Šta je novo?

Wo Long: Fallen Dynasty

donniedemonD

Cenjen
Učlanjen(a)
15.01.2017
Poruke
1,042
Poena
125
Ne znam zasto nema temu igra?!

Uglavnom,
Najtezi souls koji sam igrao, a igrao sam sve sem originalnog Dark Soulsa.

Posve obican boss Zhang Jiao mi je oduzeo 5 sati vremena recimo...

Fantasticna igra, no polunerealno teska na momente.
 
Meni nešto i nije bila teška. Prešao sam je za nekoliko dana, uvek posle posla dva sata do tri. Samo me zadnji boss, blindfolded boy, malo namučio. Oni tigrovi su mi bili katastrofa. Nikako nisam skontao način na koji napadaju.
 
Prvi boss je zapravo medju tezima, kasnije postaje lakse :)
 
Prvi boss je zapravo medju tezima, kasnije postaje lakse :)
Idejni tvorac ove strategije je glup. Masu ljudi je odbio, jer ti da najjaceg BOSSa u igri odmah nakon tutorijala?!
Sinoc krenuo ubio prvog manjeg bossa, pa onu životinju - koja mi se pojavila ponovo nakon LEVEL UP (treba tako?) I onda Zhang baja... Dosta lako dodjem do druge faze, ali u toj drugoj nikako da pustim BEAST da ga dokrajci, iako mu tu negde energije pola ostane... 2x mu zadao jak udarac nakon parry (inace, uopste ne pokusavam da mu se suprotstavljam) :rolleyes:, kontam da nakon treceg bi mogao baciti moc...Otislo sinoc 4h na njega... Bedak!
P.S. Prvi put mi dodje da nadjem neko varanje i predjem glavonju...
 
^Danas uletim u igru, uzmem laksi oklop... Parry bolji i mislim da me ni jednom nije dokacio glavonja... :ninja: Idemo dalje.. :giggle:
 
Jel jos neko igra? Ja sam pre par meeci kada je izasla na game pass presao, moram reci da je bilo svega od j*b*cu ti mamu do wow utiska.

Juce je izaso prvi dlc i nisam hteo odmah u to da se upustim nego sam krenuo ispocetka i sada je daleko lakse za igru kada znam mehaniku i sto sam skapirao da kada se bira mapa na koju ces se teleportujes pokazuje sta ima od bitnih stvari da se nadje (onaj medved za razmenu stvari, povecanje bocica ili povecanje energije koju dobijas od napitka), to prosli put nisam primetio.
 
Poslednja izmena:
Ja sam nastavio igru pre par dana, trenutno sam negde na 3/4.
Deluje mi da igra primetno bolje radi na pc-u sada.
 
Ja presao prvog BOSSa pre koji mesec i stao sa igrom :unsure: Nesto me ne vuce, kao da je onaj prvi bio i poslednji BOSS. Sad sam sve zaboravio, kontam od pocetka cu
 
Nazad
Vrh Dno