Šta je novo?

Windows (phone) 10

Kad god i gde god da stavim tel da se puni uvek izlazi poruka da se tel puni sporo ,menjao sam i punjace al uvek isto,i stvarno se puni izuzetno sporo ,da li je to znak da je baterija otisla i ako jeste gde bi mogao da nabavim novu ?

Sent from mTalk
 
Zamolio bih ucesnike da ne pokrecu vise temu o alarmu, sve je recno sta je trebalo.
 
South, koji telefon...?

Dodaću ovo, nažalost nijedan smart telefon ne može da zvoni kad ugasim telefon... Kao nekad sony ericsson i mnogi drugi blesavi telefoni
 
Kad god i gde god da stavim tel da se puni uvek izlazi poruka da se tel puni sporo ,menjao sam i punjace al uvek isto,i stvarno se puni izuzetno sporo ,da li je to znak da je baterija otisla i ako jeste gde bi mogao da nabavim novu ?

Sent from mTalk
Meni je tako na L735 od 10-ke. To je bag. Ugasiš obaveštenje i rešen problem.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
South,
Izvadi bateriju, stisni dugme power 20 sekundi, držiš dugme.
Vratiš bateriju, ne pališ telefon, spoji na punjač i ostavi da se napuni 100%.
 
Mene upozorava ujutro kad je keajnje vreme da krenem na posao da ne bih zakasnio.
U mapa mi je podesen i Home i Work, pa ponekad, kad cu zaista da zakasnim, iskoci i kao: Krajnje je vreme da krenes, imas jos toliko do posla, bla,bla... :)


E to cu ja staviti :)
 
@south
Na taj način prazniš svu struju i na starijim telefonima si resetovao zapis punjenja... Upali i na novim telefonima...
 
@rotkod za koliko ti napuni 950?

Preko aukey qc2 napuni za sat ipo...jel nekome puni brze?? Kako puni stock onaj ms-ov?

Sent from mTalk
 
Sad ćeš se smejati, stock 100% sa 15% oko 1h, a wireless (nokia dt-601) sa 1500mAh punjačem oko 1h i 45 min.
U kolima imam nillkin 3400 mAh i on ga napuni za nepunih sat vremena.
Najgluplje je što mislim da kad ga punim preko wireless-a baterija traje duže... :D
 
Sad ćeš se smejati, stock 100% sa 15% oko 1h, a wireless (nokia dt-601) sa 1500mAh punjačem oko 1h i 45 min.
U kolima imam nillkin 3400 mAh i on ga napuni za nepunih sat vremena.
Najgluplje je što mislim da kad ga punim preko wireless-a baterija traje duže... :D
Kul, sad cu da testiram taj stock ms-ov od nule.

Imam i ja DT ali model 600 ali to puni bas dugo... 3h ili tako nesto.
 

Da lijep je a verujem i da je dobar, no ja nema obicaj u kolima da punim fon, retko kad.

Bas gledam ovaj stock njegov, pise output 5v 3A prebolesno :D znaci oko sat vremena je najbrze, mada opet nije ni to zdravo za bateriju.
Meni je cak i sat ipo podnosljivo s obzirom da sam Z2 sony punio po 2 - 3 sata ... krastavac nije imao to brzo punjenje.
Ova standardna oprema, mislim na kabal i punjac bas deluju onako kvalitetno :)
 
Jeste, samo mi je žao što nisu napravili punjač sa usb-om, već kabl ide direkt iz njega...
Ovaj type c kabl je isto lepo odrađen, spajanjem na usb 3, flashovanje je neznatno beže, ali ipak jeste...
 
Najgluplje je što mislim da kad ga punim preko wireless-a baterija traje duže... :D[/QUOTE]


I ja isto mislim za moju L930, inace imam u autu qualcomm 2.0 punjac i napuni za oko 60 min sa 20 na 100%
 
Nije... Pogledaj od ona tri kontakta, dali se jedan od njih ljulja, to je na telefonu... Uzmi iglu i u bateriji imaš tri mesta za konekciju sa tim konektorima, malo ih približi, zatvori...
Ako ti se ljulja neki of konektora na telefonu, to može biti razlog...
 
Nije... Pogledaj od ona tri kontakta, dali se jedan od njih ljulja, to je na telefonu... Uzmi iglu i u bateriji imaš tri mesta za konekciju sa tim konektorima, malo ih približi, zatvori...
Ako ti se ljulja neki of konektora na telefonu, to može biti razlog...
E danas pose restarta tel je poceo da se puni al i dalje izuzetno sporo ,bio sam u guzvi ,probacu to sa konektorima kad imam vremena .

Sent from mTalk
 
Kako rade Viber i WA notifikacije, kasne li?

Je li ubačen srpski u Mape?
 
WA radi k'o sat, Viber je malo spor dok prvi put ne ucita.

Posle poslednjeg update-a Mapa, pojavio se i srpski. Doduse muski glas, al' ajd.

Lumia640
 
Viber od zadnjeg apdejta uzasno sporo otvara poruke, bukvalno 3-4 sekunda cekamporuku da se pojavi u "chat" polju. Ne kasne mi poruke to radi super...pu pu pu da ne ureknem :)

Sent from mTalk
 
Ne zelim da idem u off, ali ozbiljno razmisljam da prodam L930 i uzmem neki Xiaomi. Polako gubim strpljenje sa baterijom i prodavnicom, odnosno podrskom za aplikacije
 
Nazad
Vrh Dno