Šta je novo?

World of Tanks

DukeLander

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
12,138
Poena
1,205
Moramo otvoriti novu temu gde mozete nastaviti diskusiju o WoT-u.
Pri konverziji sa starog na novi forum tema se jednostavno nije konvertovala, u prevodu uopste je nemamo u novoj bazi.
Posto import iziskuje mnogo posla, lakse je otvoriti novu i nastaviti diskusiju.
Izvolite
 
Poslednja izmena:
Valjda od 12 do 22 krece novi maraton za kineza 122TM.
 
Mislim da neće otvarati podforum za online igranje.....i pošteno da ti kažem, mislim da je apsolutno nepotrebno razdvajati, pogotovo imajući u vidu broj tema koji je bio.

@Björn Ironside Jedini info koji sam našao. Nego...prosto mi čudno da nema pompeznih najava na WoT sajtu. Baš ništa (bar jutros nije bilo, nisam posle gledao).
 
Greota za onoliku temu :cry:
Nekad sam uz kafu čitao starije postove, da se prisetim boljih vremena.
 
"Zli Nemac" (Zee) je u pravu, mada šteta za temu. Sećam se da sam u njoj pisao u avgustu 2010. godine. :)

Edit: Evo mi drugara od pre sto godina. Zbog njega sam kupio svojevremeno i vazdušnu pušku. Pozz Džudžu.
 
"Zli Nemac" (Zee) je u pravu, mada šteta za temu. Sećam se da sam u njoj pisao u avgustu 2010. godine. :)

Edit: Evo mi drugara od pre sto godina. Zbog njega sam kupio svojevremeno i vazdušnu pušku. Pozz Džudžu.

Nisam se lepo odrazio.....žao i meni teme (najveća ikad na bench forumu). Ovo što napisah se odnosilo na postojanje podforuma za "online igranje".

i da.....nisam više ZliNemac u igri :cool:....muka mi od nemaca....
 
Mislim da neće otvarati podforum za online igranje.....i pošteno da ti kažem, mislim da je apsolutno nepotrebno razdvajati, pogotovo imajući u vidu broj tema koji je bio.

@Björn Ironside Jedini info koji sam našao. Nego...prosto mi čudno da nema pompeznih najava na WoT sajtu. Baš ništa (bar jutros nije bilo, nisam posle gledao).

Potvrdjeno, izbacili su pre nekih sat dva. Pamet u glavu ko grinda :) Mislim da nije vredan mucenja.
 
aj da se upisem i ja :)

btw ne mrda mi se avatar :(
 
Sto barem niste prebacili prvi post gde su bili cuveni WN8 rekordi :). I kako sada da citam Vladikin procenat uspesnosti pogadjanja....
 
Ja već godinama ne igram WoT al stvarno greota za onakvu temu da ne ostane za istoriju... :(
Kad se setim juriša tima sa 3x T-44 sa 122mm topovima...
 
Batalio sam WoT pre dva meseca. Prešao sam na "Will to Live" i trenutno sam zaražen tom igricom. Mogu u tenkićima da izmišljaju šta hoće, džaba...igrica je odavno izgubila smisao (to je moje lično mišljenje). Držalo me je samo to što sam imao dobru ekipu, ali ista je prešla na malo pre pomenutu igricu, tako da smo svu zaHebanciju preneli tamo.
Da ne spomenem bačenih 150e na kutije kako bih dobio onog Italijana....a na kraju dobio mušku stvar da izbijem oko!
Osim toga, kada budu stvarno sprečili korišćenje ilegalnih modova, onda se možda i vratim...ovako, odigraću po par partija svaka dva tri meseca tek da se malo podsetim kako je nekada bilo.
 
Proradite na tome da se WOT diskusija sacuva!




Kako da inace znamo gde je bio Mipkov kamen? Pa Arci sa burekom... itd ...




I stvarno, ponekad i meni dodje da pogledam stare postove .... da se podsete stara vremena ... ima to nekog retro sarma
 
Naravno da ce se poraditi, samo prvo prioriteti ispod haube pa onda ostalo...
Isto je zadesilo i WoW temu...
 
