Šta je novo?

World of Tanks

Zavisi šta voliš da igraš. Po meni najviše zarađuju mediumi i to: Lansen C ubedljivo najviše, zatim STA 2, zatim T26E4 i T34-3... Sve su to tenkovi gde je granata jeftina, a brže puniš od heavy-a. Sa premium nalogom i busterom prave se ozbiljne pare
 
Proveri na ovom linku.
Ja od premijuma imam dosta tenkova, ali najviše love ubedljivo mi donosi Caliban. Zatim 122tm a onda i 50tp pr. Bisonte je isto dobar!
Lowe mi je super za igru ali finansijski ne baš. Često pucam Gold granate. Kod Calibana retko koristim Gold granate, a i kada se koriste, toliko love se zaradi da baš ako sve dinguješ, onda si samo par hiljada u plusu 🤗
 
Ovaj 50TP pr mi je misterija npr.. reload mu je 14,2s, 1800dmg/min, pax penetracija 245, a isplativ ispade
 
Meni najvise pravi bz-176, al ok, on je broken a i nema da se kupi. Scorpion je ekstra jer mu AP granata ima visok pen kao i ShPTK-TV. Sad zavisi sta ti lezi.
 
Dajte mi predlog za premium tenk koji pravi najvise kesa, ako postoji takav :D
Imam Lowe, WZ 120, STVs1..
Ja sam uzeo Skorpion G. Prezadovoljan sam alfom i pen. Mana mu je camo. U vecini slucajeva, posle svakog ispaljenog hica, moras da se pomeris u neki zaklon. Camo je izuzetno los, radije biram da se krijem iza nekog kamena, iako je neki veliki zbun ispred mene, spotace me.
 
Meni najvise pravi bz-176, al ok, on je broken a i nema da se kupi. Scorpion je ekstra jer mu AP granata ima visok pen kao i ShPTK-TV. Sad zavisi sta ti lezi.
Skorpion nemacki je zlo, ali ga odavno nema. Ne znam da li ga nekad izbace u prodaju?
 
Nazad
Vrh Dno