Šta je novo?

Kućna multimedija Wired bubice sa ANC

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Ruvidium

Poštovan
Učlanjen(a)
18.09.2018
Poruke
35
Poena
55
Pošto na netu nalazim jako malo o ovome, ako je neko upućen u temu da me edukuje malo.
Potrebne bubice, da što više isključe od okoline, udobnost prioritet (da deo koji ide u ušni kanal nije 'bulky'), zvuk može osrednji (nije prioritet). Da li postoji tako nesto?
Najblize onome sto trazim jesu Asus Cetra gaming bubice, medjutim nasao sam nekoliko baš negativnih recenzija na netu. Nasao sam i Bose QuietComfort 20, ali su em preskupe, em ne znam gde naci nove. Da li ima jos nesto od modela?
Elem, one AKG slusalice sto su isle uz samsung telefone (S8,9,10) su mi zavrsavale posao dosta dobro sto se tice pasivne izolacije i fita, nesto slicno bi mi trebalo samo da ima i neku vrstu ANC da pojača izolaciju.
Posto nisam baš strucan za anc, da li mozda postoji neka fora, combo DAC sa nekim zicnim bubicama da sa mikrofona kupi spoljni zvuk i DAC ga neutrališe (?).
Tema je malo naučna fantastika, hvala ako neko zna da pomogne. Bežične ove bubice kojih ima milion ne bih.
 
Nazad
Vrh Dno