Šta je novo?

Windows Movie Maker 2 - problem -

strahinja

Čuven
Učlanjen(a)
07.10.2003
Poruke
5
Poena
601
Poredjam clips i kad pokusam sa stavim video effects ili video transitions Movie Maker 2 se ugasi (kao da sam stisnuo Exit) bez razlike dali je dva ili vise klipova,dali su AVI ili JPG ili bilo sta drugo. Molim za pomoc.
 
svakako je bug u pitanju i mozda bi pomogla reinstalacija programa, os-a, ili cega vec, ali kako god okrenes bolje ti je da probas s necim drugim jer je wmm prilicno ogranicen.
moja preporuka je sony (ex sonic foundry) vegas video
 
Nazad
Vrh Dno