Proradite na tome da se WOT diskusija sacuva!




Kako da inace znamo gde je bio Mipkov kamen? Pa Arci sa burekom... itd ...




I stvarno, ponekad i meni dodje da pogledam stare postove .... da se podsete stara vremena ... ima to nekog retro sarma
Ko ne zna gde je Mipkov kamen taj nije ni igrao WoT. :ROFLMAO:
 
Igra li ko talijane? Izgrindao sam tier7, free expovao osmicu i uzeo tier9.
Za sad je spor, sporo puni i bloom je očajan. Mislim da davno nisu pustili novu liniju da je ovako očajna...
 
Posle 7 godina batalio sam ovo, odnosno još uvek sam na odvikavanju.:cool: Razni modovi i čitevi su presudni u ovoj igri. O RNG-u da i ne govorimo. Uvek Vanila, ni XVM, pa se i do skora čudih zašto 50% tima stoji u mestu? Previše para,vremena, a naročito živaca sam potrošio na ovo. Dosta je! Ikreno mi je žao što su ovakvu igru doveli dovde. Prekinuo sam na preko 100 dana premijum naloga, i još koje čega. Tako da...
 
Igra li ko talijane? Izgrindao sam tier7, free expovao osmicu i uzeo tier9.
Za sad je spor, sporo puni i bloom je očajan. Mislim da davno nisu pustili novu liniju da je ovako očajna...

Sedmica je užas, osmica užas na kvadrat.

Devetka mi je zanimljiva, ali zahteva baš strpljivo igranje. Loša stvar je što nije za snajp, a nije ni za igru "prsa-u-prsa". Desetku još nisam uzeo.

Poređenja radi, više zabave nego sa dvocevkama.
 
Sedmica je užas, osmica užas na kvadrat.

Devetka mi je zanimljiva, ali zahteva baš strpljivo igranje. Loša stvar je što nije za snajp, a nije ni za igru "prsa-u-prsa". Desetku još nisam uzeo.

Poređenja radi, više zabave nego sa dvocevkama.
Desetka je jedno veliko gov** od tenka. Totalno razocarenje. 17s 15s i 13,5s je punjenje, razmak 4s sto je mnogo. Top mogu da kazem da je solidan sa 1400+ms sa obicnom, gold je slab heat valjda sa 750ms, promasis li od te tri slucajno jednu granatu kad si 1vs1 mozes slobodno da se slikas... Busan je takodje. Zali boze sto sam bacio free xp na njega.. Uskoro cu ga najverovatnije prodati..
 
Evo izbrisanih mapa, a realno dosta njih su bolje nego pola danasnjih... Ko je igrao ranije seca se kakve su bile...
 
E jesu lepih mapa izbacili...

Sto se tice talijana, pa slozio bih se da tek 9 tir lici na nešto. Jos se navikavam. Za Rinoceronte uglavnom kazu da je razočaranje, ali krastavac, izgleda mi nekako zanimljivo. Bar za top kazu da je odlican i precizan.
krastavac, jos me drzi igra. Bilo je uspona i padova, pauza u igranju od skoro godinu dana i jace, okretanje war thunder-u, ali i dan danas odigram bar po sat-dva dnevno.
(kad se setim bete, bez 6-7 sati igranja dnevno nisam mogao da prodjem)
 
Kao sto vidite na vrhu stranice foruma, otvoren je bench discord server.
Cim stignem napravicu posebne sobe pa i za wot te se mozete i tamo zajedno pucati.
 
Zna li neko do kada mora da se regrutuje komandir iz TEAM CLASH?

Mislim...da ne propadne....
 
Ako ne pise do kada mora da se regrutuje onda forever.

Naprimer gledao sam twitch pa sam dobio komandira kao prosle godine i na njemu pise da mora da se regrutuje do marta ove godine, isto preko twich-a sam dobio neku zensku za komandira u januaru gde pise da mora da se regrutuje do juna ove godine.

Na Chuck-u ne pise nista tako da i za njega vazi dozivotna :)
 
I koliki je bio bid za tenk? Neki kazu da su prosli valjda sa 64k?
 
Nazad
Vrh Dno