Šta je novo?

Windows Phone 8 diskusija!

koristim youtube hd
nervira me to što neće da pušta klipove iz mojih plejlista, koje inače normalno pušta kad do njih dođem preko pretrage, subskripcija itd
Vidis , to nisam probao, mada ja ne koristim previse youtube na fonu, meni se ucinio kao dobra alternativa
 
App folder je poprilicna glupost u ovom stanju, samo aplikacije i ponesto iz settingsa. Ne mogu pinovane sajtove da stavim, kontakte, precice za daljinski koje koristim.. uzas.
 
I isto tako imate aplikacija, pre svega domacih koje vam se ne pojavljuju u listi sa US regionom i toga ce biti sve vise i vise. Meni je nas region, pa sad ako bas nesto toliko vazno nema na nasem marketu, prebacicu na US ili UK, instalirati i vratiti region na nas. Kartica je vezana RS account.

A koje su to aplikacije? Kod mene je US region i jedino što vredi od domaćih aplikacija je b92 i mondo, mozda i .rs servis.
 
Где су ж и ч на српској латиничној тастатури? o_O
 

Prilozi

  • snimak ekrana.png
    snimak ekrana.png
    40.8 KB · Pregleda: 114
Z pa kvačica pored ć i c pa kvačica pored ć. Ili drugi pritisak na ta slova.
 
koristim youtube hd
nervira me to što neće da pušta klipove iz mojih plejlista, koje inače normalno pušta kad do njih dođem preko pretrage, subskripcija itd

Sad probah da pustim iz plejliste, uredno prikaze, ali neće da pusti... Glupost, valjda ce srediti to, ali obzirom da plejliste ne koristim, meni je super aplikacija
 
Izasao Quiet Hours, za silent telefona u odredjeno vreme ili preko tile-a. Ja sam u paranoji da probam jer su velike sanse za zabod baterije :d Pretpostavljam da radi u background tasks. I ne moze u bas tacno vreme, posto jelte servisi se refreshuju na svakih pola sata.
 
Ako nekog zanima, Runtastic Pro je danas na popustu, umesto $4.99 (ne znam ko im je ovo plaćao), sada je $0.99. Ja uzeo, po meni najbolja aplikacija za trčanje, plus je cross platform. Eto...
 
Ako nekog zanima, Runtastic Pro je danas na popustu, umesto $4.99 (ne znam ko im je ovo plaćao), sada je $0.99. Ja uzeo, po meni najbolja aplikacija za trčanje, plus je cross platform. Eto...

E, hvala puno za ovo. :) I mene je ta cena odvraćala do sada.

Mislim da je to sad već pametno utrošenih 100 dinara. :D
 
Zna li neko ko koristi youtube hd, kako da iskljucim da mi prilikom pretrage videa cim ukucam neko slovo izbacuje ono sto sam vec trazio? Znaci nema ono pravo predvidjanje, vec samo ono sto sam vec trazio, a ja bi to da ugasim ako moze.
 
jel to moze samo preko racuna u banci da se placa ili ima jos nekih mogucnosti :d
 
Nema, samo kartica.
 
Ili PayPal, za koji ti opet treba kartica :).
 
Jel ima neka aplikacija koja meri vreme uključenosti ekrana, koja app najviše troši i tako to, kao na Androidu?
 
Nema..
 
Ajde sad za neukog, taj black update jel to dolazi na lumia 520 uzetu kod telenora?
 
Da li postoji sansa da kalendar tj desavanja i podsetnike nekako sihronizujem sa androida i gmail naloga na wp?
 
Ja imam u podesavanjima kalendara da vuce podsetnike sa google naloga..
 
Extra,hvala
Treba da se ponovim sa 925 pa rekoh da pitam :)
 
Poslednja izmena:
Da obavestim drage WP korisnike L920 upravo downloading black update ...
 
@ hunder

Mislim na rodjendane i to, nisam imao nikakve 'rucne' podsetnike niti sam ih ikad pravio.. pa ne mogu i za to da ti garantujuem.
 
Takodje, instalirao, sve proslo bez problema, restart i sada da vidimo sta je novo. L920, Romania CV rom.
 
Hocu da odradim unlock Ativ S-a . . Medjutim, kako da otvorim developer nalog, a da ne placam 20 $ ?? Bila je neka fora ali ne mogu da pohvatam vise... Ako neko zna ili neka napise ovde ili pusti u PM...
 
Nazad
Vrh Dno