Imas i "Showman-a" s ovog foruma koji prodaje nove. Prelistaj malo forum xboxrepublika.com tu ti je Showman s ovog foruma, PekiSa, tj ovaj prvi. Tu imas cene novih, a i dosta informacija oko 360-ice.
Sto se tice polovnih, prati male oglase na forumu
Odlican forum za sve one koje interesuje Xbox 360. Video sam da imaju oglasi. ThnX za savjet u vezi sa plocom. Vredi li se zrtvovati i uzeti polovnjaka?Nema na cemu. Dodao sam ti gore jos par informacija posle tvog posta.
OK! Prečešljaću forum. Ma najbolje je zaobilaziti polovnu robu (ako je moguce).Stvarno ne znam sta da ti kazem(kupovina novog ili polovnog je vecno pitanje). Najbolje ti je da prelistas ceo taj forum(i saznaces sve sto te zanima) i da pitas ljude. Jedini problem sto se polovnih tice(osim banovanih s Live-a) je sto verujem da ni jedan nema ovaj novi Litetouch firmware.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari