sigurno unazad u vezi plaćanja na TR nalogu, nije mi poenta da se bilo ko ponavlja x puta, ali ja ne znam više šta da radim :). Pre 2 meseca uzeo Xbox X na nagovor sa PS4 i sve super, napravio TR nalog po upustvu sa foruma, prošla prva uplata GPU i od tada neće kupovina igrice da prođe. Napravio novi nalog, opet prođe prva kupovina, uzmem FC24 i naredna kupovina neće, tako na tri naloga. Prošao prvi mesec, skinuo mi uredno pare sa kartice za GPU (sva sreća da to imam), pošto igrice ne mogu kupiti. Probao da prebacim na US region i neće ni tako, tri kartice promenio i čekao nekoliko dana, nedelju i više da prođe, ista greška - Store i region se ne poklapaju ili slično, znate već. Nije rešenje da pravim nalog svaki put za igricu kada hoću da kupim. Da li je moguće da je Xbox kao konzola banovana, kako to da prolazi GPU mesečno i prva uplata, posle neće, jel ima neko sličan/isti problem i možda neko rešenje na vidiku? Izvinjavam se ako je bilo pitanje, probao sam sve, ali sada sam očajan :/
Isti problem imam i ja, sad vise mi ne daje i sa novim nalogom da kupim, digo sam ruke.
 
Intesa internet kartica, pa sam napravio cetvrti nalog sa virtuelnom karticom i opet isti problem.
 
Meni Visa Intesa prolazi bez problema. Probaj preko njihove aplikacije da napravis virtualnu Visa karticu, promeni adresu pa probaj.
 
Nego, jel ste primetili kako je EA nacisto odlepio sa cenama za svoje AAA igre? :D ~83 evra (2900 lire) :D To nece niko da kupi, s bilo koje strane granice lol
 
Nego, jel ste primetili kako je EA nacisto odlepio sa cenama za svoje AAA igre? :D ~83 evra (2900 lire) :D To nece niko da kupi, s bilo koje strane granice lol
Oooooooo ne brini ništa, dok je ovaca biće i šišanja.
Dok se prodaje, oni će dizati iz čega možemo da zaključimo da dižu jer se prodaje :)
A dok se prodaje, nebo je granica.
 
Ili se zeznuli s konverzijom, ili namerno odradili ovo... E sad sta im je krajnji cilj... Mozda da nateraju narod da kupuje godisnju pretplatu LOLOLOL :D
 
Nazad
Vrh Dno