Šta je novo?

Xbox Series X / S

ne znam koji internet imate, ali meni sa optikom 200MB/s je besmisleno da nesto specijalno gomilam igre.

Ajde razumem te multiplayer ili co-op, koje zelite da imate uvek instalirane ako vam dodje neko.
Ali singleplayer, pa skines predjes, obrises.

Zar stvarno morate da imate 30-40 igara instalirano ?
 
Jel ima neko od "vozaca" koji koristi Xbox S?
Ja polude dok ne nadjem krsteni volan?
Narucio G923 iz jedne radnje,oni mi posalju verziju za PS.Vrate mi novac.
Sada uzmem neki Seaborg 400.ubedjuju me da radi na svim verzijama Xbox
Dodjem kuci.ni makac.Klasican usb id volana do konzole.papucice spojene takozvanim fon jackom.ali nikako da ga prepozna ni jedna igra
F1.DIRT.WRC
Ima li neko predlog ili savet sta i kako ovo eadi ako uopste radi na S konzoli?
 
Ja imam g25, skuplja prasinu. Sa ps4 sam ga nekako naterao da radi, a koliko vidim sa series s nema trika.
Bas bedno sto samo najnoviji volani imaju podrsku...
 
Ne verujem da pored klasicnog usb kabla trazi dodatno usb povezivanje.Nema logike.Pise cable not included.
Ne znam.Do sada sam koristio ili PC verzije ili PS.
Nisam nikad imao problema.
 
Pojavili su se u oglasima, možda stvarno i bude po radnjama uskoro.
Vidim da ima dosta igara da se kupi u digitalnim prodavnicama po ok cenama…
 
Ne verujem da pored klasicnog usb kabla trazi dodatno usb povezivanje.Nema logike.Pise cable not included.
Ne znam.Do sada sam koristio ili PC verzije ili PS.
Nisam nikad imao problema.
Nisam kupio volan jos za series X ali planiram i istrazivao sam i trebalo bi Thrustmaster TX da radi na xboxu, imas leather edition koji je odlican preko KP za nekih 400 evra.

Jedina mana xbox konzole je sto je niko od mojih drugova nema i nemam sa kim da igram preko neta igrice.. Ostalo je sve odlicno, da ne kazem najbolje
 
Nisam kupio volan jos za series X ali planiram i istrazivao sam i trebalo bi Thrustmaster TX da radi na xboxu, imas leather edition koji je odlican preko KP za nekih 400 evra.

Jedina mana xbox konzole je sto je niko od mojih drugova nema i nemam sa kim da igram preko neta igrice.. Ostalo je sve odlicno, da ne kazem najbolje
Druga i najveca mana je sto nema ekskluzive tj konkurencija ima mnogo bolje i vise.
To si zaboravio da kazes
 
Radi volan i na Xbox S.
Malo me sremota da kazem ali dok nisam spojio kablom gamepad i volan i dok volan nije simuliarao gamepad kroz menije i kroz same igre ni makac.
Na znam da li je tako i na drugim modelima xboxa.
Na ps 3.4 nije tako bilo ali bitno je da radi :)
 
Hteo sad prvi put da kupim neku igru i pokusao preko Intezine Visa kartice, kaze da mi se ne poklapaju adrese.
Region na konzoli mi je Argentina, i na kartici sam namestio billing address da je Argentina (Buenos Aires, neki hotel).
Da li je mozda na kartici trebalo da stavim pravu adresu (Srbija) pa se zato ne poklapa?
Takodje, razmisljao sam da uzmem internet karticu iskljucivo za ovo, pa sam nesto cuo da je najbolja ona telenor banka jer se moze dopunjavati na automatu i ne mora da se ide u banku niti ima odrzavanja. Jel ima neko iskustva, da li prolazi?
 
Jedini razlog zašto nisam digao ruke od čekanja PS5 i kupio Series S jeste to jebavanje sa karticama.
 
Niko te ne tera da se bakces sa argentisnkism i turskim regionima da bi prošao jeftinije. Stavi Usa ili Uk i sve prolazi bez problema
 
Aaa, pa to mi reci. :D Bogami, možda se budem počastio konzolom uskoro.
 
Čak i da se, kako ti kažeš, j*bavaš sa karticama, opet je bolje rešeno nego na PS, gde naše kartice uopšte ni ne prolaze. Tako da po tom polju ćeš svakako bolje proći na Xboxu.
 
Ma ovo je konzola baš za mene jer nisam neki strastveni gejmer i kad sam provalio da ću morati da čekam na PS DE milion godina počeo sam da se informišem o SS i dopalo mi se sve, naročito taj game pass. I onda gledam ove postove ovde o karticama i smorio se živ. :D
 
Slabo, ima ih na KP jedino po 650-700€. I kod Ištvana ima za 600€, ali traži lovu unapred...

Ja sam na listi kod drugog velikog prodavca konzola na KP i on mi je javio pre par dana da mu stižu konzole sledeće nedelje. Nadam se da će biti nešto od toga.

O prodavnicama ne treba razmišljati, teško će oni imati konzole do jeseni-zime.
 
Kad čoveku dosadi čekanje... :D Čim sam se rasanio otišao na sajt Games-a i naručio. Rekli su mi da možda već sutra stigne. Valjda se nisam zeznuo, mada po silnim recenzijama koje sam pogledao, konzola baš odgovara mojim potrebama. Kartice presudile... :D

Jedino se nadam da neće biti nekih većih problema jer nisam u mogućnosti da konzolu direktno povežem na internet, nego će morati WiFI, ali šta je tu je.
 
Stigla je mašinica i neverovatno mi je da je bukvalno nečujna. Ovo je vrh.

Prva igrica koju skidam je ME: Andromeda. Znam da su mnogi rekli da je loša, ali jedva sam čekao da je probam i ja. :)
 
Nije losa, ali je prosek.
Moze da se odigra ako ti se bas igra nesto na taj fazon.
 
Pa ono, ME trilogiju sam prešao više puta, igrao i DLC-eve, baš sam bio fan za vreme faksa. Tako da kompletiram ovom igrom. Ali da, očekivanja preniska.
 
Nisi pogresio sigurno, ja bi svakom ko nije zagrizeni gejmer preporucio series S, imas game pass uplatis i ima brdo igrica plus dolaze nove non stop. Al toliko toga ima da se igra za sve ukuse da je bas dobra ponuda, a nije skupa series S konzola kao series X.
 
Nazad
Vrh Dno