Šta je novo?

Windows Commander 5.0 FINAL + KeyGen !!!!

  • Začetnik teme Začetnik teme D-KEE
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Skinuh pomenuti WC 5.0 sa Ghislerovog sajta.

Ajde jel ima dobra dusa da posalje crack.
[email protected]

Unapred hvala !
 
Ne postoji jos crack
trebao si skinuti krekovanu verziju sa gore navedenih http i ftp - ova
 
Radi ftp link (još uvek). Može da se skine i preko Windows Commander-a ( 🙂 ) samo se odabere ftp connect opcija pa se ukuca adresa FTP servera iz prvog posta o izvši se navigacija ka odgovarajućem direktorijumu (Uploads...)
 
Skinite fino sa Golden-ovog sajta.
Chovek se trudi a vi trazite po nekim stranim ftp://ftp.*$&#^$&*%@#)( sajtovima.😉
 
heh, **** ga ovaj krekovani wincmd ali meni on lepo po instalaciji prebrisa tool bar sa svojim default... bas bezveze, ne znam sto mi to uradi 🙁
 
supernova je napisao(la):
A ja baš razmišljao da li ima kod njega. Aj' me podseti adrese.
ako se dobro secam imash je u Goldenovom potpisu:
www.golden.tk ako se ne varam
 
austin je napisao(la):
ako se dobro secam imash je u Goldenovom potpisu:
www.golden.tk ako se ne varam

Skinuh, doduše ne odatle nego sa geocites-a.
Za sada radi ko sat.

Hvala svima.
 
ovo je off topic, ali kada se vec pominje goldenov sajt...
Da li se jos nekom desava da kada poseti Goldenov sajt sa Operom 6 (cini mi se da se isto desava i sa IE-om 6 ) da mu pukne veza , na eunetu (i obicna veza i 041 eunet), posle desetak sekundi?
 
skinuh sa Goldenovog sajta, kad ono - nije krekovan 😡
 
Oh, oh oh ala me spominjete 🙂

Da li se jos nekom desava da kada poseti Goldenov sajt sa Operom 6 (cini mi se da se isto desava i sa IE-om 6 ) da mu pukne veza , na eunetu (i obicna veza i 041 eunet), posle desetak sekundi?

Nisam primecivao nista neobicno od IE 4.0 do 6.0 i opera 5 i veca !
Mozda je problem kod tebe.

Inace nisam mogao nikako da postujem ovde jer mi je nesto strasno bilo sporo, jedva sam ucitao glavnu stranu foruma.
Ovi hakeri sto bombarduju 🙂 Telekom bas rade svoj posao.

WinCommander je full regular, znaci neregistrovana 32 bit! Ordjidji !
Avaj linkovi su ispod crte dole...
 
Re: Oh, oh oh ala me spominjete 🙂

Golden je napisao(la):
Inace nisam mogao nikako da postujem ovde jer mi je nesto strasno bilo sporo, jedva sam ucitao glavnu stranu foruma.
Ovi hakeri sto bombarduju 🙂 Telekom bas rade svoj posao.

Ili je to ili nešto drugo, ali tek iz petog pokušaja sam dobio upotrebljivu vezu... 😡
 
Re: Oh, oh oh ala me spominjete 🙂

Golden je napisao(la):
WinCommander je full regular, znaci neregistrovana 32 bit! Ordjidji !
Avaj linkovi su ispod crte dole...

Ne registrovana!!! NIje zbog mene (skinuo sam odmah dok je radio link) nego sam dao ortaku link, kad ono ne registrovana.

Lepo si video da svi pricaju o CRAC-u a ti lepo kazes ima kod mene. Trebao si da naglasiš NE REGISTROVANA

pozdrav i nema ljutnje
:wave;
 
Meni vala pise "registred by...." dakle reistrovan je....
 
Lepo pise a i radi "Eat.nfo" :
" Unpack and install, it's already pre-cracked. Enjoy! 🙂 "
 
U pravu je covek.Commander sa Goldenovog sajta nije registrovan tj. crackovan.
 
Registrovan, neregistrovan

ja lepo kazem neregistrovan a vi ko gluvi 🙂 sala mala.
Ok na sajtu nedrzim krekovane verzije i krekove, znate zasto !?

Dakle evo da ispravim gresku evo Vam krek.
Ako ste imali *.key fajl obrisite ga.
U keygenu kazite svoje ime ili bezveze nesto (bolje) i to je to voala, radi !

Arhiva je 12 kila
 
Ljudi !

Pa neotvarajte 100 Thread-a, imate ovde sve sto Vam treba, WinCmd 5.0 u @lite i keygen u postu gore !!
 
pa..

Dajte mi url za crack .....
 
Re: pa..

IGGSySD je napisao(la):
Dajte mi url za crack .....

pogledaj malo gore dva-tri posta i videces ga

ccc cc
 
Kod Goldena često i veoma rado pazarim.😛 Živ bio, sinko.
Pozdrav!!!
 
Skinuo sam podršku za srpski jezik, pokušaću da je prikačim, ali nisam sigurana da li radim ispravno.😕
Pozdrav!!!
 
Svaka mi čast, uspeo sam. A nisam to očekivao.🙂
Pozdrav!!!
 
Re: Registrovan, neregistrovan

Golden je napisao(la):
Dakle evo da ispravim gresku evo Vam krek.
Ako ste imali *.key fajl obrisite ga.
Arhiva je 12 kila

Meni radi i sa keyfileom... jedino sto ne stoji na koga je registrovan... mada mozda mi je do sada obrisao pola diska a ja nisam primetio 😉
Btw, jesi li uspeo da pokrenes users online ?
 
Re: Re: Registrovan, neregistrovan

Wakizashi je napisao(la):
Btw, jesi li uspeo da pokrenes users online ?

Jaoo genije nisam uspeo 🙁 mislim da je do servera, ali da neskrecem temu napisacu ti mail.
 
delimir je napisao(la):
Radi ftp link (još uvek). Može da se skine i preko Windows Commander-a ( 🙂 ) samo se odabere ftp connect opcija pa se ukuca adresa FTP servera iz prvog posta o izvši se navigacija ka odgovarajućem direktorijumu (Uploads...)
Ajde malko preciznije sta se i kako podesava ftp u wincomu.
 
Prvi način...

1.Startuješ Windows Commander
2.Ideš na Ctrl+N ili na Net>New Connection
3.Upišeš adresu ftp servera, i ako je javni server čekiraš anonymuos
4.Klikneš na OK

Drugi način (ako hoćeš da imaš stalno taj server u spisku FTP servera u okviru WinCMD-a)...

1.Ideš na Net>Ftp connect (Ctrl+F)
2.Otvoriće se spisak upisanih FTP-ova
3.Odaberi "New Conncetion"
4.Upiši tražene podatke (ftp adresa, username, password ili anonymuos login itd...) i klikni na OK
5.Kada hoćeš da se konktuješ: CTRL+F, pa odaberi sa spiska novokreiranu FTP konekciju i klikni na "connect".
 
Nazad
Vrh Dno