Šta je novo?

Xbox Series X / S

ako je bilo ranije, unapred izvinjenje

Imao sam ultimate na Xboxu, region konzole turska, i sve funkcionisalo ok, skidao mi sam sa kartice (inteza), radilo i na PC, ali bio krs lap top pa nisam ni koristio
Predva meseca otkazao recurant, posto se izigrao na Xboxu i prodao
Uradjen upgrade racunara pa sada pokusavam da kupim samo PC game pass, ista kartica na microsoft nalogu, promenio tamo u account.microsoft.com/ region Turska, upalim VPN ali mi izbacuje : Change your Store region The region where your payment option is issued must match your Store region.
Help? na xboxu radi na pac ne? ili moram da jurim vaucere
Ne pokusavaj sa kompa kupovinu, ne prolazi.
Samo preko xbox-a prolazi kupovina.
Nađi kod na netu i redeemuj uz pomoć vpn-a.
 
Ne pokusavaj sa kompa kupovinu, ne prolazi.
Samo preko xbox-a prolazi kupovina.
Nađi kod na netu i redeemuj uz pomoć vpn-a.
phh
kao mentol menjam VPN-ove i na phonu i PC
Hvala na odgovoru.

ps. da li moze sa drugog Xboxa, moj nalog, a da se uzme samo za PC? verovatno ne, al ajd da proverim
 
ako je bilo ranije, unapred izvinjenje

Imao sam ultimate na Xboxu, region konzole turska, i sve funkcionisalo ok, skidao mi sam sa kartice (inteza), radilo i na PC, ali bio krs lap top pa nisam ni koristio
Predva meseca otkazao recurant, posto se izigrao na Xboxu i prodao
Uradjen upgrade racunara pa sada pokusavam da kupim samo PC game pass, ista kartica na microsoft nalogu, promenio tamo u account.microsoft.com/ region Turska, upalim VPN ali mi izbacuje : Change your Store region The region where your payment option is issued must match your Store region.
Help? na xboxu radi na pac ne? ili moram da jurim vaucere
Meni je uspelo sa vaucerom na tursku, posle dodao karticu kao backup sredstvo plaćanja. Jedino tako prihvata karticu nasu
 
phh
kao mentol menjam VPN-ove i na phonu i PC
Hvala na odgovoru.

ps. da li moze sa drugog Xboxa, moj nalog, a da se uzme samo za PC? verovatno ne, al ajd da proverim
Nije dostupan Game Pass za PC na xbox store-u.
Btw, ovo što reče Compadre, možeš i dopunu preko Turgame-a da uzmeš, meni je prošla kupovina igre preko web-a (mob) bez da dodajem karticu. Tako da ili dopuna ili kod, u svakom slucaju je resivo. 😁
 
Pozz forumu , nemam nikakvih iskustava sa XBOX-om a voleo bih (iskljucivo) da igram Forza horizon 5 eventualno prethodnu "4" cetvorku i u dogledno vreme 6-icu......sta su mi opcije i alternative , sta je najisplativije po Vama ?
 
Možda 800 din Gamepass + Geforce Now oko 10 evra ako imaš brz i stabilan net (ne treba ti konzola).
 
Poslednja izmena:
Nije dostupan Game Pass za PC na xbox store-u.
Btw, ovo što reče Compadre, možeš i dopunu preko Turgame-a da uzmeš, meni je prošla kupovina igre preko web-a (mob) bez da dodajem karticu. Tako da ili dopuna ili kod, u svakom slucaju je resivo. 😁
Uradio dopunu preko turgame-a. Sve lagano prošlo. Sad imam 200 tr na acc.
Sad kad idem da kupim pc game pass , traži dodatnu karticu za potvrdu....

Tha F.. grešim?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240212_201527_Chrome.jpg
    Screenshot_20240212_201527_Chrome.jpg
    140.4 KB · Pregleda: 34
Ne kapiram šta se dešava sa cenama na turskom store. Pre 20 dana poručim preorder Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft za 39 lira. Pre oko 10 dana naplate mi taj iznos sa kartice regularno. Juče kad je igra izašla cena 455 lira.
 
