Šta je novo?

Windows (phone) 10

Imao sam Insider još na w8.1 i bila je kul, a sad sam nešto zabagovao pa ne prepoznah krastavac... Hvala, sad ću je nabaciti opet!
 
Ja sam primetio sad od zadnjeg builda da mi svaka battery app pokazuje da mi je lokacija ukljucena iako nije ?? :D

Sent from mTalk
 
@tolero
krastavac, neće, meni je reset date 3. u mesecu, 1GB. Pre dva bilda sam uneo dvojku za datum greškom i od tada neće da prihvati drugo setovanje nikako, nema šanse
 
Jedno pitanjce. Kako da namestim Kalendar da mi na Live Tile-u pokazuje datum?
Do pre neki dan je sve bilo uredno, međutim izgubi se i nikako da ga nateram na ekran (datum).
Gledao sam premissions za Outlook Kalendar (preko Battery Savera i preko Background Apps) i tu je sve uredno, ali datume nema. Samo Tile sa Outlook Kalendar napisom i .
Help?
 
Jedno pitanjce. Kako da namestim Kalendar da mi na Live Tile-u pokazuje datum?
Do pre neki dan je sve bilo uredno, međutim izgubi se i nikako da ga nateram na ekran (datum).
Gledao sam premissions za Outlook Kalendar (preko Battery Savera i preko Background Apps) i tu je sve uredno, ali datume nema. Samo Tile sa Outlook Kalendar napisom i .
Help?

Napravi neki dogadjaj u kalendar. Krsti ga. Izadji iz kalendara. Sacekaj par sekundi. Udji u kalendar opet i izbrisi dogadjaj. Izadji iz app. Prekrsti se par puta i trebalo bi da proradi. :D
 
Da vas pita neko zasto koristite te battery aplikacije.. mislim da kontra efekat imaju.
 
Da vas pita neko zasto koristite te battery aplikacije.. mislim da kontra efekat imaju.
Neke su dobre. Ja koristim neku koja ima glasovne poruke. Kad se fon napuni do 100% nežni ženski glas mi kaže "charging completed" a kad nešto srče bateriju kaže "battery is draining quickly". A pored svega jeni tačna. [emoji1]
 
Ma znam ranije da sam nabasao na neke komentare, da zapravo bas te aplikacije prouzrokuju drain-ove :)
 
Meni je bas insider ubijao bateriju na 8.1 ,kad sam ga obrisao baterija se preporodila ,sad cu bas ponovo da ga testiram.

Sent from mTalk
 
Koristim ga već nedelju dana, baterija odlična , radi mi u pozadini , eno ga pri dnu liste po potrošnji, manje od 1%.

Znam da su ranije bile priče za veću potrošnju sa tim aplikacijama.
 
Evo i insider pokazuje da mi je upaljena lokacija :)

Sent from mTalk
 
Napravi neki dogadjaj u kalendar. Krsti ga. Izadji iz kalendara. Sacekaj par sekundi. Udji u kalendar opet i izbrisi dogadjaj. Izadji iz app. Prekrsti se par puta i trebalo bi da proradi. :D
Proradilo. Mada je proradilo tek kada sam napravio trenutni događaj. Pre toga sam pravio događaje na drugi datum i nije htelo...

tnx
 
Poslednja izmena:
Napravi neki dogadjaj u kalendar. Krsti ga. Izadji iz kalendara. Sacekaj par sekundi. Udji u kalendar opet i izbrisi dogadjaj. Izadji iz app. Prekrsti se par puta i trebalo bi da proradi. :D

Ehem... :D
attachment.php


Proradilo. Mada je proradilo tek kada sam napravio trenutni događaj. Pre toga sam pravio događaje na drugi datum i nije htelo...

tnx
Nista, bolje i ja da se prekrstim svaki put kad brisem neki event, izgleda da to pomaze... :D
 

Prilozi

  • yh6kr.jpg
    yh6kr.jpg
    63.8 KB · Pregleda: 314
Poslednja izmena:
Photos pločica ne prikazuje ništa, ni kad se ukloni pa ponovo postavi, duže vreme, tj uglavnom je tako, ne stalno
 
Poslednja izmena:
Je l' ima još neko ovaj glitch kao ja duž leve strane kad stavi PNG fajl kao background? :D

10b28656be1dbcc4ce0a1a3b8483bc5b.png
 
Poslednja izmena:
ZmEwYPH.jpg


Jel se to ja tripujem ili Insider? Kolko znam L640 ima 720x1280 rezoluciju...
 
Danas svako svasta pise po programima...

@psyhound
Aha, to je dakle tako zbog .png slika, uvek sam se pitao zasto se na nekim pojavljuje. To je kod mene bilo jos od oktobra.
 
^ Ma sad sam turio neke PNG wallpapere pa sa svakim koji sam stavio bilo je isto. Konvertovao sam ih u JPG i nema više glitcheva. :d
 
Drugari, da li neko koristi Win 10-ku na Lumia 1020 telefonu. Kada kažem koristi mislim produkciono ne kao test. Interesuje me da li bih mogao da ga koristim na 1020 bez nekih show stoppera. Razumem da ima greškica, samo me interesuje da li ima nekih velikih koje stopiraju rad.

Ono što koristim na telefonu je:

1. Pozivi
2. SMS
3. Kamera
4. Dosta exchange mail-ova

Ne koristim socijalne mreže, vibere, skajpove itd.

Hvala unapred.
 
Drugari, da li neko koristi Win 10-ku na Lumia 1020 telefonu. Kada kažem koristi mislim produkciono ne kao test. Interesuje me da li bih mogao da ga koristim na 1020 bez nekih show stoppera. Razumem da ima greškica, samo me interesuje da li ima nekih velikih koje stopiraju rad.

Ono što koristim na telefonu je:

1. Pozivi
2. SMS
3. Kamera
4. Dosta exchange mail-ova

Ne koristim socijalne mreže, vibere, skajpove itd.

Hvala unapred.


Sve navedeno radi besprekorno, preporučujem, stavi slobodno
 
Osim SMS-ova od banke da je legla plata :d
 
Drugari, da li neko koristi Win 10-ku na Lumia 1020 telefonu. Kada kažem koristi mislim produkciono ne kao test. Interesuje me da li bih mogao da ga koristim na 1020 bez nekih show stoppera. Razumem da ima greškica, samo me interesuje da li ima nekih velikih koje stopiraju rad.

Ono što koristim na telefonu je:

1. Pozivi
2. SMS
3. Kamera
4. Dosta exchange mail-ova

Ne koristim socijalne mreže, vibere, skajpove itd.

Hvala unapred.


Ne bih rekao da radi besprekorno kako je receno ali radi. Javljaju se ponekad poruke loading, resuming pri povratku u sms app. Kada kucas broj na dialeru pomalo zastajkuje. Sve ovo je posledica jos uvek nedovoljne optimizacije Os-a. Svakako zvanicno jos nije pusten za stare modele pa je i donekle ocekivano. Dobra stvar je sto se za 5min mozes vratiti na 8.1 ukoliko ti ne odgovara. Ja dam picajzla pa mi malo smetaju ove stvari, ali me iskreno mrzi da se vracam na staro. Mail app je def bolja, koristim korporativni office 365, radi ok.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno