Pitao sam jednog starijeg kolegu, koji je ninja za Clipper i evo sta mi je odgovorio:
Zdravo Serveto!
Nazalost u win7 nema mogucnosti za full screen u cmd-u. (Ili ja jos nisam pronasao 🙂 )
To je bilo samo u prethodnim verzijama windows-a
Pozd. .....
Ali, mozes da podesis da se prozor otvara u rezoluciji monitora. Tako ce biti preko celog ekrana, ali ces imati naslovnu liniju i taskbar. Desni klik, properties, layout, pa window size...