Šta je novo?

winon cd 3.8

Born2Kill

Čuven
Učlanjen(a)
15.05.2002
Poruke
386
Poena
619
ne znam iz kog razloga nece da mi da da instaliram winon cd 3.8 imam cd key koji je radio odjednom ne valja na mojoj masini samo probam kod ortaka sve radi...
nije mi jasno zasto
imam win2k sp3 ........
Ima li neko predstavu o cemu se ovde radi ???
 
Nazad
Vrh Dno