Born2Kill
Čuven
- Učlanjen(a)
- 15.05.2002
- Poruke
- 386
- Poena
- 619
ne znam iz kog razloga nece da mi da da instaliram winon cd 3.8 imam cd key koji je radio odjednom ne valja na mojoj masini samo probam kod ortaka sve radi...
nije mi jasno zasto
imam win2k sp3 ........
Ima li neko predstavu o cemu se ovde radi ???
nije mi jasno zasto
imam win2k sp3 ........
Ima li neko predstavu o cemu se ovde radi ???