Šta je novo?

Windows 8 2012

djole172001

Slavan
Učlanjen(a)
29.10.2006
Poruke
174
Poena
319
Windows 8 (kodni ili radni naziv) pojavice se 2012. Za razliku od windows-a 7 koji koji ima delove koda viste, 8 ce biti programirana izpocetka.
 
Za razliku od windows-a 7 koji koji ima delove koda viste, 8 ce biti programirana izpocetka.

Gde li sam to vec cuo :p:p

Windows Modern Warfare 2 , anybody ?? :d
 
Kako da ne. Ulagali su toliko novca u tehnologije na kojima je napravljen Windows 7 a sada će to sve raditi ponovo.
 
Pa napravice directX 12 koji nece raditi na visti i sedmici :)
 
Pa resili su da je bolje da naprave "novi" OS koji je mnogo bolje docekan a ne na noz kako bi bilo sa utegnutom vistom...
 
Xp mnogo stabilniji sistem? :d

BTW, zapravo je novi windows razlog smaka sveta 2012-te kojeg su predvidele maje :D
 
Poslednja izmena:
Kad sam video naslov ne bi me cudilo da sam video i neki screenshot novog Win-a 8 :wall: ,jer je u zadnjih nekoliko godina unazad sve toliko hiper-produktivno da pocinjem da se pitam:"Kud plovi ovaj brod?" :trust:
 
Ljudi, od "pouzdanih" ljudi iz USA sam cuo da novi Windows 8 izlazi 16. decembra 2012,dakle svega 6 dana pre smaka sveta,koga su predvidele Maje.

:p
 
^
Barem cemo mi informaticki freak-ovi u tih 6 dana videti dovoljno da bi 21.12.2012 zavrsili svoje srecni ili ne.:p
 
Nisu izdali sp4 za XP jer onda ne bi prodali nove licence za win 7. Ne prave oni nove operativne zato sto stari ne valja negon da bi prodali nesto drugo. tj. novo!!!!! Nibi Bili bio najbogatiji da samo prodaje XP vec mora svakog meseca nesto novo da proda da bi opstao
 
Tema je Windows 8.
Vi koji ste na Xp, zadrzite radost za sebe.
Ostalima je i Win 7 odlican.
 
VexMunja, nema screenshotova, ali ima ovo :)
P.S. Ne znam što ne rade oni tagovi za youtube... Ili možda samo ja nisam video...
 
Poslednja izmena:
^
Barem cemo mi informaticki freak-ovi u tih 6 dana videti dovoljno da bi 21.12.2012 zavrsili svoje srecni ili ne.:p

Poznavajući Microsoft ovaj komentar je trebao da glasi:

"Barem ćemo mi informatički freak-ovi u tih 6 dana patiti se dovoljno da nam ni 21.12.2012 neće teško pasti" ;)
 
Nikad kraja ovim windowsima,skoro da svake godine smisljaju neke nove samo da bi zaradili novaca,mogu mislit sta ce mi cuk cuk unuci koristiti windows 99!!
 
vidis na kraju cemo se vratiti staroj 98 da ne poverujes....
 
Ko od vas do 2012. još uvek bude koristio Windows u bilo kojoj verziji brišem ga sa svoje liste cool ljudi i svrstavam ga među decu i bakice. :D
 
Windows je tu od 1990. Ti stvarno misliš da će se nešto promeniti za dve godine? Ima samo još više svi da ga 'volite' :)
 
Ko od vas do 2012. još uvek bude koristio Windows u bilo kojoj verziji brišem ga sa svoje liste cool ljudi i svrstavam ga među decu i bakice. :D

Napravi cool wall. :D

EDIT: kovacm ide u sekciju "subzero cool" zbog Mac-a. :D
 
Poslednja izmena:
Windows je tu od 1990. Ti stvarno misliš da će se nešto promeniti za dve godine? Ima samo još više svi da ga 'volite' :)

Windows je tu zapravo još od 1985. i nije se mnogo promenio, bio je loš i preskup i onda, a takav je i danas.

Neće se u dve godine bog zna šta promeniti kada su široke narodne mase u pitanju, ali se bogami stvari i te kako menjaju među techie populacijom, kao što su posetioci ovog foruma. U zadnje vreme kada kompjuteraši u društvu počnu nešto da pričaju o softveru i neko kaže da koristi Windows, svi ga onako nekako tužno pogledaju, kao pokislo kučence ili dete u kolicima. :D
 
Osnovni razlog zasto je Windows megu nama je:
1. zbog lako dozvoljive (to su uradili namerno - :cigar:da nas navuku) piraterije postao je masovan
2. nedostatak drugog masovnog i besplatnog :D OS-a
3. igre, igre i igre.
Redosled verovatno nije kao sto sam naveo, cak mislim da je 3. razlog najvazniji.
Kada se (i ako) omasove igre pod linuxom, u sta iskreno sumnjam, tada ce linux mozda biti zastupljeniji.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno