Šta je novo?

World of Warcraft!!!

stefan2

Čuven
Učlanjen(a)
20.03.2002
Poruke
446
Poena
620
Imali li iko podatak kada ce igra zvanicno da izadje i sta vi mislite o njoj.

Pozdrav!!! cheers
 
Kod Blizzarda se nikad ne zna... jedino resenje je ici redovno na www.blizzard.com
Cini mi se da nece skoro... :(

Ali kada izadje ima da izuva !!!

:wave;
 
Za BLIZZARD se ima strpljenja jer oni ne omanu nikad pa valda nece ni ovaj put.
 
Slazem se u potpunosti - za Blizzardovo novo cedo treba uvek sacekati...
:happy:
 
Mislim da je sledece sto ide u javnost SC GHOST a nadam se posle njega i WoW za koji se mora obezbediti dobra konekcija za net jer ce to biti MMORPG i nece bas imati smisla igranje singleplayer-a. Ovi filmici koji su se pojavili na CD-ovima WC3 i njegovog nastavka mnogo obecavaju ali zato mislim i da ce biti i zahtevno(mada u sledecih lapo godine svi smo presli na r9700 makar ;) ).
 
Komsije, Ghost ce vam biti igra iskljucivo za Xbox, a WoW iskljucivo za online.
I dok ovo drugo mogu da shvatim da vam treba (kablovski net i tako to :p) za ono prvo uopste ne razumem ?

BTW lako je blizzardu da ne omane kad se steka iz pozadine :beat: i ceka da vidi sta prolazi na trzistu, a usput i daje toliku lovu za reklame...e da, i kad izbacuje 0,37 igara godisnje :mrgreen:
 
OptiPlex je napisao(la):
BTW lako je blizzardu da ne omane kad se steka iz pozadine :beat: i ceka da vidi sta prolazi na trzistu, a usput i daje toliku lovu za reklame...e da, i kad izbacuje 0,37 igara godisnje :mrgreen:

ne gledaju oni sta prolazi na trzistu, nego sednu ljudi, pa zavrnu rukave, i naprave bombu.
 
OptiPlex je napisao(la):
Komsije, Ghost ce vam biti igra iskljucivo za Xbox, a WoW iskljucivo za online.
I dok ovo drugo mogu da shvatim da vam treba (kablovski net i tako to :p) za ono prvo uopste ne razumem ?

BTW lako je blizzardu da ne omane kad se steka iz pozadine :beat: i ceka da vidi sta prolazi na trzistu, a usput i daje toliku lovu za reklame...e da, i kad izbacuje 0,37 igara godisnje :mrgreen:

Nisam znao da ce Ghost biti samo za Xbox.
Nisi me bas ubedio da oni sede i cekaju s obzirom da njih drugi kopiraju :beat:
 
:eek:

Ljudi moji, pa igraste li vi blizzardove igre :D

Njihove igre uvek dodju u vrhuncu odredjenog zanra i objedinjuju sve najbolje iz doticnog. Zato i uspevaju. I Diablo i StarCraft i WarCrafti. Blizzard NIKAD nije izbacio igru medju prvima u nekom zanru.
Evo, pogledajte sada - na trzistu za Xbox je izaslo brdo slicnih arkada, a Ghost ce proci super zbog imena i sveta u kome se odigrava.
World Of WarCraft izlazi u trenutku kad je svet preplavljen slicnim igrama i kad vec postoji solidan broj igara i kupljenja iskustava.
WarCraft3 - pa tu nista nisu novo uradili sem endzina i rasa. Klasican (da me ne shvatite pogresno - odlican) rts, dovoljno je bilo da primene dosadasnja iskustva

itd. itd.
 
Ser_Zile je napisao(la):
...
Nisam znao da ce Ghost biti samo za Xbox.

Samo za Xbox. Cak su pre nekoliko meseci energicno demantovali da ce ga ikada portovati na Pc. Sto je i bolje, s'obzirom na interesantnost konzolnih pucacina :bljak: i kvalitet portovane grafike :zid: bolje i da ne izadje da ne prodje kao Halo.

BTW ne brkajte razvoj igre od 5 godina (tipa Diabla2) sa sukanjem rukava :p Rec je samo o cekanju pravog trzisnog momenta i peglanja sitnica
 
Ajde slozicu se sa svim, mozda i nije lose na kraju napraviti igru koja pokupi sve najbolje od konkurencije, ali sa ovim se ne slazem!

OptiPlex je napisao(la):
:eek:
WarCraft3 - pa tu nista nisu novo uradili sem endzina i rasa. Klasican (da me ne shvatite pogresno - odlican) rts, dovoljno je bilo da primene dosadasnja iskustva
itd. itd.

brate ovde si mnogo pogresio cim nisi shvatio da wc3 nije tipican rts kao sto je to C&C serijal i drugi.
 
To je prvi RTS sa heroima koji dobijaju nivoe i skilove predmete ko u d2... Unikatan sistem igranja na netu nivoi lederi svake nedelje 4 turnira mogucnost formiranja on line klanova sa statistikama.......

Evo na primer warcrat1 je bio prvi RTS kod koga si mogo da kontorlises vise od 1 jedinice

WarCraf2 prvi put vidjen fog of war.........

svaka nihova igra je mala revolucija....
 
Stator je napisao(la):
To je prvi RTS sa heroima koji dobijaju nivoe i skilove predmete ko u d2

Sto je, makar meni, unistilo celu igru ctp; Trebali su da naprave da sve jedinice mogu da napreduju kroz nivoe, a usput da omoguce mnogo vise jedinica, tj. da ne bude ogranicenje na 90 max. To (makar mene) smara posto se uvek prave iste jedinice i tacno se zna koliko koje jedinice u kojoj grupi.

Jedino sto te sad teraju da sa herojem svrljas van utvrdjenja u potrazi za cudovistima da bi ih pobedio, stekao Xp, i level-upovao ih, pa je kao malko zanimljivije.

NIkad necu zaboraviti situaciju u kojoj ja pobedjujem teskom mukom (i gubicima) ortaka i vec veseo maltene slavim pobedu posto su njegovog heroja okruzili mojih 6-7 izranavljenih jedinica - kad odjednom on iskoristio ressurect scroll i na moj uzas oko mene se uzdize 6 Knightova sa punim healthom :cuss: koji lagano ciste onu muku koja mi je ostala nakon velikog sukoba...

StarCraft je (opet - po mom misljenju) najbolja strategija koju je blizzard napravio i mnogo bi bolje ucinio da je razvijao njen nastavak, a ne Wc3, da ne ulazim sad u to koliko ga je unakazio po pitanju price u single-play kampanji itd.

Pozdrav svima[/list]
 
OptiPlex je napisao(la):
...



Sto je, makar meni, unistilo celu igru ctp; Trebali su da naprave da sve jedinice mogu da napreduju kroz nivoe, a usput da omoguce mnogo vise jedinica, tj. da ne bude ogranicenje na 90 max. To (makar mene) smara posto se uvek prave iste jedinice i tacno se zna koliko koje jedinice u kojoj grupi.

Jedino sto te sad teraju da sa herojem svrljas van utvrdjenja u potrazi za cudovistima da bi ih pobedio, stekao Xp, i level-upovao ih, pa je kao malko zanimljivije.

NIkad necu zaboraviti situaciju u kojoj ja pobedjujem teskom mukom (i gubicima) ortaka i vec veseo maltene slavim pobedu posto su njegovog heroja okruzili mojih 6-7 izranavljenih jedinica - kad odjednom on iskoristio ressurect scroll i na moj uzas oko mene se uzdize 6 Knightova sa punim healthom :cuss: koji lagano ciste onu muku koja mi je ostala nakon velikog sukoba...

StarCraft je (opet - po mom misljenju) najbolja strategija koju je blizzard napravio i mnogo bi bolje ucinio da je razvijao njen nastavak, a ne Wc3, da ne ulazim sad u to koliko ga je unakazio po pitanju price u single-play kampanji itd.

Pozdrav svima[/list]

zbog tih heroja je jos bolja igra. uneli su neke elemente RPG...Igrao sam sve warcrafte (1,2), i kada je izasla trojka, smorio sam se za sve pare, bash zbog njih, mislio sam da su upropastili igru. Medjutim posle malo (malo vise) igranja, shvatio sam da je igra 5 puta bolja od svojih prethodnika i da nije klasican RTS, nego neki zanr za sebe. I sta tu ima cudno sto te je on sa herojem osurio? Super je to, kada jedan heroj moze da ti oleshi celu vojsku i preokrene celu partiju. iskapiraces vec to sam,. jednog dana... :D
 
Nisam neki igrac wc3, ali mislim da preterujete sto se te igre tice. Nije losa to stoji i zanimljiva je na pocetku kasnije je bezveze. Tacno se zna na kojoj mapi (koje su ivek iste, ne postoje random mape) se kako igra sa kojim rasom protiv druge. Zna se gde je sta, koji se heroj koristi, kojim se redosledom sta pravi, kada se unapredjuje, i samo rush, rush. Gde je tu strategija, neko nadmudrivanje protivnika, sve se svodi na brzinu kliktanja, ko pre isklikce pobedio je. A to sto su ubacili heroje je manje vise ok.
Mada opet ponavljam, ovo je samo moje misljenje.
 