Ne kapiram šta se dešava sa cenama na turskom store. Pre 20 dana poručim preorder Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft za 39 lira. Pre oko 10 dana naplate mi taj iznos sa kartice regularno. Juče kad je igra izašla cena 455 lira.
Apdejtuju publisheri cene masovno, za par meseci neće ništa biti od prethodnih cena.
 
Poslednja izmena:
Ni godinu dana od Diabole 4 a već na GP :rolleyes:
Da li je ovo šamar svima koji su kupili igru?

Šta mislite, kakav je to novi Xbox u pitanju? Da li će biti neki "cloud" ili "kutija"?
Ne znam koliko da mu verujem više išta, čitav život nešto najavljuje... Šta može ubaciti Ryzen 9/i9, 32 GB rama, i RTX 4080 equivalent? Malo nestvarno zvuči ako je najveći "leap" u pitanju.
 
I mene je poprilično zainteresovala za najava za next-gen, iako smo verovatno još 2-3 godine udaljeni od iste.

Iskreno se nadam da nije prelazak na Intel, o kojem se šuškalo, ne verujem da mogu da pariraju AMD rešenjima, pogotovo što je platforma već oslonjena na njihove tehnologije.
Već vidim AI kao novotariju, verovatno sa ciljem upscallinga, stabilnijeg frame rate-a.

I očigledno da se ovom najavom potvrđuje da ništa od Pro konzole (što je odlično, jer bukvalno vajde nema u ovoj generaciji, nije kao da je izašlo stotine igara), tako da cenim da će sa next-gen gađati 4K/120FPS i full RT u 60FPS.
 
I očigledno da se ovom najavom potvrđuje da ništa od Pro konzole (što je odlično, jer bukvalno vajde nema u ovoj generaciji, nije kao da je izašlo stotine igara), tako da cenim da će sa next-gen gađati 4K/120FPS i full RT u 60FPS.
Ja se isto nadam da ni MS ni Sony neće dati Pro verzije mada se kod Sonya uveliko šuška.
Mi tek treba da dobijemo nove Asasine, Far Cryeve i mnoge druge, ali i najveće teškaše poput Witchera 4 i GTA 6. One će se dakle izvoditi u 30 fpsa na sadašnjim konzolama... :rolleyes:

Znači oko 2028. nove. Pitanje će biti i cene...
 
Ni godinu dana od Diabole 4 a već na GP :rolleyes:
Da li je ovo šamar svima koji su kupili igru?
Ne vidim zašto bi bio šamar. Šamar bi jedino bio da je neko danas ili u poslednjih mesec-dva kupio igru, to onda ima smisla. Ovako, ko god je kupio kad je izašla pa i mesec-dva-tri nakon toga, skroz okej. Znalo se da će doći kad tad, nije kao da je bila neka tajna.
 
Super je GPU, nije da ne vredi celih 2.75€ mesečno :)
 
Mislim da je i ovde pisano u više navrata da uzimanjem EA Play-a od godinu dana, zatim mesec dana GPU-a konverzijom dobijate 5 meseci GPU-a. Izađe 13.75€ ukupno. I da, sve se radi preko konzole, nema kompa/telefona, VPN-ova, kodova itd...
 
Lightyear Frontier (Game Preview) Pre-Order košta na turskom store 64 lire. Kad igra bude zvanično izašla koštaće deset puta više.
Trenutna cena na US store je $22.49. Isto se desilo sa Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft. Ako želite da kupite jeftino neku third-party igru na Xbox, uradite to kao preorder.
 
Ljudi, imam Xbox One S i imam dobru ponudu za njega. Bukvalno da dodam 50tak eu i da uzmem nešto jače. Razmišljam ili da uzmem Xbox One X ili Xbox Series S. Slična im je cena. Šta mi vi preporučujete. Klinac igra samo Fortnite, Roblox i War Thunder. Videh po netu da je One X jači od Series što se tiče sirove snage. A kontam da mi je za Fortnite to najbitnije. Sa druge strane, Series pripada novoj generaciji. Imaće duži životni vek.
 
Nisam mislio na Series X već na One X.
 
Series S bez razmišljanja, One X je bukvalno bacanje para , pogotovo što si već imao One.
 
Nazad
Vrh Dno