Skrenuli smo debelo sa topica i pokrenuli raspravu o Wc3 koja je manje-vishe beskorisna, ali evo da dodam da se potpuno slazem sa DushaNom, uz izuzetak heroja. Cak je i ok sto su oni ubaceni, ali mi je strahovito glupo sto im je dat jos i inventar sa milion stvari koje mogu da kupe (recimo gore pomenutu bitku (a ne partiju 8) ) sam upravo izgubio iz razloga sto je njegov heroj imao scroll of ressurection)
Takodje mi se ne svidja sto su heroji na kasnijim nivoima nerealno jaki.

Prava strategija je za mene bio i ostao Total Annihilation gde si na bilo kojoj mapi mogao da biras hoces li da igras sa bilo kojim od 4 glavna strateska pristupa...da ne pominjem sad broj jedinica i njihovu razlicitost i slicno.

U svakom slucaju, za mene (ja sam izrazito single-play okrenut igrac) je Wc3 negde izmedju - nit' smrdi nit' mirise. Pogotovo u rezimu za jednog igraca.

U multipleju jedino mogu da igram StarCraft, TA, Q1&2, a kad bih imao kablovski net smesta bih kupio original Battlefield-a i gotovo. Wc3 je, iako ga svi hvale zbog izbalansiranosti u multipleju, meni jednostavno previse jednolican - uvek se prave iste grupe jedinica i to meni ubija igru (eh, kako je to bilo fantasticno u TA :( ) koja se na kraju svodi na to ko ce vise puta iskliktati herojeve specijalne moci...smor
 
DusaN je napisao(la):
Nisam neki igrac wc3...

Obojica spadate u ovu grupu tako da nije ni cudo sto ne razumete igru, pogotovo ti OptiPlex koji si okrenut singleplay-u.

Bez ljutnje ali je tako.
 
Ne dirajte bre WC3 ima da bijem :):)
 
OptiPlex je napisao(la):
StarCraft je (opet - po mom misljenju) najbolja strategija koju je blizzard napravio i mnogo bi bolje ucinio da je razvijao njen nastavak, a ne Wc3

Apsolutno tačno. U WC3 jednostavno ne možete da uzmete Zergove i da ih mutirate do besvesti. WC3 nema taj osećaj. One gluposti s herojima i nekim tupavim magijama.. to je bre čista nebuloza, i brate smara, klikni na ovog, opali stomp, klikni na onog, opali chain lightning, bre kad hoću chain lightning onda igram Diablo a ne WC3.
 
wc3 je trabala da bude meshavina rpga i strategije.. ovo shto je ispalo u glavnom smara... mada je bilo interesantno u pochetku... i molim te koje to rpg elemente ima wc3? to su chista baljezganja...i samo nemoj da prichash kako su to shto heroji dobijaju xp u mogu da upgrejduju magije rpg elementi... sve se opet svodi na isto... nauchish napamet mape gde su resursi, strategije nauchish 10ak napamet dovedesh ih do savrshenstva i udri po gudri :)
 
G!!! je napisao(la):
wc3 je trabala da bude meshavina rpga i strategije.. ovo shto je ispalo u glavnom smara... mada je bilo interesantno u pochetku... i molim te koje to rpg elemente ima wc3? to su chista baljezganja...i samo nemoj da prichash kako su to shto heroji dobijaju xp u mogu da upgrejduju magije rpg elementi... sve se opet svodi na isto... nauchish napamet mape gde su resursi, strategije nauchish 10ak napamet dovedesh ih do savrshenstva i udri po gudri :)

Cekaj prijatelju pa Warcraft 3 i JESTE mesavina RPGa i strategije ! I to vrlo uspesna - pa jesi li igrao kampanje ?!

Da ne bih pojedinacno odgovarao...ostalima koji su ispljuvali najbolju strategiju svih vremena mogu samo da preporucim da sednu i odigraju par meceva sa ljudima u Mplayeru i sve ce im biti jasno !
Hajde neka mi neko od vas kaze jos koju strategiju koja ima 4 tako dobro izbalansirane strane, to moze samo Blizzard !
(ajde dobro - vise ih ne hvalim :mrgreen: , ali brate stvarno su napravili odlicnu igru)

Pozdrav svima

(formerly known as Pretender - Lord of Realm) :mrgreen:
 
Hvala bogu da ima neko razuman :)
 
Anubis je napisao(la):
Hvala bogu da ima neko razuman :)
Podrzavam
Od strategija jedino WC3 mogu da igram!
 
Warcraft 3 RULES !!!

BTW, pa poslusajte samo replike jedinica, originalno nema sta !

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Video sam lika ciji je signature "Time is mana". :beat:
Najludji su peasanti i headhunteri... :mrgreen:
 
Ali peasanti sa bloodlustom rulaju :beat:
 
Vrh Dno